Praca FRYZJER (STAŻ) Lędziny kontakt przez PUP

Stanowisko: FRYZJER (STAŻ)

Wynagrodzenie: 997,4 PLN

Zakres obowiązków: Fryzjer (staż)

Data publikacji: 2016-03-15

Lokalizacja: Lędziny (śląskie)

Pracodawca: kontakt przez PUP

Miejsce pracy:
Lędziny, powiat: bieruńsko-lędziński, woj: śląskie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: FRYZJER (STAŻ)

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Lędziny

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: śląskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: bieruńsko-lędziński

Zawód: fryzjer*

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 3

Data zakończenia pracy: 14.06.2016

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko: wykszt zawodowe kierunkowe

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Tychach

Budowlanych 59, 43-100 Tychy, powiat: m. Tychy, woj: śląskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne:
Informacja w sprawie oferty stażu dostępna u doradcy klienta obsługującego osobę zarejestrowaną w PUP Tychy.

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: śląskie

Powiat pracodawcy: m. Tychy

Gmina pracodawcy: Tychy

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Tychy

Ulica pracodawcy: Budowlanych

Numer budynku pracodawcy: 59

Profil działalności pracodawcy: Restauracje i pozostałe placówki gastronomiczne

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Tychach

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: fryzjer*

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 15.03.2016

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

Podobne oferty pracy

PIELĘGNIARKA - 997,4 PLN

właściwa opieka zdrowotna mieszkańców, prawidłowy stan sanitarny pomieszczeń medycznych, zmiany opatrunków, zapewnienie mieszkańcom kontaktu z lekarzem rodzinnym
kontakt przez PUP - 2016-09-08 - Brwilno (mazowieckie)

KSIĘGOWY/A - od 2 270 PLN

Wprowadzanie dokumentów księgowych do programów: Rewizor, Rachmistrz. Kontakt z klientem.
kontakt przez PUP - 2017-06-14 - Lublin (lubelskie)

PAKOWACZ - od 1 750 PLN

formowanie i pakowanie skarpet
kontakt przez PUP - 2016-01-08 - Bełdów (łódzkie)

PRACOWNIK DO PRAC LEKKICH OGRODNIK - od 1 850 PLN

KOSZENIE TRAWY, PRACE PORZĄDKOWE WOKÓŁ PRZEDSZKOLA, GRABIENIE LIŚCI, USUWANIE CHWASTÓW, PIELĘGNACJA KWIATÓW I KRZEWÓW;
kontakt przez PUP - 2016-09-14 - Szczecin (zachodniopomorskie)

MAGAZYNIER - od 1 850 PLN

Zakres obowiązków jak w zawodzie.
kontakt przez PUP - 2016-07-14 - Marki (mazowieckie)

KOSMETYCZKA - od 1 850 PLN

wykonywanie zabiegów SPA
kontakt przez PUP - 2016-09-20 - Busko-Zdrój (świętokrzyskie)

PRACOWNIK GALERII / MUZEUM - 997,4 PLN

pomoc w tworzeniu programu galerii, pomoc w organizacji wystaw, w pisaniu projektów o dodatkowe fundusze, komunikacja z mediami
kontakt przez PUP - 2017-06-08 - Cieszyn (śląskie)

POMOC APTECZNA - 997,4 PLN

- utrzymywanie porządku- udział w monitorowaniu stanu magazynu- udział w przyjęciu i wysyłce towaru
kontakt przez PUP - 2017-03-21 - Ruda Śląska (śląskie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

kompleksowa obsługa klienta dot. sprzedaży mebli
kontakt przez PUP - 2016-03-07 - Braniewo (warmińsko-mazurskie)

MECHANIK MASZYN ROLNICZYCH - od 1 850 PLN

Naprawa i obsługa maszyn rolniczych
kontakt przez PUP - 2016-02-22 - Jadowniki Bielskie (kujawsko-pomorskie)

SPRZĄTACZKA - od 2 000 PLN

wg stanowiska
kontakt przez PUP - 2017-03-21 - Bielsk Podlaski (podlaskie)

ADMINISTRATOR SYSTEMÓW KOMPUTEROWYCH - od 2 050 PLN

instalacja oraz konfiguracja sprzętu i oprogramowania, instalacje teleinformatyczne
kontakt przez PUP - 2016-11-29 - Częstochowa (śląskie)

ZBROJARZ/BETONIARZ - 997,4 PLN

zgodnie ze stanowiskiem
kontakt przez PUP - 2016-09-13 - Słupsk (pomorskie)

