Praca FRYZJER ( PO WER II) Ostrów Wielkopolski kontakt przez PUP

Najatrakcyjniejsze wyposażenie łazienki.

Miejsce pracy:
Ostrów Wielkopolski, powiat: ostrowski, woj: wielkopolskie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków:
staż - mycie głowy, modelowanie, nakładanie farb, upięcia, strzyżenia, przygotowanie stanowiska pracy, miła obsługa klienta,Na w/w stanowisku wymagane jest badanie do celów sanitarno-epidemilogicznych

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: FRYZJER ( PO WER II)

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Ostrów Wielkopolski

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: wielkopolskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: ostrowski

Zawód: fryzjer*

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 6

Data zakończenia pracy: 30.11.2016

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe, inne

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: czeladnik w zawodzie fryzjer

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Ostrowie Wielkopolskim

Wolności 29a, 63-400 Ostrów Wielkopolski, powiat: ostrowski, woj: wielkopolskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: skierowanie

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: wielkopolskie

Powiat pracodawcy: ostrowski

Gmina pracodawcy: Ostrów Wielkopolski

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Ostrów Wielkopolski

Ulica pracodawcy: Wolności

Numer budynku pracodawcy: 29a

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Ostrowie Wielkopolskim

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: fryzjer*

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

Podobne oferty pracy

PRACOWNIK RESTAURACJI - od 1 857 PLN

Przygotowywanie produktów i półproduktów (kanapek, sałatek, deserów, napojów), utrzymywanie w czystości pomieszczeń, urządzeń, sprzętów, narzędzi i naczyń; prace magazynowe, prace przygotowawcze przed otwarciem i po zamknięciu restauracji oraz dostawy na obszar kuchni i serwisu, prace porządkowe na terenie restauracji.
kontakt przez PUP - 2016-01-07 - Chojnice (pomorskie)

INSTALATOR INSTALACJI CO, WOD-KAN I GAZOWYCH - od 1 850 PLN

prace ogólnobudowlane
kontakt przez PUP - 2016-10-11 - Orzesze (śląskie)

STOLARZ - od 1 850 PLN

wykonywanie elementów stolarki
kontakt przez PUP - 2016-06-16 - Jastrząb (mazowieckie)

REFERENT DO SPRAW UBEZPIECZEŃ - od 2 000 PLN

doświadczenie w zawodzie agenta ubezpieczeniowego
MD PARTNER UBEZPIECZENIA Sp. z o.o. - 2015-11-27 - Ostrów Wielkopolski (wielkopolskie)

SPRZEDAWCA - NARZĘDZIA - STAŻ - 997,4 PLN

sprzedaż narzędzi, urządzeń i sprzętu, sprawdzanie godności zakupu towaru z dokumentami zakupowymi, wystawianie faktur sprzedaży, programów, kart gwarancyjnych, przyjmowanie i wysyłanie zamówień i inne
kontakt przez PUP - 2016-04-25 - Chrzanów (małopolskie)

TECHNIK PRAC BIUROWYCH - 997,4 PLN

prace biurowe
kontakt przez PUP - 2016-09-02 - Kamienna Góra (dolnośląskie)

PRACOWNIK PRODUKCYJNY - 997,4 PLN

wg zawodu
kontakt przez PUP - 2016-02-11 - Sulejówek (mazowieckie)

POZOSTALI KUCHARZE - od 1 750 PLN

Przygotowaniemiejsca pracy przed rozpoczęciem wydawania potraw przez kuchnię, obieranie, krojenie, szatkowanie, siekanie warzyw i owoców na późniejsze potrawy, utrzymywanie czystości w obrębie kuchni i zaplecza, czyszczenie sprzętu kuchennego, stołów, podłóg, maszyn, doraźna pomoc szefowi kuchni
kontakt przez PUP - 2015-12-22 - Piła (wielkopolskie)

KIEROWCA SAMOCHODU CIĘŻAROWEGO - od 3 000 PLN

przewóz towarów
kontakt przez PUP - 2016-11-03 - Boża Wola (lubelskie)

SPRZEDAWCA KASJER - od 1 850 PLN

sprzedaż towarów, obsługa klienta
kontakt przez PUP - 2016-09-29 - Świdnik (lubelskie)

SPRZEDAWCA NA TARGOWISKU (Z) - do 925 PLN

Sprzedawca na targowisku
kontakt przez PUP - 2016-07-26 - Podlesie Dębowe (małopolskie)

