Praca FRYZJER - STAŻ Libiąż kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Libiąż, powiat: chrzanowski, woj: małopolskie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków:
przygotowywanie klienta do zabiegów fryzjerskich, wykonywanie czynności fryzjerskich

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: FRYZJER - STAŻ

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Libiąż

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: małopolskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: chrzanowski

Zawód: fryzjer*

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 6

Data zakończenia pracy: 22.11.2016

Wymagany zawody dla kandydatów na to stanowisko pracy: Fryzjer*

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe, inne

Wymagane wykształcenie dla kandydatów: średnie zawodowe 4-letnie, inne

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko: wykształcenie zawodowe lub średnie: fryzjer

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Chrzanowie

Słowackiego 8, 32-500 Chrzanów, powiat: chrzanowski, woj: małopolskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne:
Cv, skierowanie z PUP - oferta stazu adresowana do osób bezrobotnych zarejestrowanych w PUP Chrzanów, bedące do 30 r.ż.

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: małopolskie

Powiat pracodawcy: chrzanowski

Gmina pracodawcy: Chrzanów

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Chrzanów

Ulica pracodawcy: Słowackiego

Numer budynku pracodawcy: 8

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Chrzanowie

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: fryzjer*

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

POZOSTALI OPERATORZY MASZYN DO PRODUKCJI WYROBÓW GUMOWYCH - od 2 000 PLN

wulkanizacja profili gumowych
kontakt przez PUP - 2017-03-01 - Falniów (małopolskie)

ŚLUSARZ - od 1 850 PLN

Budowa metalowych konstrukcji, konserwacja i naprawa konstrukcji metalowych, konserwowanie elementów maszyn i urządzeń, profilowanie blachy
kontakt przez PUP - 2016-05-10 - Łódź (łódzkie)

LAKIERNIK MEBLOWY - od 1 040 PLN

Lakierowanie, polerowanie mebli
kontakt przez PUP - 2017-01-19 - Borzęcin Duży (mazowieckie)

CUKIERNIK - STANOWISKO I - od 1 850 PLN

Produkcja wyrobów cukierniczych.
kontakt przez PUP - 2016-11-17 - Częstochowa (śląskie)

530U PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - od 1 850 PLN

do uzgodnienia
kontakt przez PUP - 2016-03-23 - Radom (mazowieckie)

ASYSTENT - od 1 100 PLN

redagowanie tekstów reklamowych i informacyjnych w języku chińskim, odpowiedzialność za rozwój sieci sprzedaży, wspieranie przedstawicieli handlowych
kontakt przez PUP - 2017-01-20 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

zgodnie z programem
kontakt przez PUP - 2016-02-17 - Barcin (kujawsko-pomorskie)

FRYZJER - od 2 000 PLN

j.w
kontakt przez PUP - 2016-04-01 - Warszawa (mazowieckie)

ASYSTENT NAUCZYCIELA - 997,4 PLN

Zgodnie z programem stażu.Oferta stażu skierowana dla osób bezrobotnych z ustalonym II profilem pomocy.
kontakt przez PUP - 2017-03-14 - Bielsko-Biała (śląskie)

ŻAŁOBNIK-KIEROWCA - od 2 000 PLN

obsługa pogrzebów-kierowca
kontakt przez PUP - 2016-02-16 - Kraków (małopolskie)

REFERENT DS OBSŁUGI BIUROWEJ - 997,4 PLN

Wprowadzanie danych z dokumentów podatkowych do systemu poltax. Obsługa urzadzeń biurowych. prowadzenie rejestrów. Przygotowanie korespondencji do wysyłki. Archiwizowanie dokumentów.
kontakt przez PUP - 2016-09-19 - Elbląg (warmińsko-mazurskie)

ROBOTNIK PLACOWY DS. OPON - 997,4 PLN

Robotnik placowy ds. opon / nabór staż do 30 r. ż. PO WER
kontakt przez PUP - 2017-03-09 - Ksawerów (łódzkie)

