Praca FRYZJER Chorzów Studio Fryzur Beauty Look Bednarczyk Patrycja

Styczyńskiego 62, 41-500 Chorzów, powiat: m. Chorzów, woj: śląskie

Zakres obowiązków: wykonywanie usług fryzjerskich

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 0.75

Wysokość wynagrodzenia brutto: do 1 387,5 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku: złotych brutto - do uzgodnienia

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Czy pracodawca szuka pracowników gotowych do pracy od zaraz?: 1

Nazwa stanowiska: FRYZJER

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Chorzów

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: śląskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Chorzów

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Chorzów

Zawód: fryzjer*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: do 1 387,5 PLN

Data zakończenia pracy: 31.12.2016

Wymagany zawody dla kandydatów na to stanowisko pracy: Fryzjer* (wymagany staż - lata: 1)

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe, inne

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów:
samodzielny pracownik, z pozytywnym nastawieniem do klienta, świeżym podejściem do potrzeb klienta i spraw zawodowych (wymagany staż - lata: 1)

Wymagania odnośnie stażu pracy: lata: 1

Nazwa pracodawcy: Studio Fryzur Beauty Look Bednarczyk Patrycja

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Chorzowie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV, dokumenty aplikacyjne

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych:
Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, Termin: natychmiast, Godziny : 9-18

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: śląskie

Powiat pracodawcy: m. Chorzów

Gmina pracodawcy: Chorzów

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Chorzów

Ulica pracodawcy: Styczyńskiego

Numer budynku pracodawcy: 62

Profil działalności pracodawcy: Fryzjerstwo i pozostałe zabiegi kosmetyczne

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Chorzowie

Zawód wykonywany przez pracownika: fryzjer*