RECEPCJONISTA HOTELOWY - od 2 200 PLN

obsługa gości hotelowych
kontakt przez PUP - 2016-04-12 - Dwikozy (świętokrzyskie)

PRACOWNIK OCHRONY - do 1 850 PLN

ochrona obiektów
kontakt przez PUP - 2016-01-08 - Chorzów (śląskie)

MONTER RUSZTOWAŃ - (UZUPEŁNIENIE PO INTERWENCJI) - do 1 850 PLN

budowa i rozbiórka rusztowań
kontakt przez PUP - 2015-07-28 - Morzeszczyn (pomorskie)

ROBOTNIK PLACOWY - od 1 850 PLN

kontakt przez PUP - 2016-11-22 - Lipno (kujawsko-pomorskie)

DRUKARZ - 997,4 PLN

oferta stażu
kontakt przez PUP - 2016-06-16 - Łowicz (łódzkie)

ARCHIWISTA (STAŻ) - 997,4 PLN

zgodny
kontakt przez PUP - 2015-12-04 - Łasin (kujawsko-pomorskie)

SENIOR TEST DEVELOPMENT ENGINEER - do 9 500 PLN

Definiowanie strategii testowej dla testów automatycznych w projekcie/ -tachProjektowanie, rozwijanie, debugowanie, egzekwowanie testów automatycznych oraz analizowanie ich wynikówTworzenie frameworków do testów automatycznych w projekcie/ -tachKonfigurowanie narzędzi używanych do automatyzacji testów w projekcie/ -tachKontrolowanie i ulepszanie procesów związanych z automatyzacją testówTworzenie programów testujących oprogramowanieTworzenie dokumentacji projektowej dla testów automatycznych wykorzystywanych w projekcie/ -tachAnalizowanie wymagań i przygotowywanie zautomatyzowanych rozwiązań weryfikujących ich pokrycie w wytwarzanym oprogramowaniu
kontakt przez PUP - 2016-10-04 - Wrocław (dolnośląskie)

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - od 2 850 PLN

Współpraca z kontrahentem zagranicznym-import słodyczy z krajów arabskich m.in. z Egiptu
kontakt przez PUP - 2016-10-27 - Ostrołęka (mazowieckie)

ROBOTNIK DROGOWY - od 1 850 PLN

bieżące utrzymanie dróg
kontakt przez PUP - 2016-04-06 - Rogoźnik (śląskie)

POMOCNIK KAMIENIARZA - 997,4 PLN

obróbka kamienia
kontakt przez PUP - 2016-09-01 - Wiewierz (dolnośląskie)

ZASTĘPCA MENEDŻERA - od 12 083,33 PLN

Analiza wymogów biznesowych; Opracowywanie i wdrażanie pełnych rozwiązań; Identyfikacja problemów związanych z integracją i opracowywanie rozwiązań dla tych kwestii; Szkolenie i doskonalenie umiejętności w ramach zespołu projektowego; Skuteczna praca w zespołach mieszanych, składających się z klientów i konsultantów; Wszelkie inne zadania wymagane przez kierownika związane z działaniami na rzecz zgodności z polskim prawem pracy i rodzajem pracy.
kontakt przez PUP - 2016-05-06 - Zabierzów (małopolskie)

KASJER-SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

obsługa kasy fiskalnej i klientów, utrzymywanie czystości w miejscu pracy, układanie towarów, naliczanie cen.
kontakt przez PUP - 2015-11-23 - Gieraszowice (świętokrzyskie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

zgodnie ze stanowiskiem
kontakt przez PUP - 2016-05-13 - Izbica (pomorskie)

wg programu stażu
kontakt przez PUP - 2016-03-01 - Jastrowie (wielkopolskie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

sprzedaż paliw
kontakt przez PUP - 2016-01-28 - Bolszewo (pomorskie)

STARSZY SPECJALISTA DS. POZYSKIWANIA KANDYDATÓW - od 6 000 PLN

Przeprowadzanie procesów rekrutacyjnych kompleksowo (end-to-end) w obszarze IT, aktywne poszukiwanie kandydatów na różnych rynkach (głównie europejskich), headhunting, przeprowadzanie telefonicznych rozmów kwalifikacyjnych, rekomendowanie kandydatów do menadżerów, składanie ofert pracy kandydatom.
kontakt przez PUP - 2016-05-31 - Kraków (małopolskie)