*MECHANIK- SPRZEDAWCA (UZUPEŁ. DOPOSAŻENIA ST. PRACY ART. 49 USTAWY RM II) - od 1 850 PLN

naprawa rowerów, przygotowywanie rowerów do sprzedaży
kontakt przez PUP - 2016-04-14 - Lubin (dolnośląskie)

POMOC KUCHENNA - od 1 850 PLN

Pomoc kuchenna
kontakt przez PUP - 2016-08-16 - Suchacz (warmińsko-mazurskie)

CUKIERNIK (STAŻ) - 997,4 PLN

zgodnie z programem stażu
kontakt przez PUP - 2016-09-15 - Łężany (podkarpackie)

PRACOWNIK BIUROWY + ST PO WER - 997,4 PLN

- obsł. komputera,- obsł. maszyn biurowych,- znajomość programu word,excel.
kontakt przez PUP - 2016-02-12 - Łódź (łódzkie)

RATOWNIK WODNY - do 14 PLN

nadzór nad bezpieczeństwem klientów korzystających z basenu, obserwowanie niecki basenowej, dbanie o powierzony sprzęt ratowniczy oraz łącznośćpraca na umowę zlecenie (około 168 godzin w miesiącu) w godzinach 8:50-16:50 oraz 14:50-22:50oferta dostępna w sali C
kontakt przez PUP - 2017-04-07 - Wrocław (dolnośląskie)

PROGRAMISTA - 4 000 - 20 000 PLN

Usuwanie błędów i pomoc w rozwiązywaniu problemów, analiza wymagań systemowych, programowanie aplikacji i systemów informatycznych, tworzenie dokumentacji systemów komputerowych; umowa o pracę na czas nieokreślony; praca jednozmianowa; wynagrodzenie miesięczne w zależności od doświadczenia: 4000-20000 zł brutto; oferta dostępna w sali H
kontakt przez PUP - 2016-01-22 - Wrocław (dolnośląskie)

HANDLOWIEC/DORADCA KLIENTA - od 1 900 PLN

obsługa klienta, przygotowanie towarów do sprzedaży, bieżące uzupełnianie towarów na półkach, przyjmowanie reklamacji, zabezpieczenie towarów przed uszkodzeniem,wystawianie faktur, paragonów fiskalnych, wydawanie towaru odbiorcy,obsługa urządzeń, technicznych np. komputera, etykietowanie towaru,
kontakt przez PUP - 2016-02-15 - Oborniki (wielkopolskie)

KELNERKA - do 1 850 PLN

Obsługa gości restauracji hotelowej, serwowanie potraw i napojów, dbałość o mienie i czystość na sali, przestrzeganie zasad higieny BHP i ppoż., biegła znajomość karty i kuchni orientalnej, rekomendowanie potraw gościom z kraju u z zagarnicy, rozliczanie dzienne kasy - przychodu restauracji. Praca w godz.: 14:00-22:00, umowa zlecenie, około 160 godzin miesięcznie (ilość godzin uzależniona od zleceniobiorcy - brak stałego grafiku).
kontakt przez PUP - 2016-09-23 - Wrocław (dolnośląskie)

Zgodnie z programem stażu
kontakt przez PUP - 2016-07-05 - Orneta (warmińsko-mazurskie)

ROBOTNIK DROGOWY ( 72 Y) - od 1 850 PLN

naprawa oznakowania, sprzątanie, uzupełnianie ubytków drogowych, modernizacja drogi nr 2739-Gadka.
kontakt przez PUP - 2016-03-24 - Karczew (mazowieckie)

PRACOWNIK GOSPODARCZY - od 1 850 PLN

dbanie o budynki firmy oraz o plac
kontakt przez PUP - 2016-07-25 - Warszawa (mazowieckie)

POZOSTALI PRACOWNICY OBSŁUGI BIUROWEJ- STAŻ POWER II - 997,4 PLN

Pozostali pracownicy obsługi biurowej- staż POWER II
kontakt przez PUP - 2016-05-23 - Września (wielkopolskie)