Praca GALWANIZER (STAŻ) Zabrze kontakt przez PUP

Najatrakcyjniejsze wyposażenie łazienki.

Miejsce pracy: Zabrze, powiat: m. Zabrze, woj: śląskie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków:
Osoby zarejestrowane w PUP Zabrze z II profilem pomocy.

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: GALWANIZER (STAŻ)

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Zabrze

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: śląskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Zabrze

Zawód: galwanizer

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 3

Data zakończenia pracy: 30.11.2016

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie ogólnokształcące

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: obsługa komputera

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko: zdolności manualne

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Zabrzu

Pl. Krakowski 9, 41-800 Zabrze, powiat: m. Zabrze, woj: śląskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne:
skierowanie z PUP Zabrze, kontakt wyłącznie osobisty u doradcy klienta

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: śląskie

Powiat pracodawcy: m. Zabrze

Gmina pracodawcy: Zabrze

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Zabrze

Ulica pracodawcy: Pl. Krakowski

Numer budynku pracodawcy: 9

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Zabrzu

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: galwanizer

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

Podobne oferty pracy

PRACOWNIK MYJNI - od 1 850 PLN

zgodny
kontakt przez PUP - 2016-10-05 - Grudziądz (kujawsko-pomorskie)

STOLARZ - od 2 000 PLN

zgodny
kontakt przez PUP - 2017-04-07 - Grudziądz (kujawsko-pomorskie)

GŁÓWNY PROGRAMISTA - 8 000 - 220 000 PLN

-programowanie aplikacji systemów informatycznych-tworzenie dokumentacji systemów komputerowych, analiza wymagań systemowych, kieruje działaniami zespołu, nadzoruje wsparcie produkcji
kontakt przez PUP - 2016-06-22 - Zabierzów (małopolskie)

PRACOWNIK BIUROWY - od 2 000 PLN

pracownik biurowy (logistyka). Wymagana biegła znajomość języka niemieckiego.
kontakt przez PUP - 2016-03-01 - Zabrze (śląskie)

MONTER INSTALACJI TELEKOMUNIKACYJNYCH(STAŻ NA OKRES DO 12 MIESIĘCY) - 997,4 PLN

montowanie telekomunikacyjnych linii ziemnych, kanałowych i napowietrznych, instalowanie i montowanie urządzeń zasilających na terenie Starachowic oraz powiatu starachowickiego.
kontakt przez PUP - 2017-02-14 - Starachowice (świętokrzyskie)

POZOSTALI ROBOTNICY PRZYGOTOWUJĄCY DREWNO - od 2 000 PLN

Cięcie , szlifowanie i przygotowanie drewna do produkcji.Miejsce wykonywania pracy: Nadróż
kontakt przez PUP - 2017-03-22 - Nadróż (kujawsko-pomorskie)

CIELA /ZBROJARZ - do 3 000 PLN

Prace ciesielskie i zbrojarskie przy budowie domów.Miejsce pracy: Wrocław ul. Żworki i Wigury, OpolskaKontakt kandydatów z pracodawcą: telefoniczny. Oferta w sali: D
kontakt przez PUP - 2016-10-07 - Wrocław (dolnośląskie)

MONTER DOCIEPLEŃ ELEWACYJNYCH-TYNKARZ - od 2 000 PLN

Kompleksowe wykonywanie dociepleń elewacji budynków. Dojazd do miejsca pracy i przewóz narzędzi.
kontakt przez PUP - 2017-03-17 - Płock (mazowieckie)

KUCHARZ - od 1 000 PLN

przygotowywanie dań z kuchni wietnamskiej
kontakt przez PUP - 2016-08-29 - Lubin (dolnośląskie)

INSTRUKTOR TERAPII ZAJĘCIOWEJ - od 1 850 PLN

Przygotowanie i prowadzenie zajęć odpowiednich do rodzaju schorzeń i możliwości psychofizycznych, prowadzenie dokuemntacji, diagnoza, współpraca ze specjalistą. Skierowane osoby na rozmowe z cv i skierowaniem zgłaszają się na ul. Bedzińską 5.
kontakt przez PUP - 2016-04-27 - Łódź (łódzkie)

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY DS. POZYSKIWANIA KONTRAHENTÓW Z RYNKÓW EUROPY WSCHODNIEJ - od 15 PLN

Zgodnie ze stanowiskiem, wykształcenie min. średnie, preferowane wyższe, łatwość nawiązywania kontaktów, umiejętności negocjacyjne, znajomość rynków Europy Wschodniej(branża rekrutacja pracowników), doświadczenie zawodowe min 2 lata na podobnym stanowisku, mile widziane prawo jazdy. B , znajomość j. rosyjskiego, ukraińskiego w stopniu biegłym, angielskiego komunikatywnym. Ogólny zakres obowiązków: nawiązywanie współpracy z nowymi kontrahentami, negocjacje handlowe, prowadzenie rozmów, oferowanie i przyjmowanie ofert, uczestnictwo w spotkaniach handlowych, pozyskiwanie kontrahentów z rynków Europy Wschodniej, branża (rekrutacja pracowników). Miejsce wykonywania pracy: Lublin, teren kraju, Europa Wschodnia.
kontakt przez PUP - 2016-09-21 - Lublin (lubelskie)

