Praca FRYZJER Olkusz kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Olkusz, powiat: olkuski, woj: małopolskie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków: zgodny ze stanowiskiem

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: FRYZJER

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Olkusz

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: małopolskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: olkuski

Zawód: fryzjer*

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 6

Data zakończenia pracy: 31.08.2016

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: prawo jazdy kat.B

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko: Program dla osób do 30 r.ż.

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Olkuszu

Minkiewicza 2, 32-300 Olkusz, powiat: olkuski, woj: małopolskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: brak

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: małopolskie

Powiat pracodawcy: olkuski

Gmina pracodawcy: Olkusz

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Olkusz

Ulica pracodawcy: Minkiewicza

Numer budynku pracodawcy: 2

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Olkuszu

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: fryzjer*

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

Podobne oferty pracy

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

Obsługa klienta, obsługa kasy fiskalnej, przyjmowanie i wykładanie towaru. Praca na dwie zmiany w godzinach 06.00 - 14.00 i 13.00 - 21.00.
kontakt przez PUP - 2017-03-28 - Wola Dębińska (małopolskie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

Obsługa klienta, realizacja zamówień, wystawianie faktur.
kontakt przez PUP - 2016-10-07 - Łopuszno (świętokrzyskie)

PRACOWNIK I STOPNIA - od 1 850 PLN

obsługa elektronicznych monitorów ekranowych wymagająca znajomości ogólnej pracy przy komputerze
kontakt przez PUP - 2016-06-07 - Częstochowa (śląskie)

KASJER SPRZEDAWCA K/M - od 13 PLN

jw.
kontakt przez PUP - 2017-04-07 - Warszawa (mazowieckie)

INSTRUKTOR JĘZYKA ANGIELSKIEGO - od 25,05 PLN

NAUCZANIE JĘZYKA ANGIELSKIEGO METODĄ BERLITZ
kontakt przez PUP - 2016-04-04 - Kraków (małopolskie)

MONTER SIECI TELEKOMUNIKACYJNYCH - od 1 850 PLN

Monter sieci telekomunikacyjnych
kontakt przez PUP - 2016-03-22 - Mońki (podlaskie)

KASJER - SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

sprzedaż towarów, wystawianie paragonów i faktur, ekspozycja towarów
kontakt przez PUP - 2016-09-14 - Ciechanów (mazowieckie)

POMOC ADMINISTRACYJNA - 997,4 PLN

według programu stażu
kontakt przez PUP - 2017-02-16 - Legnica (dolnośląskie)

1170U - TECHNIK SERWISU - 997,4 PLN

do uzgodnienia
kontakt przez PUP - 2016-06-02 - Radom (mazowieckie)

POMOCNIK BUDOWLANY - 997,4 PLN

murowanie , zbrojenie, szlifowanie
kontakt przez PUP - 2016-08-02 - Zagórze (świętokrzyskie)

KIEROWCA SAMOCHODU CIĘŻAROWEGO - od 1 870 PLN

Przewóz żwiru, piasku, kamieni na tereny prowadzonych robót budowlanych.
kontakt przez PUP - 2016-04-26 - Olecko (warmińsko-mazurskie)

KONSULTANT MEDYCZNY - 997,4 PLN

- wg programu stażu
kontakt przez PUP - 2016-03-10 - Poznań (wielkopolskie)

PRACOWNIK SERWISU - od 1 850 PLN

Przygotowywanie (składanie) potraw.Pracodawca gwarantuje szkolenie od 2 do 3 tygodni poza Stalową Wolą.
kontakt przez PUP - 2016-09-21 - Stalowa Wola (podkarpackie)

