Praca FRYZJER Mrocza kontakt przez PUP

Stanowisko: FRYZJER

Wynagrodzenie: 997,4 PLN

Zakres obowiązków: strzyżenie damsko-męskiekoloryzacja włosówupinanie fryzur fantazyjnychmodelowanie włosówdbanie o ład i porządek na stanowisku pracy

Data publikacji: 2016-04-26

Lokalizacja: Mrocza (kujawsko-pomorskie)

Pracodawca: kontakt przez PUP

Miejsce pracy:
Mrocza, powiat: nakielski, woj: kujawsko-pomorskie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków:
strzyżenie damsko-męskiekoloryzacja włosówupinanie fryzur fantazyjnychmodelowanie włosówdbanie o ład i porządek na stanowisku pracy

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: dwie zmiany

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: FRYZJER

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Mrocza

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: kujawsko-pomorskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: nakielski

Zawód: fryzjer*

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 4

Data zakończenia pracy: 08.09.2016

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Sępólnie Krajeńskim

Kościuszki 11, 89-400 Sępólno Krajeńskie, powiat: sępoleński, woj: kujawsko-pomorskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: skierowanie

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: kujawsko-pomorskie

Powiat pracodawcy: sępoleński

Gmina pracodawcy: Sępólno Krajeńskie

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Sępólno Krajeńskie

Ulica pracodawcy: Kościuszki

Numer budynku pracodawcy: 11

Profil działalności pracodawcy:
Fryzjerstwo damsko-męskie i pozostałe zabiegi kosmetyczne.

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Sępólnie Krajeńskim

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: fryzjer*

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

Podobne oferty pracy

SPRZĄTACZKA/DOPOSAŻENIE/17/4009 - od 2 000 PLN

utrzymywanie czystosci i porzadku w pomieszczeniach biurowych, socjalnych i higieniczno-sanitarnych
kontakt przez PUP - 2017-05-30 - Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)

MAGAZYNIER - do 1 850 PLN

wszystkie czynności związane z działalnością obiektu magazynowego, przymowanie towaru na podstawie dokumentów dostawy, pakowanie towaru pod wysyłkę, wydawanie towaru, sprawdzanie zgodności dokumentów dostawy z dostarczonym towarem, pilnowanie stanów magazynowych, sprawdzanie terminów ważności dostarczonych towarów, zabezpieczanie towaru w magazynach i sukcesywne uzupełnianie towaru według poleceń przełożonych, przeprowadzanie okresowej inwentaryzacji
kontakt przez PUP - 2016-08-04 - Chełm (lubelskie)

ADMINISTRATOR SKLEPU INTERNETOWEGO(NR 8705) - od 2 000 PLN

- administrowanie i obsługa sklepu internetowego,- przyjmowanie i ewidencjonowanie zamówień internetowych,- przygotowywanie zamówień internetowych- przygotowywanie towarów do wysyłki- administrowanie programu internetowego EOM oraz programu KAMSOFT
kontakt przez PUP - 2016-12-16 - Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)

PRACOWNIK BIUROWY - 997,4 PLN

-zapoznanie się ze stanowiskiem pracy, przepisami BHP oraz obiegiem dokumentów,-gromadzenie i przechowywanie korespondencji,-łączenie rozmów telefonicznych,-obsługa ksero, faxu, kasy fiskalnej, komputera,-przyjmowanie turystów i wpisywanie do książki meldunkowej,-sporządzanie raportów kasowych,-prowadzenie kart ewidencji obecności w pracy,-prowadzenie spraw kadrowych,-prowadzenie spraw związanych z najmem lokali, garaży oraz dzierżawy terenu.
kontakt przez PUP - 2016-03-02 - Świebodzin (lubuskie)

FRYZJER - od 1 500 PLN

praca w gabinecie fyzjerskim
GABINET KOSMETYCZNO - FRYZJERSKI SOLARIUM ERGOLINE KRYSTYNA PTAK - 2016-11-29 - Przemęt (wielkopolskie)

POZOSTALI PRACOWNICY OBSŁUGI BIURA GDZIE INDZIEJ NIESKLASYFIKOWANI - STAŻ - 997,4 PLN

wprowadzanie tytułów wykonawczych do podsystemu EGAPOLTAX oraz prowadzenie ewidencji tytułów wykonawczych; obsługa kancelaryjna komórki EA; archiwizacja dokumentów
kontakt przez PUP - 2016-02-15 - Zakopane (małopolskie)

DORADCA KLIENTA - 997,4 PLN

Doradca klienta
kontakt przez PUP - 2017-01-11 - Rypin (kujawsko-pomorskie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - od 2 000 PLN

prace w zieleni miejskiej, zamiatanie ulic, chodników, zbieranie liści , koszenie trawy, drobne prace naprawcze w zasobie komunalnym
kontakt przez PUP - 2017-09-14 - Czerniejewo (wielkopolskie)

OPERATOR OWIJARKI - od 2 000 PLN

zgodnie z umową w sprawie wyposażenia/doposażenia stanowiska pracy
kontakt przez PUP - 2017-03-27 - Saki (podlaskie)

PRACOWNIK DZIAŁU ROZWOJU - od 2 345 PLN

administrowanie strony internetowej, wprowadzanie nowości na stronę internetową, prowadzenie profilu w mediach społecnzościowych, poyskiwanie nowych klientów, utzrymywanie kontaktu z bieżącymi
kontakt przez PUP - 2016-09-13 - Poznań (wielkopolskie)

