Praca FRYZJER Olkusz kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Olkusz, powiat: olkuski, woj: małopolskie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków: zgodny ze stanowiskiem

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: FRYZJER

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Olkusz

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: małopolskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: olkuski

Zawód: fryzjer*

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 6

Data zakończenia pracy: 31.08.2016

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: prawo jazdy kat.B

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko: Program dla osób do 30 r.ż.

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Olkuszu

Minkiewicza 2, 32-300 Olkusz, powiat: olkuski, woj: małopolskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: brak

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: małopolskie

Powiat pracodawcy: olkuski

Gmina pracodawcy: Olkusz

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Olkusz

Ulica pracodawcy: Minkiewicza

Numer budynku pracodawcy: 2

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Olkuszu

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: fryzjer*

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

Podobne oferty pracy

POMOCNIK BUDOWLANY - 997,4 PLN

pomoc przy pracach budowlanych związanych z budową domów jednorodzinnych
kontakt przez PUP - 2016-03-31 - Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)

ZBROJARZ - od 1 850 PLN

dobór i montowanie stalowego zbrojenia
kontakt przez PUP - 2016-10-27 - Chrzanów (małopolskie)

SPRZEDAWCA - od 10 PLN

ZAMÓWIENIE I PRZYJMOWANIE TOWARU, SPRAWDZANIE TOWARÓW POD WZGLĘDEM ILOŚCIOWYM I JAKOŚCIOWYM, OBSŁUGA KLIENTA ZA KASĄ, DBANIE O CZYSTOŚĆ W SKLEPIE;WYMAGANIA: WYKSZTAŁCENIE ZAWODOWE, MILE WIDZIANE ŚREDNIE, OBSŁUGA KOMPUTERA, AKTUALNA KSIĄŻECZKA ZDROWIA, DOŚWIADCZENIE W ZAWODZIE;GODZINY PRACY: 06.00-14.30, 14.30-23.00
kontakt przez PUP - 2016-04-05 - Szczecin (zachodniopomorskie)

SPRZEDAWCA - do 1 850 PLN

I zmiana8.00-16.00
kontakt przez PUP - 2016-03-03 - Mielec (podkarpackie)

MECHANIK POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH - od 2 500 PLN

Naprawa samochodów ciężarowych,osobowych i Urządzeń Transportu Bliskiego.
kontakt przez PUP - 2016-09-28 - Gorlice (małopolskie)

STYLISTA PAZNOKCI - od 13 PLN

stylizacja paznokci
kontakt przez PUP - 2017-02-01 - Leszno (wielkopolskie)

MALARZ - 997,4 PLN

przygotowanie podłoży ścian i sufitów, malowanie
kontakt przez PUP - 2016-03-17 - Styrzyniec (lubelskie)

MŁODSZY KUCHARZ - od 2 700 PLN

pomoc przy przygotowywaniu posiłków, przygotowywania posiłków, pakowanie i wydawanie posiłków
kontakt przez PUP - 2016-09-09 - Plewiska (wielkopolskie)

POMOCNICZY ROBOTNIK BUDOWLANY - od 1 680 PLN

Prace ogólno- budowlane, docieplenia budynków
kontakt przez PUP - 2016-09-07 - Zarzecze (śląskie)

INSTALATOR - od 1 850 PLN

kontakt przez PUP - 2016-02-01 - Białystok (podlaskie)

STAŻ/FP/ - OPIEKUN - 997,4 PLN

pomoc przy prowadzeniu zajęć
kontakt przez PUP - 2016-01-27 - Gorzów Wielkopolski (lubuskie)

MALARZ-TAPECIARZ - od 1 850 PLN

Malarz-tapeciarz
kontakt przez PUP - 2016-04-01 - Poznań (wielkopolskie)

POKOJOWA - 997,4 PLN

-sprzątanie
kontakt przez PUP - 2017-02-01 - Kazimierzówka (lubelskie)

POMOCNICZY ROBOTNIK W HODOWLI ZWIERZĄT - od 12 PLN

wykształcenie bez znaczenia, min. 3-letnie doświadczenie, znajomość podstawowych zasad hodowli zwierząt futerkowych, umiejętność planowania pracy.Prace związane z melioracjami i utwardzeniami gruntu, prace przy wznoszeniu wiat hodowlanych i iogrodzeń, prace remontowe i konserwatorskie
kontakt przez PUP - 2016-06-17 - Dębowiec (wielkopolskie)

ROBOTNIK MAGAZYNOWY - od 13 PLN

sortowanie i pakowanie kosemtyków
kontakt przez PUP - 2017-02-06 - Sochaczew (mazowieckie)

PRACOWNIK PRODUKCYJNY - od 13 PLN

Praca przy produkcji kosmetyków, obsługa urzadzeń do przetwarzania surowców chemicznych w celu uzyskania środków kosmetycznych, obsługa maszyn
kontakt przez PUP - 2017-01-18 - Kraków (małopolskie)

POMOCNIK ELEKTRYKA - od 1 850 PLN

odbiór urządzeń od producentów, transport
kontakt przez PUP - 2016-02-15 - Bytom (śląskie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

obsługa bezpośrednia klienta, przyjmowanie i wykładanie na połki towaru handlowego, nanoszenie cen na towary handlowe, dbanie o czystość na stanowisku pracy, przestrzeganie przepisów bhp i p.poż. oraz regulaminu zakładu pracy, wykonywanie poleceń przełożonego zwiazanych ze stanowiskiem pracy
kontakt przez PUP - 2016-02-16 - Władysławów (wielkopolskie)

TOKARZ - FREZER - od 1 850 PLN

Obsługa tokarki, czytanie rysunku technicznego i wykonywanie pomiarów detali
kontakt przez PUP - 2015-11-25 - Prudnik (opolskie)

OBUWNIK WYKRAWACZ - 997,4 PLN

Oferta stażu dla osób zarejestrowanych w PUP Krapkowice
kontakt przez PUP - 2016-10-27 - Otmęt (opolskie)

ELEKTRYK - od 1 850 PLN

Układanie przewodów elektrycznych w gruncie, prace montażowe, instalacyjne, pomiary elektryczne, serwisowanie i usuwanie usterek elektrycznych, obłsuga i konserwacja urządzeń elektrycznych.
kontakt przez PUP - 2016-10-19 - Krusze (kujawsko-pomorskie)

KIEROWCA - od 2 500 PLN

Przygotowanie samochodu do jazdy - ładowanie i nadzór nad prawidłowym zazładunkiem, rozmieszczeniem i zamocowaniem ładunku, sprawdzanie zapięcia burt skrzyni ładunkowej, sprawdzenie stanu technicznego samochodu przed jazdą, dbanie o bezpieczeństwo własne i innych użytkowników drogi oraz przewożonego ładunku przez rygorystyczne przestrzeganie Prawa o ruchu drogowym, prowadzenie dokumentacji jazdy, zgłaszanie dyspozytorowi zauważonych usterek. Miejsce pracy: Polska (pełne oddelegowanie), rozkład czasu pracy: równoważny - indywidualny.
kontakt przez PUP - 2016-09-01 - Wrocław (dolnośląskie)

MAGAZYNIER - 997,4 PLN

wg programu stażu
kontakt przez PUP - 2016-05-24 - Końskie (świętokrzyskie)

KOREKTOR TEKSTU - 997,4 PLN

wg harmonogramu
kontakt przez PUP - 2016-02-18 - Kraków (małopolskie)

PIASKARZ - od 1 850 PLN

przygotowanie elementów do czyszczenia
kontakt przez PUP - 2016-10-07 - Garbów (lubelskie)