SPECJALISTA DS. KLUCZOWYCH KLIENTÓW - od 2 080 PLN

PREZENTOWANIE OFERTY FIRMY NOWYM I DOTYCHCZASOWYM KLIENTOM, PRZYGOTOWANIE UMÓW ORAZ KOORDYNOWANIE ICH REALIZACJI, BUDOWANIE WIZERUNKU FIRMY NA RYNKU;WYMAGANIA: WYKSZTAŁCENIE ŚREDNIE, OBSŁUGA KOMPUTERA I URZADZEŃ BIUROWYCH,DOSWIADCZENIE ZAWODOWE MIN. 1 ROK, ZNAJOMOŚĆ JĘZYKA ROSYJSKIEGO
kontakt przez PUP - 2017-02-17 - Szczecin (zachodniopomorskie)

KUCHARZ - 997,4 PLN

-przygotowywanie receptur dań serwowanych w jadalni wraz z opiekunem,-przygotowywanie dań serwowanych w jadalni,-prowadzenie systemu HACCP.
kontakt przez PUP - 2016-01-29 - Świebodzin (lubuskie)

PRACOWNIK BIUROWY - 997,4 PLN

Zgodnie z załączonym programem stażu
kontakt przez PUP - 2016-04-25 - Leśna (śląskie)

MŁODSZY ASYSTENT - DIAGNOSTA LABORATORYJNY - od 2 000 PLN

Młodszy asystent - Diagnosta laboratoryjny
kontakt przez PUP - 2017-01-04 - Sławno (zachodniopomorskie)

TECHNIK HANDLOWIEC - 997,4 PLN

Technik handlowiec
kontakt przez PUP - 2017-02-10 - Częstochowa (śląskie)

TERAPEUTA ZAJĘCIOWY- INSTRUKTOR TERAPII ZAJĘCIOWEJ - od 1 850 PLN

Prowadzenie terapii zajęciowej w pracownik komputerowej z wykorzystaniem różnorodnych technik i metod terapii zajęciowej.
kontakt przez PUP - 2016-05-17 - Poniatowa (lubelskie)

SEKRETARKA - od 925 PLN

Przyjmowanie interesantów, udzielanie im ogólnych informacji, przepisywanie na komputerze wszelkiej korespondencji i pism zleconych przez dyrektora, archiwizacja dokumentów, obsługa kancelaryjna dokumentów.
kontakt przez PUP - 2016-08-31 - Mirowszczyzna (opolskie)

FRYZJER - od 1 850 PLN

wykonywanie zabiegów fryzjerskich itp.
STUDIO URODY "SHINTAI" Anna Ratajczak - 2016-06-14 - Głogów (dolnośląskie)

Fryzjerstwo męskie, damskie lub damsko-męskie - kompleksowa obsługa klienta. Istnieje mozliwość zatrudnienia osoby w niepełnym wymiarze czasu pracy.
Salon Fryzjerski "Szalone Nożyczki" Barbara Bawolska - 2016-02-25 - Nowa Sól (lubuskie)

ELEKTROMECHANIK - od 2 800 PLN

Konserwacja i utrzymywanie ruchu linii produkcyjnej
kontakt przez PUP - 2016-03-18 - Kraków (małopolskie)

DORADCA KLIENTA - 997,4 PLN

realizacja celó sprzedażowych,pozyskiwanie klientów,obsługa telefoniczna klienta
kontakt przez PUP - 2017-02-10 - Zambrów (podlaskie)

GRAFIK KOMPUTEROWY - od 2 625 PLN

opracowanie projektów graficznych, aplikacje folii, druk na platerze, przygotowanie materiału do druku.
kontakt przez PUP - 2016-10-26 - Legnica (dolnośląskie)

KIEROWCA AUTOBUSU - 2 000 - 3 000 PLN

Przewóz osób, bieżąca obsługa pojazdu, sprzedaż biletów w autobusie
kontakt przez PUP - 2016-10-20 - Koszalin (zachodniopomorskie)

KIEROWCA AUTOBUSU - od 2 800 PLN

prowadzenie autobusu
kontakt przez PUP - 2017-02-15 - Suwałki (podlaskie)