Praca FRYZJER Proszowice Salon Fryzjerski Kleopatra

3-go Maja 29, 32-100 Proszowice, powiat: proszowicki, woj: małopolskie

Zakres obowiązków:
wykonywanie usług fryzjerskich z możliwością przyuczenia do zawodu

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: FRYZJER

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Proszowice

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: małopolskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: proszowicki

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Proszowice

Zawód: fryzjer*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe

Nazwa pracodawcy: Salon Fryzjerski Kleopatra

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Proszowicach

Rynek 14, 32-130 Koszyce, powiat: proszowicki, woj: małopolskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: małopolskie

Powiat pracodawcy: proszowicki

Gmina pracodawcy: Koszyce

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Koszyce

Ulica pracodawcy: Rynek

Numer budynku pracodawcy: 14

Profil działalności pracodawcy: Salon fryzjerski

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Proszowicach

Zawód wykonywany przez pracownika: fryzjer*

Podobne oferty pracy

FRYZJER - od 925 PLN

wykonywanie zabirgów fryzjerskich
Bąk Edyta Salon Fryzjerski Edyta - 2016-10-18 - Skoczów (śląskie)

FRYZJER - od 2 100 PLN

Wykonywanie usług fryzjerskich. Utrzymanie porządku na stanowisku pracy. Praca w godzinach 9.00-19.00 (dwie zmiany)
kontakt przez PUP - 2016-10-21 - Raszyn (mazowieckie)

FRYZJER - od 2 000 PLN

fryzjerstwo męskie, damskie i dzięcięce
MOONLIGHT Monika Manz - 2017-01-05 - Piaseczno (mazowieckie)

FRYZJER - do 1 850 PLN

STRZYŻENIE, KOLORYZACJA
kontakt przez PUP - 2016-04-22 - Ciechocinek (kujawsko-pomorskie)

FRYZJER - od 1 850 PLN

strzyżenie męskie, damskie, trwała ondulacja
FRYZJERSTWO NATALIA PIKOSZ - 2016-05-13 - Kamieniec (wielkopolskie)

Świadczenie usług z zakresu fryzjerstwa damsko-męskiego
kontakt przez PUP - 2016-11-07 - Kraków (małopolskie)

Mycie i strzyżenie, koloryzacja włosów damskich, strzyżenie męskie. Praca w godzinach 10.00-18.00. Okres próbny trwa 3 miesiące.
SKARABEUSZ Ryszard Pawłowski - 2016-09-14 - Śrem (wielkopolskie)

Wykonywanie usług fryzjerskich, dbanie o czystość stanowiska.
Monika Kubiak SALON FRYZJERSKO-KOSMETYCZNY MONIQ - 2016-05-30 - Dąbrowa Górnicza (śląskie)

Fryzjerstwo damskie, męskie, dziecięce
WIOLETTA SROKA Violâtre Strefa Fryzur - 2016-12-06 - Skawina (małopolskie)

FRYZJER - od 1 900 PLN

strzyżenie męskie, dbanie o porządek
HES Firma Handl.-Usługowa H.H.Skrzypczak - 2016-08-05 - Nowy Tomyśl (wielkopolskie)

FLORYSTA - od 2 000 PLN

sprzedaż kwiatów i innych artykułów
Firma handlowa Jolanta Lubacha - 2017-01-30 - Nowe Brzesko (małopolskie)

FRYZJER - 997,4 PLN

Wg. harmonogramuPO WER
kontakt przez PUP - 2016-02-19 - Strzelce Krajeńskie (lubuskie)

Dbanie o czystość przy stanowisku pracy, dezynfekcja narzędzi, mycie i masaż głowy, suszenie włosów, modelowanie, farbowanie włosów, przygotowanie klienta do danej usługi, kontakt z klientem, zawijanie włosów na wałki, prostowanie włosów, rozrabianie farb
kontakt przez PUP - 2015-12-30 - Pisz (warmińsko-mazurskie)

cięcie damsko-męskie, stylizacja fryzur, farbowanie
ZAKŁAD FRYZJERSKI DAMSKO-MĘSKI MIROSŁAWA GOLA - 2016-10-05 - Chorzów (śląskie)

Do uzgodnienia
kontakt przez PUP - 2016-04-07 - Sanok (podkarpackie)

Świadczenie usług fryzjerskich
L&P Sp. z o.o. - 2016-06-14 - Wodzisław Śląski (śląskie)

fryzjer damsko-męski
Bohema Spa Hair Katarzyna Drzazga-Cybulska - 2017-01-10 - Poznań (wielkopolskie)

Fryzjer
kontakt przez PUP - 2016-07-12 - Jastrzębie-Zdrój (śląskie)

STOLARZ/ POMOCNIK STOLARZA - od 2 000 PLN

montaż tarasów, schodów, obróbka stolarska drewna,
Marzena Komenda DREW-KOM - 2016-10-03 - Nowe Brzesko (małopolskie)

FRYZJER - od 2 500 PLN

strzyżenie, farbowanie i modelowanie włosów
Akademia Piękna Eliza Szumowska-Pacan - 2016-04-13 - Puławy (lubelskie)

FRYZJER* - od 925 PLN

fryzjerstwo damsko męskie
W.P.P.H.U. IMP-EXP T. Frączek - 2016-09-12 - Ruda Śląska (śląskie)

obsługa klienta, strzyżenie męskie
Akademia "LAURENT", Akademia Kształcenia Zawodowego "AKZ" - 2016-09-21 - Gorzów Wielkopolski (lubuskie)

Mycie, strzyżenie, modelowanie włosów
Zakład Fryzjerstwa Męskiego Filimoniuk Włodzimierz - 2016-06-16 - Bielsk Podlaski (podlaskie)

Zgodny z oferowanym stanowieskiem. Wykształcenie min. zawodowe z tytułem czeladnika, mile widziane doświadczenie
U Gosi Małgorzata Szudyga - 2016-05-05 - Mysłowice (śląskie)

STRZYŻENIA, KOLORYZACJA, ZABIEGI REGENERACYJNE WŁOSÓW, TRWAŁA ONDULACJA
kontakt przez PUP - 2017-01-27 - Kędzierzyn-Koźle (opolskie)

przygotowanie stanowiska pracy, obsługa klienta,utrzymanie porządku na stanowisku pracy, modelowanie fryzur, strzyżenie włosów, farbowanie lub rozjaśnianie włosów, przygotowanie do trwałej ondulacji, przygotowanie do zabiegów pielęgnacyjnych, dobieranie odpowiednich preparatów do zabiegów.
kontakt przez PUP - 2017-01-03 - Kowale Pańskie (wielkopolskie)

Koloryzacja, upięcia fryzur, strzyżenie damskie, męskie (cv + list motywacyjny na adres e-mail: salon.dotykpiekna (at) gmail.com)
Stańco Joanna Salon Urody ,"Dotyk Piękna" - 2016-06-13 - Tomice (małopolskie)

RECEPCJONISTA - od 2 000 PLN

obsluga gości, sprzedaż pokoi, rozliczanie gości, przygotowanie i wysyłanie ofert, przestrzeganie właściwej procedury check in, check out, ścisła współpraca ze służbą pięter, restauracją oraz kuchnią, sporządzanie i drukowanie raportów okresowych.
Hotel Św. Norberta - 2016-10-27 - Hebdów (małopolskie)

Obsługa Klienta, strzyżenie, modelowanie, koloryzacja. Pielęgnacja włosów: zabiegi odbudowujące włosy, dobór fryzury. Doradztwo w zakresie pielęgnacji włosów.
kontakt przez PUP - 2017-01-24 - Gdynia (pomorskie)