Praca FRYZJER - PRACOWNIK SOLARIUM Jędrzejów P.H.U. Anna Dzwonek Anna

Stanowisko: FRYZJER - PRACOWNIK SOLARIUM

Wynagrodzenie: od 1 850 PLN

Zakres obowiązków: usługi fryzjerskie, obsługa solarium

Data publikacji: 2016-06-07

Lokalizacja: Jędrzejów (świętokrzyskie)

Pracodawca: P.H.U. Anna Dzwonek Anna

Dojazd 1, 28-300 Jędrzejów, powiat: jędrzejowski, woj: świętokrzyskie

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: FRYZJER - PRACOWNIK SOLARIUM

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Jędrzejów

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: świętokrzyskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: jędrzejowski

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Jędrzejów

Zawód: fryzjer*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Wymagany zawody dla kandydatów na to stanowisko pracy: Fryzjer* (wymagany staż - lata: 0, miesiące: 6)

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe

wymagania_wymaganiaPozadane_uprawnienia_0: umiejętności fryzjerskie

Wymagania odnośnie stażu pracy: lata: 0, miesiące: 6

Nazwa pracodawcy: P.H.U. Anna Dzwonek Anna

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Jędrzejowie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: skierowanie

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: świętokrzyskie

Powiat pracodawcy: jędrzejowski

Gmina pracodawcy: Jędrzejów

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Jędrzejów

Ulica pracodawcy: Dojazd

Numer budynku pracodawcy: 1

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Jędrzejowie

Zawód wykonywany przez pracownika: fryzjer*