Praca FRYZJER Skierniewice kontakt przez PUP

Miejsce pracy:
Skierniewice, powiat: m. Skierniewice, woj: łódzkie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków: ZGODNIE Z PROGRAMEM STAŻU

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: FRYZJER

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Skierniewice

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: łódzkie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Skierniewice

Zawód: fryzjer*

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 6

Data zakończenia pracy: 21.08.2016

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: podstawowa umiejętność w zakresie fryzjerstwa

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Skierniewicach

Al. Niepodległości 7, 96-100 Skierniewice, powiat: m. Skierniewice, woj: łódzkie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV+SKIEROWANIE Z PUP

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: łódzkie

Powiat pracodawcy: m. Skierniewice

Gmina pracodawcy: Skierniewice

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Skierniewice

Ulica pracodawcy: Al. Niepodległości

Numer budynku pracodawcy: 7

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Skierniewicach

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: fryzjer*

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 10.02.2016

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

Podobne oferty pracy

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

-zapoznanie się z zakładem pracy,-instruktaz ogólny z zakresu BHP i PPOŻ,-zapoznanie się z rodzajami towarów na sklepie,-organizacja stanowiska pracy na sklepie,-zapoznanie się z ogólnymi zasadami działania urzadzeń elektronicznych w sklepie,-zapoznanie się z dokumentacją towarową, rachunkowość firmy,-ogólne zasady aranżacji wystawy i ustawiania towaru w sklepie,-znakowanie towaru, metkowanie i wycena towaru,-zasady obsługi klienta, eksponowanie i prezentacja towaru,-przygotowanie zamówień towarów, gospodarka zapasami,-inwentaryzacja, spis z natury, zasady jej przeprowadzania,-dążenie do profesjonalnej obsługi klienta.
kontakt przez PUP - 2016-02-10 - Świebodzin (lubuskie)

KUCHARZ - od 1 850 PLN

przygotowywanie potraw w rastauracji
kontakt przez PUP - 2016-08-22 - Istebna (śląskie)

TECHNIK ANALITYKI MEDYCZNEJ - od 2 500 PLN

Samodzielnie wykonywanie badań laboratoryjnych i obsługa aparatów. Tłumaczenie wyników badań.
kontakt przez PUP - 2016-10-28 - Łódź (łódzkie)

KIEROWCA - MECHANIK - do 1 850 PLN

holowanie samochodó do naprawy,pomoc w mechanice
kontakt przez PUP - 2016-04-11 - Przasnysz (mazowieckie)

KOORDYNATOR DS. HANDLU Z WIETNAMEM - od 2 200 PLN

wyszukiwanie kontrahentów w Wietnamie, negocjowanie umów i kontraktów z wietnamskimi partnerami
kontakt przez PUP - 2016-06-27 - Piaseczno (mazowieckie)

MECHANIK SAMOCHODÓW OSOBOWYCH - od 2 000 PLN

NAPRAWA SILNIKÓW, WYMIANA ROZRZĄDÓW, WYMIANA SPRZĘGIEŁ, OBSŁUGA KLIMATYZACJI, WYMAGANIA WYKSZTAŁCENI ZAWODOWE, STAŻ PRACY 10 LAT,
kontakt przez PUP - 2016-07-13 - Szczecin (zachodniopomorskie)

POMOC ADMINISTRACYJNA - do 1 850 PLN

Wykonywanie prac administracyjno biurowych.
kontakt przez PUP - 2016-09-09 - Hanna (lubelskie)

ZBROJARZ BRYGADZISTA - od 2 500 PLN

biegła znajomość w odczytywaniu rysunków zbrojeniowych, nadzór nad brygadą zbrojarzy, codzienne rozdawanie obowiązków dla podwładnych pracowników, sporządzanie list zapotrzebowania na materiał ( stal zbrojeniową), rozliczanie pracowników z powierzonych obowiązków, wysoka kultura osobista, umiejętność współpracy oraz konwersacji ze zleceniodowcą
kontakt przez PUP - 2016-05-06 - Wysokie Mazowieckie (podlaskie)

OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO - 14 - 16 PLN

PRACE ROZŁADUNKOWE I ZAŁADUNKOWE,OBSŁUGA REGAŁÓW WYSOKIEGO SKŁADOWANIA
kontakt przez PUP - 2016-09-05 - Skierniewice (łódzkie)

KROJCZY - od 1 850 PLN

wg. zakresu czynności
kontakt przez PUP - 2016-10-27 - Wojnowice (łódzkie)

REFERENT DS. UBEZPIECZEŃ - do 1 900 PLN

Zawieranie umów ubezpieczeniowych
kontakt przez PUP - 2016-03-14 - Radomsko (łódzkie)

SPRZEDAWCA - od 925 PLN

obsługa kasy fiskalnej, przygotowyanie produktów do sprzedaży
kontakt przez PUP - 2016-09-30 - Chojna (zachodniopomorskie)