ŚLUSARZ - od 2 000 PLN

praca przy produkcji sprzętu dla piekarni i cukierni
kontakt przez PUP - 2017-02-21 - Libiąż (małopolskie)

KIEROWNIK ZMIANY - od 1 850 PLN

kierowanie zespołem, organizowanie pracy
kontakt przez PUP - 2016-06-30 - Tomaszów Mazowiecki (łódzkie)

POMOC KUCHENNA - 997,4 PLN

wg harmonogramu stażu
kontakt przez PUP - 2016-04-18 - Widuchowa (zachodniopomorskie)

FRYZJER DAMSKI - 997,4 PLN

obsługa klienta,strzyżenie damskie,koloryzacja,obsługa sprzętu i urządzeń do pielęgnacji włosów
kontakt przez PUP - 2017-03-31 - Chrzanów (małopolskie)

KIEROWNIK ZAKŁADU ROZBIORU MIĘSA - od 2 000 PLN

planowanie, rozliczanie produkcji, utrzymanie wysokich standardów jakości i higieny, technologii i techniki, optymalizacja procesów produkcyjnych, nadzór i zarządzanie podległymi pracownikami, monitowanie, rozliczanie, systematyczna poprawa KCL w obszarze produktywności, wykształcenie wyższe kierunkowe, doświadczenie na podobnym stanowisku, badania sanitarno-epidemiologiczne
Centrum Mięsne "DROBIMAX II" Sp.z. o.o. Inowrocław - 2017-06-14 - Szubin (kujawsko-pomorskie)

ŚLUSARZ PRODUKCYJNY - 3 500 - 4 200 PLN

Wykonywanie prac ślusarskich przy produkcji detali dla przemysłu rolniczego.
kontakt przez PUP - 2016-10-28 - Otmuchów (opolskie)

PRACOWNIK LEŚNY (RPO) - od 2 000 PLN

SKŁADANIE DREWNA
kontakt przez PUP - 2017-03-10 - Zielątkowo (lubuskie)

ASYSTENT OSOBY NIEPEŁNOSPRAWNEJ - 997,4 PLN

Pomoc dzieciom niepełnospr. przy czynnościach samoobsługowych, przy ubieraniu się,podczas zajęć wg zaleceń nauczyciela, dbanie o ład i porządek.
kontakt przez PUP - 2016-10-19 - Starogard Gdański (pomorskie)

DORADCA FINANSOWY - do 2 000 PLN

Obsługa klienta i urzadzeń biurowych, analiza wniosków leasingowych, współpraca z dostawcami
kontakt przez PUP - 2017-04-13 - Białe Błota (kujawsko-pomorskie)

POKOJOWA - do 1 850 PLN

Utrzymanie w nienagannej kondycji i czystości pomieszczeń obiektu.
kontakt przez PUP - 2016-12-01 - Markowskie (warmińsko-mazurskie)

MONTER K/M - od 2 000 PLN

jw.
kontakt przez PUP - 2017-09-15 - Warszawa (mazowieckie)

OPIEKUNKA DOMOWA - 997,4 PLN

Usprawnienia do funkcjonowania osób starszych w środowisku, zabezpieczenie posiłków, załatwianie spraw urzędowych podopiecznego, wykonywanie czynności pielęgniarskich, wspieranie edukacyjne, motywowanie do aktywności społecznej.
kontakt przez PUP - 2017-08-29 - Mielec (podkarpackie)

MAGAZYNIER - 997,4 PLN

zgodnie z programem stażu dołączonym do wniosku
kontakt przez PUP - 2016-06-13 - Kocoń (śląskie)

ASYSTENT DYREKTORA - od 4 250 PLN

prowadzenie terminarza, organizowanie i uzgadnianie czasu pracy dyrektora, organizowanie i obsługa spotkań i konferencji, organizowanie podróży służbowych dyrektora, przyjmowanie i przekierowywanie rozmów oraz przyjmowanie wiadomości telefonicznych, sporządzanie projektów pism i przygotowywanie korespondencji wychodzącej
kontakt przez PUP - 2016-10-19 - Piaseczno (mazowieckie)

POMOCNIK BRUKARZA - od 1 850 PLN

- pomoc przy układaniu kostki brukowej
kontakt przez PUP - 2016-02-16 - Wróblik Królewski (podkarpackie)

STOLARZ - od 2 000 PLN

wg zakresu czynności
kontakt przez PUP - 2017-04-13 - Radomsko (łódzkie)

SPECJALISTA DO SPRAW MARKETINGU I HANDLU - 50+ - od 2 000 PLN

organizowanie i doskanalenie procesu sprzedaży
kontakt przez PUP - 2017-09-20 - Gorzów Wielkopolski (lubuskie)

TYNKARZ K/M - od 2 600 PLN

jw.
kontakt przez PUP - 2017-01-31 - Warszawa (mazowieckie)

PRACOWNIK MAGAZYNU - KONFEKCJONER - od 2 500 PLN

pakowanie produktów gotowych i pólproduktów, wkładanie gotowych opakowań do kartonów lub na palety, obsługiwanie urządzeń pakujących, etykietowanie produktów gotowych i oznaczenie według przyjętych zasad, przygotowywanie dokumentacji dotyczących pobranych materiałów i produktów, przygotowywanie produktów do wysyłki.
kontakt przez PUP - 2016-09-23 - Błonie (mazowieckie)

ASYSTENT DO SPRAW KSIĘGOWOŚCI (STAŻ) - 997,4 PLN

Osoby zarejestrowane w PUP Zabrze z II profilem pomocy.
kontakt przez PUP - 2016-11-16 - Zabrze (śląskie)

Wybierz miejscowość