Praca FRYZJER Olkusz kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Olkusz, powiat: olkuski, woj: małopolskie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków: zgodny ze stanowiskiem

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: FRYZJER

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Olkusz

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: małopolskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: olkuski

Zawód: fryzjer*

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 6

Data zakończenia pracy: 31.08.2016

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: prawo jazdy kat.B

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko: Program dla osób do 30 r.ż.

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Olkuszu

Minkiewicza 2, 32-300 Olkusz, powiat: olkuski, woj: małopolskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: brak

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: małopolskie

Powiat pracodawcy: olkuski

Gmina pracodawcy: Olkusz

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Olkusz

Ulica pracodawcy: Minkiewicza

Numer budynku pracodawcy: 2

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Olkuszu

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: fryzjer*

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

Podobne oferty pracy

RECEPCJONISTA - od 2 000 PLN

przygotowywanie rezerwacji, zakwaterowanie i wykwaterowanie
kontakt przez PUP - 2016-05-27 - Lidzbark Warmiński (warmińsko-mazurskie)

*PRACOWNIK PIZZERII (STAŻ) - 997,4 PLN

przygotowywanie posiłków,obsługa klienta, przyjmowanie zamówień przez telefon, obsługa terminala online
kontakt przez PUP - 2016-04-27 - Lubin (dolnośląskie)

DEKARZ - od 2 700 PLN

czytanie i analiza rysunków roboczych, przygotowanie blachy do robót dekarskich i obróbek blacharskich, wykonywanie podstawowych operacji blacharskich tj. trasowanie, cięcie, wiercenie, zaginie, zawijanie brzegów, zaginanie krawędzi, lutowanie połączeń, nitowanie, wywijanie krawędzi, wyklepywanie naroży itd., obijanie blachą elementów drewnianych, wykonywanie pokryć dachowych blachą cynkową, stalową ocynkowaną, montowanie rynien i rur spustowych, wykonywanie obróbek blacharskich murów ogniowych, attyk, okapów, gzymsów, kominów, włazów dachowych, anten, masztów, rur wentylacyjnych, podokienników itp.
kontakt przez PUP - 2016-03-24 - Tłuszcz (mazowieckie)

ADMINISTRATOR NIERUCHOMOŚCI - 997,4 PLN

kompletowanie dokumentacji, przygotowywanie projektów uchwał, naliczenia zaliczek, dokonywanie odczytów liczników
kontakt przez PUP - 2017-02-27 - Lubań (dolnośląskie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

Sprzedawca
kontakt przez PUP - 2016-03-11 - Zielona Góra (lubuskie)

MAGAZYNIER (STAZ) - 997,4 PLN

zgodny
kontakt przez PUP - 2017-01-26 - Łasin (kujawsko-pomorskie)

ASYSTENT DO SPRAW KSIĘGOWOŚCI - 997,4 PLN

Oferta stażu dla osób młodych (do 30 roku życia) pozostających bez pracy na regionalnym rynku pracy, zakwalifikowanych do II profilu pomocy (Projekt POWER)Wykształcenie średnie; obsługa komputera; zakres obowiązków: segregowanie dokumentów, sprawdzanie pod względem formalno prawnym, wprowadzanie do systemu zadekretowanych dokumentów, archiwizacja; jedna zmiana; miejsce odbywania stażu: Gliwice
kontakt przez PUP - 2017-03-10 - Gliwice (śląskie)

STAŻ - MŁODSZY REFERENT - 997,4 PLN

pon- czw 7.30-15.30 pt 7.30-14
kontakt przez PUP - 2016-06-03 - Opole (opolskie)

ZASTĘPCA KIEROWNIKA ROBÓT - od 1 850 PLN

Uwaga! Oferta na stanowisko refundowane przez PUP, dla osób bezrobotnych w wieku do 30 lat, zarejestrowanych w PUP.Zakres obowiązków:kierowanie pracownikami, kosztorysowanie, rozliczanie budów
kontakt przez PUP - 2016-07-28 - Brodnica (kujawsko-pomorskie)