PRACOWNIK OBSŁUGI BIUROWEJ - STAŻ - 997,4 PLN

ZAPOZNANIE SIĘ ZE STRUKTURĄ ORGANIZACYJNĄ I OBOWIĄZUJĄCYMI REGULAMINAMI W AGENCJI, ZAPOZNANIE SIĘ Z INSTRUKCJĄ KANCELARYJNĄ, PRACA W KANCELARII: PRZYJMOWANIE, WYSYŁANIE, ROZDYSPONOWANIE KORESPONDENCJI WPŁYWAJĄCEJ I WYPŁYWAJĄCEJ ORAZ REJESTRACJA JEJ W SYSTEMIE. ZAPOZNANIE SIĘ Z OBOWIĄZUJĄCYMI W ARIMR ZASADAMI ARCHIWIZACJI DOKUMENTÓW, POMOC PRZY ARCHIWIZOWANIU. PRACA PRZY OBSŁUDZE WNIOSKÓW PROW, OBSŁUGA DOKUMENTÓW ZWIĄZANYCH Z IRZ, WPROWADZANIE DANYCH DO SYSTEMU ZSZIK
kontakt przez PUP - 2016-07-18 - Polska Cerekiew (opolskie)

KSIĘGOWY - od 1 850 PLN

Księgowanie dokumentów źródłowych, obsługa klienta, przygotowywanie list płac, deklaracje ZUS, US.
kontakt przez PUP - 2016-01-20 - Sędziszów (świętokrzyskie)

KELNER-KASJER - do 1 750 PLN

przygotowanie sali konsumpcyjnej do obsługi, nakrywanie stołów, przyjmowanie i rejestrowanie zamówień i dostarczanie ich do kuchni, pobieranie potraw i napoi z kuchni i bufetu, serwowanie potraw i napoi, udzielanie konsumentom informacji dotyczacych jadłospisu, wartości odżywczych potraw oraz technologii ich przyrządzania, obsługa maszyn i urzadzeń: kasa fiskalna, kalkulator, naliczanie należności, rozliczanie z pobranych potraw i napoi oraz dziennego utargu, utrzymanie porządku na stanowisku pracy
kontakt przez PUP - 2015-12-02 - Legnica (dolnośląskie)

ALPINISTA INSTALATOR K/M - od 3 000 PLN

jw.
kontakt przez PUP - 2016-07-18 - Warszawa (mazowieckie)

RZEŹNIK - od 40 PLN

kutrowanie mięsa, wyrabianie oraz wypełnianie kiełbas, przestrzeganie zasad higieny pracy.
kontakt przez PUP - 2016-03-15 - Gliwice (śląskie)

KIEROWCA SAMOCHODU DOSTAWCZEGO - 997,4 PLN

w/g satnowiska
kontakt przez PUP - 2016-02-29 - Sejny (podlaskie)

SPRZEDAWCA - ZAOPATRZENIOWIEC - od 1 850 PLN

Zaopatrzenie towarowe punktów handlowych, sprzedaż art. tekstylnych
kontakt przez PUP - 2016-07-07 - Pustyny (podkarpackie)

POZOSTALI PRACOWNICY OBSŁUGI BIUROWEJ - 997,4 PLN

Obsługa obiegu dokumentów, wprowadzanie informacji do systemu, archiwizacja itp.
kontakt przez PUP - 2016-03-14 - Żary (lubuskie)

MAGAZYNIER - 997,4 PLN

sprawdzanie i przyjmowanie towaru, rozkładanie towaru, szykowanie towaru na wywóz, dbanie o porządek w magazymie, praca ze skanerem
kontakt przez PUP - 2016-02-25 - Bolesławiec (dolnośląskie)

TYNKARZ - od 1 850 PLN

wykonywanie prac tynkarskich na budowie
kontakt przez PUP - 2016-02-15 - Żary (lubuskie)

OPERATOR MYJNI - od 1 850 PLN

mycie i konserwacja powłok lakierniczych, konserwacja tapicerek samochodowych, obsługa rozmieniarki banknotów
kontakt przez PUP - 2016-03-17 - Świecie (kujawsko-pomorskie)

PRACOWNIK BIUROWY - 997,4 PLN

pracownik biurowy
kontakt przez PUP - 2016-06-03 - Jastrzębie-Zdrój (śląskie)

AGENT UBEZPIECZENIOWY - 997,4 PLN

wg stanowiska
kontakt przez PUP - 2016-02-03 - Myślenice (małopolskie)

SPRZEDAWCA W STACJI PALIW - 997,4 PLN

do uzgodnienia
kontakt przez PUP - 2016-02-09 - Sanok (podkarpackie)

POMOC KUCHENNA - od 1 750 PLN

wg zakresu obowiązków
kontakt przez PUP - 2015-12-01 - Wałcz (zachodniopomorskie)

Wybierz województwo

Oferty pracy z Indeed