POZOSTALI PRACOWNICY OBSŁUGI BIUROWEJ - 997,4 PLN

pomoc w ewidencjonowaniu druków systemowych IACS w wersji papierowej i elektronicznej, przyjmowanie i rozdział korespondencji na odpowiednie komórki organizacyjne, przyjmowanie beneficjentów w Punkcie Obsługi Klienta, informowaniu o możliwościach skorzystania z programów oraz innych dostępnych środków pomocowych dla rolników, organizowanie przepływu informacji
kontakt przez PUP - 2017-01-17 - Kościan (wielkopolskie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - 997,4 PLN

Robotnik gospodarczy
kontakt przez PUP - 2015-11-30 - Słubice (lubuskie)

KIEROWCA AUTOBUSU - od 2 300 PLN

PRZEWÓZ PASAŻERÓW WG. ROZKŁADU JAZDY, SPRZEDAŻ BILETÓW
kontakt przez PUP - 2017-04-26 - Tomaszów Mazowiecki (łódzkie)

PRACOWNIK PRODUKCJI ZWIERZĘCEJ - do 13 PLN

Wykształcenie średnie lub wyższe; spec. produkcji zwierzęcej; doświadczenie zawodowe; zakres obowiązków: odchów cieląt, korekcja racic, pomoc przy porodach krów, dojenie krów; dyspozycyjność 24h/dobę; miejsce pracy: Łany Wielkie k. Sośnicowic;
kontakt przez PUP - 2017-05-09 - Łany Wielkie (śląskie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

w/g zakresu czynności
kontakt przez PUP - 2016-03-16 - Blok Dobryszyce (łódzkie)

MAGAZYNIER - 997,4 PLN

Oferta stażu w ramach programu POWER dla osób bezrobotnych do 29 roku życia.Hurtownia farb i lakierów.Przyjmowanie i wydawanie towarów, kontrola terminów ważności, rozmieszczanie towarów w obrębie magazynu, obsługa mieszalnika do farb i lakierów
kontakt przez PUP - 2017-04-20 - Nowy Sącz (małopolskie)

SEKRETARKA - 997,4 PLN

praca w sekretariacie sądu
kontakt przez PUP - 2016-02-17 - Cieszyn (śląskie)

REJESTRATORKA MEDYCZNA - 997,4 PLN

kontakt przez PUP - 2017-06-01 - Elbląg (warmińsko-mazurskie)

KELNER - od 1 750 PLN

obsługa gości hotelu i restauracji, imoprez zorganizowanych np. bale, wesela itp.
kontakt przez PUP - 2015-12-29 - Legnica (dolnośląskie)

WYCHOWAWCA - od 1 850 PLN

brak
kontakt przez PUP - 2016-06-06 - Ełk (warmińsko-mazurskie)

STARSZY ANALITYK BIZNESOWY (SENIOR BUSINESS ANALYST) - do 26 917 PLN

Analiza biznesowa na rynkach kapitałowych i przychodów stałych - FXMM - FX / PM / ND - transakcje typu Spot / Forward / Swaps i Derywatywy - strategie Vanilla & Exotic.; Zrozumienie cyklu życia handlu, cyklu życia oprogramowania oraz aplikacji biurowych; Analiza funkcjonalna, pisanie wymogów specyfikacji oraz przypadków użycia; Przeprowadzanie testów tworzenie scenariuszy testowych / przypadków testowych oraz wykonywanie testów i dokumentacja wyników; Przeprowadzanie krytycznej analizy informacji pozyskanych z wielu źródeł. miejsce pracy: UBS, Wrocław, ul. Piotra Skargi 1.
kontakt przez PUP - 2017-04-25 - Wrocław (dolnośląskie)

REFERENT - od 2 000 PLN

Wsparcie w zakresie prowadzenia dokumentacji projektu, obsługa zamówień pod kątem logistyczno-administracyjnym, odpowiedzialność za obieg korespondencji w oddziale, terminowe przekazywanie kompletnej dokumentacji do centrali firmy.Miejsce pracy: Gliwice
kontakt przez PUP - 2017-05-22 - Gliwice (śląskie)

ELEKTROMONTER INSTALACJI ELEKTRYCZNYCH - od 2 100 PLN

montaż instalacji elektrycznych, teletechnicznych i fotowoltaicznych
kontakt przez PUP - 2017-01-13 - Augustów (podlaskie)

Wybierz miejscowość