KUCHARZ - od 2 000 PLN

Kucharz
kontakt przez PUP - 2016-12-22 - Solina (podkarpackie)

ASYSTENT NAUCZYCIELA W PRZEDSZKOLU - od 1 900 PLN

Pomoc nauczycielowi w pracy z dziećmi, sprzątanie, pomoc w obsłudze dzieci.
kontakt przez PUP - 2016-01-30 - Śrem (wielkopolskie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

prowadzenie obsługi klienta hurtowego w zakresie sprzedazy oferowanych przez firmę produktów
kontakt przez PUP - 2016-01-22 - Pszczyna (śląskie)

KONSERWATOR SPRZĘTU - 997,4 PLN

Konserwator sprzętu
kontakt przez PUP - 2016-02-04 - Włoszczowa (świętokrzyskie)

POMOC DO BIBLIOTEKI SZKOLNEJ - 997,4 PLN

Zgodnie z załączonym do wniosku programem stażu
kontakt przez PUP - 2016-04-25 - Pewel Wielka (śląskie)

SPRZĄTACZKA - od 1 850 PLN

utrzymanie porządku na terenie zakładu - piekarni
kontakt przez PUP - 2016-05-30 - Dzierzgowo (mazowieckie)

SPRZEDAWCA/STAŻ - 997,4 PLN

obsługa kasy fiskalnej, obsługa klienta
kontakt przez PUP - 2017-04-28 - Zadole (lubelskie)

MŁODSZY REFERENT DS KANCELARYJNYCH - 997,4 PLN

Ogólny zakres obowiązków będzie wynikał z zakresu prac zapisanych dla Referatu Inwestycji i Gospodarki Komunalnej w Regulaminie Organizacyjnym Urzędu Gminy Wejherowo. Wymagania: wykształcenie średnie lub wyższe, kierunek administarcja, budownictwo, zarządzanie, prawo, staż pracy mile widziany, samodzielność, komunikatywność.
kontakt przez PUP - 2017-03-06 - Wejherowo (pomorskie)

LEKTOR JĘZYKA OBCEGO - FRANCUSKIEGO - do 30 PLN

nauka języka francuskiego
kontakt przez PUP - 2016-08-24 - Chorzów (śląskie)

PARKINGOWY - STAŻ - 997,4 PLN

w/g programu stażu
kontakt przez PUP - 2016-10-07 - Zakopane (małopolskie)

przyjmowanie dostaw oraz przygotowywanie towarów do sprzedaży, wykonywanie prac związanych z obsługa klientów oraz realizacją transakcji kupna i sprzedaży
kontakt przez PUP - 2016-05-25 - Pieniężno (warmińsko-mazurskie)

PRACOWNIK PORZĄDKOWY - od 2 250 PLN

prace porządkowe na terenie kraju
kontakt przez PUP - 2017-03-21 - Ostrzeszów-Pustkowie (wielkopolskie)

ROBOTNIK MAGAZYNOWY - od 1 000 PLN

konfekcjonowanie towarów w magazynie (rozladunek, segregowanie,pakowanie)
kontakt przez PUP - 2016-12-12 - Kampinos (mazowieckie)

PRACOWNIK BUDOWLANY - do 1 850 PLN

Wykonywanie prac ogólnobudowlanych
kontakt przez PUP - 2016-03-08 - Gołdap (warmińsko-mazurskie)

SPRZĄTACZ W ZAKŁADZIE PRODUKCYJNYM - od 2 400 PLN

sprzatanie, czyszczenie urzadzen i maszyn produkcyjnych w zakladach miesnych
kontakt przez PUP - 2016-10-07 - Morliny (warmińsko-mazurskie)

PRACOWNIK FIZYCZNY - od 1 850 PLN

wg stanowiska
kontakt przez PUP - 2016-05-13 - Sobolew (mazowieckie)

przyjmowanie dostaw, przygotowanie produktów do sprzedazy, dbałość o czystość
kontakt przez PUP - 2017-02-09 - Kutno (łódzkie)