Praca FRYZJER Lubasz "ROTRANS" PHU Hanna Rosada, Lubasz

Stanowisko: FRYZJER

Wynagrodzenie: od 2 100 PLN

Zakres obowiązków: Wykonywanie zabiegów fryzjerskich - strzyżenie, modelowanie, koloryzacja, pielęgnacja

Data publikacji: 2016-06-20

Lokalizacja: Lubasz (wielkopolskie)

Pracodawca: "ROTRANS" PHU Hanna Rosada, Lubasz

Różana 1, 64-720 Lubasz, powiat: czarnkowsko-trzcianecki, woj: wielkopolskie

Zakres obowiązków:
Wykonywanie zabiegów fryzjerskich - strzyżenie, modelowanie, koloryzacja, pielęgnacja

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 2 100 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: FRYZJER

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Lubasz

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: wielkopolskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: czarnkowsko-trzcianecki

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Lubasz

Zawód: fryzjer*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 2 100 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe, inne

wymagania_wymaganiaDodatkowe_zawody_0: Fryzjer*

Nazwa pracodawcy: "ROTRANS" PHU Hanna Rosada, Lubasz

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Czarnkowie

Przemysłowa 2a, 64-700 Czarnków, powiat: czarnkowsko-trzcianecki, woj: wielkopolskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: skierowanie z PUP

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: wielkopolskie

Powiat pracodawcy: czarnkowsko-trzcianecki

Gmina pracodawcy: Czarnków

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Czarnków

Ulica pracodawcy: Przemysłowa

Numer budynku pracodawcy: 2a

Nazwisko osoby zgłaszającej: Hanna Rosada

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Czarnkowie

Zawód wykonywany przez pracownika: fryzjer*