Praca FRYZJER* Świnoujście Krzysztof Bednarz

Stanowisko: FRYZJER*

Wynagrodzenie: od 1 000 PLN

Zakres obowiązków: usługi fryzjerskie

Data publikacji: 2016-09-26

Lokalizacja: Świnoujście (zachodniopomorskie)

Pracodawca: Krzysztof Bednarz

Konstytucji 3 Maja 5, 72-600 Świnoujście, powiat: m. Świnoujście, woj: zachodniopomorskie

Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie

Zmianowość pracy: nie dotyczy

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 000 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku: 1000 zł brutto

Nazwa stanowiska: FRYZJER*

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Świnoujście

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: zachodniopomorskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Świnoujście

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Świnoujście

Zawód: fryzjer*

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 000 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe

wymagania_wymaganiaKonieczne_jezyki_0:
niemiecki, w mowie - podstawowy, w piśmie - podstawowy

wymagania_wymaganiaKonieczne_jezyki_1:
angielski, w mowie - podstawowy, w piśmie - podstawowy

Nazwa pracodawcy: Krzysztof Bednarz

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Świnoujściu

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: cv

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: telefon

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: zachodniopomorskie

Powiat pracodawcy: m. Świnoujście

Gmina pracodawcy: Świnoujście

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Świnoujście

Ulica pracodawcy: Konstytucji 3 Maja

Numer budynku pracodawcy: 5

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Świnoujściu

Zawód wykonywany przez pracownika: fryzjer*