Praca FRYZJER(NR 2299) Dąbrowa Chełmińska Zakład Fryzjerski Alicja Tobolska

Stanowisko: FRYZJER(NR 2299)

Wynagrodzenie: od 2 000 PLN

Zakres obowiązków: -wynagrodzenie do uzgodnienia

Data publikacji: 2016-04-07

Lokalizacja: Dąbrowa Chełmińska (kujawsko-pomorskie)

Pracodawca: Zakład Fryzjerski Alicja Tobolska

86-070 Dąbrowa Chełmińska, powiat: bydgoski, woj: kujawsko-pomorskie

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 2 000 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: FRYZJER(NR 2299)

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Dąbrowa Chełmińska

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: kujawsko-pomorskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: bydgoski

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Dąbrowa Chełmińska

Zawód: fryzjer*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 2 000 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe, inne

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
wykształcenie kierunkowe, wymagane doświadczenie zawodowe

Wymagania odnośnie stażu pracy: lata: 1

Nazwa pracodawcy: Zakład Fryzjerski Alicja Tobolska

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy

Bydgoskich Olimpijczyków 7, 85-796 Bydgoszcz, powiat: m. Bydgoszcz, woj: kujawsko-pomorskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: kontakt tel. 503-101-498

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: telefon

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: kujawsko-pomorskie

Powiat pracodawcy: m. Bydgoszcz

Gmina pracodawcy: Bydgoszcz

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Bydgoszcz

Ulica pracodawcy: Bydgoskich Olimpijczyków

Numer budynku pracodawcy: 7

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy

Zawód wykonywany przez pracownika: fryzjer*