PRACOWNIK BIUROWY - 997,4 PLN

wg. programu stażu
kontakt przez PUP - 2016-02-23 - Poznań (wielkopolskie)

WULKANIZATOR - 997,4 PLN

- weryfikacja dętek/opon pod kątem możliwości wykonania napraw,- montaż i demontaż opon samochodów osobowych, ciężarowych i maszyn rolniczych,- wyważanie kół samochodów osobowych,dostawczych i ciężarowych,- obsługa i naprawa systemów klimatyzacji,
kontakt przez PUP - 2016-03-03 - Radoszyn (lubuskie)

KONSERWATOR K/M - od 2 150 PLN

jw.
kontakt przez PUP - 2016-07-26 - Warszawa (mazowieckie)

REFERENT - do 1 850 PLN

obsługa biura podawczego-przyjmowanie i ewidencjonowanie korespondencji, powielanie dokumentów, sporządzanie projektów pism urzędowych, archiwizacja dokumentacji
kontakt przez PUP - 2016-02-11 - Siedlce (mazowieckie)

POMOCNICZY ROBOTNIK BUDOWLANY - od 2 000 PLN

-udział w roborach budowlanych prowadzonych przez pracodawcę,- instalacja i mocowanie elewacji budowlanych w tym hydraulicznych, - przygotowanie miejsca pracy,- montaż i demontaż urządzeń budowlanych,instalacji grzewczych, hydraulicznych- pomocnicze wykonywanie czynności ogólnobudowlanych w zakresie hydrauliki
kontakt przez PUP - 2016-12-22 - Warszkowo (zachodniopomorskie)

MECHANIK SAMOCHODÓW OSOBOWYCH - od 1 850 PLN

Naprawa pojazdów samochodowych
kontakt przez PUP - 2016-06-16 - Sępólno Krajeńskie (kujawsko-pomorskie)

KUCHARZ (DOPOSAŻENIE STANOWISKA PRACY) - od 2 000 PLN

gotowanie potraw z menu baru oraz pod zamówienie indywidualne, lepienie pierogów, wykonywanie surówek, pieczenie ciast
kontakt przez PUP - 2017-01-05 - Gorlice (małopolskie)

POKOJOWA - do 2 000 PLN

sprzątanie pokoi w hotelu; prace porządkowe;
kontakt przez PUP - 2016-12-08 - Zgorzelec (dolnośląskie)

KUCHARZ - 50+ - od 2 000 PLN

zamawianie,przyjmowanie towarów, przygotowywanie posiłków
kontakt przez PUP - 2017-04-04 - Witnica (lubuskie)

STOLARZ MEBLOWY - od 1 300 PLN

przygotowywanie materiałów do obróbki, obróbka, montaż zawiasów i okuć, składanie oraz montaż u klienta, lakierowanie, oklejanie, szlifowanie, cięcie
kontakt przez PUP - 2017-03-20 - Nowa Iwiczna (mazowieckie)

PRZEDSZKOLANKA/ANIMATOR - od 1 850 PLN

sprawowanie opieki nad dziećmi w bawialni, prowadzenie różnego rodzaju imprez i zabaw dla dzieci, utrzymanie czystości sali
kontakt przez PUP - 2016-08-03 - Broszkowice (małopolskie)

SPRZĄTACZKA BIUROWA - 997,4 PLN

zamiatania, odkurzanie, ścieranie kurzy, mycie mebli, okien, podłóg, urządzeń sanitarnych, dbanie o czystość korytarzy, klatek schodowych, drzwi wewnętrznych i zewnętrznych, opróżnianie koszy na śmiecie
kontakt przez PUP - 2016-09-19 - Brodnica (kujawsko-pomorskie)

STAZ/ASYSTENT NAUCZYCIELA PRZEDSZKOLA/POZOSTALI PRACOWNICY ZAJMUJĄCY SIĘ SPRZĄTANIEM - 997,4 PLN

- szkolenie BHP i p.poż.- pomoc nauczyciela i współpraca z nim w zakresie sprawowania właściwej opieki nad dziećmi,- pomoc dzieciom w spożywaniu posiłków, w sprzątaniu po zajęciach,- opieka nad dziećmi podczas spacerów, zajęć i zabaw na powietrzu - pomoc w przygotowywaniu zajęć,- utrzymanie czystości w pomieszczeniach i na zewnątrz przedszkola
kontakt przez PUP - 2017-01-12 - Kiełcz (lubuskie)