Praca FRYZJER Kruszwica kontakt przez PUP

Miejsce pracy:
Kruszwica, powiat: inowrocławski, woj: kujawsko-pomorskie

Zakres obowiązków: wg pracodawcy

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: do 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: FRYZJER

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Kruszwica

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: kujawsko-pomorskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: inowrocławski

Zawód: fryzjer*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: do 1 850 PLN

Data zakończenia pracy: 28.07.2018

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie zawodowe, inne

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Radziejowie

Kościuszki 20/22, 88-200 Radziejów, powiat: radziejowski, woj: kujawsko-pomorskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: skierowanie z PUP

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: kujawsko-pomorskie

Powiat pracodawcy: radziejowski

Gmina pracodawcy: Radziejów

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Radziejów

Ulica pracodawcy: Kościuszki

Numer budynku pracodawcy: 20/22

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Radziejowie

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: fryzjer*

Podobne oferty pracy

KIEROWCA KAT. C+E - od 1 850 PLN

Załadunek, rozładunek, wypełnianie dokumentów, kierowanie pojazdami na terenie kraju oraz Unii Europejskiej.
kontakt przez PUP - 2016-08-02 - Zabrze (śląskie)

SPEDYTOR - od 2 000 PLN

wg stanowiska
kontakt przez PUP - 2017-05-18 - Nożewo (mazowieckie)

PRACOWNIK LOGISTYCZNY - MAGAZYNIER - 2 100 - 2 300 PLN

PRZYJĘCIE I WYDAWANIE TOWARU Z MAGAZYNU, UTRZYMANIE PRZĄDKU W MAGAZYNIE, ZAŁADUNEK TOWARU I DOSTAWĘ DO KLIENTA, PRZYGOTOWANIE ODPOWIEDNICH DOKUMENTÓW WYMAGANIA:WYKSZTAŁCENIE MIN. ZAWODOWE, UMIEJĘTNOŚĆ SAMODZIELNEJ ORGANIZACJI PRACY, PRAWO JAZDY B, ZNAJOMOŚĆ W BRANŻY DOSTAWCÓW DO PRZEMYSŁU MEBLOWEGOCV NA ADRES E-MAIL:NATALIA.STEPIEN (at) REJS.EU
kontakt przez PUP - 2016-11-22 - Szczecin (zachodniopomorskie)

ASYSTENTKA STOMATOLOGICZNA - od 1 850 PLN

Asystowanie, sterylizacja, przątanie przed i po pacjentach
kontakt przez PUP - 2016-01-05 - Sosnowiec (śląskie)

ROBOTNIK MAGAZYNOWY/KIEROWCA SAMOCHODU CIĘŻAROWEGO - od 1 850 PLN

Kontrolowanie terminów przydatności do spożycia towarów, przyjmowanie towarów do magazynu, uzupełnianie towarów na hali sprzedaży i odpowiednia ich ekspozycja, dbanie o czystość w magazynie i na hali sprzedaży. Dostarczanie towarów do dostawcy na terenie kraju.
kontakt przez PUP - 2016-08-01 - Słupno (mazowieckie)

POMOCNIK LAKIERNIKA - od 550 PLN

lakierowanie konstrukcji stalowych, przygotowywanie powierzchni do malowania, naprawy oraz konserwacja lakiernicza, przygotowywanie powierzchni pod powłokę lakierniczą, nakładanie, suszenie, utwardzanie powłoki lakierniczej, prace porządkowe na stanowisku pracy
kontakt przez PUP - 2016-10-13 - Góra Kalwaria (mazowieckie)

NAUCZYCIEL JĘZYKA ANGIELSKIEGO - do 2 100 PLN

naucznie języka angielskiego
kontakt przez PUP - 2016-10-13 - Jeleniec (lubelskie)

ASYSTENT DO SPRAW KSIĘGOWOŚCI - 997,4 PLN

asystent do spraw księgowościstaż w godz. 7.30-15.30
kontakt przez PUP - 2016-07-07 - Tarnobrzeg (podkarpackie)

PRACOWNIK PRZYGOTOWUJĄCY POSIŁKI TYPU FAST FOOD, SPRZEDAWCA - do 925 PLN

wyrób ciasta do pizzy, wyrób pizzy, wyrób gyrosa, przygotowywanie posiłków -burger, kebab, knysze., krojenie warzyw, mięsa,pieczywa itp. Sprzedaż,
kontakt przez PUP - 2016-07-18 - Wrocław (dolnośląskie)

POZOSTALI OPERATORZY MASZYN DO PRODUKCJI OBUWIA - od 1 850 PLN

ZGODNIE Z ZAKRESEM CZYNNOŚCI
kontakt przez PUP - 2015-12-08 - Białobrzegi (mazowieckie)

POMOC ADMINISTRACYJNA - od 950 PLN

prace biurowe
kontakt przez PUP - 2016-01-05 - Grzegorzew (wielkopolskie)

NAUCZYCIEL PRZEDSZKOLA - do 2 000 PLN

Nauczyciel przedszkola
kontakt przez PUP - 2017-04-12 - Mielec (podkarpackie)

KIEROWCA SAMOCHODU DOSTAWCZEGO - od 1 850 PLN

zaopatrzenie, katering
kontakt przez PUP - 2016-02-08 - Szydłowiec (mazowieckie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

zgodny ze stanowiskiem pracy
kontakt przez PUP - 2016-02-19 - Strzelno (kujawsko-pomorskie)

ASYSTENT ARCHITEKTA - 997,4 PLN

obsł. programów do projektowania, przygotowywanie dokumentacji, wykonywanie inwentaryzacji
kontakt przez PUP - 2016-06-09 - Rybnik (śląskie)

PRACOWNIK OBSŁUGI BIUROWEJ - 997,4 PLN

pracownik obsługi biurowej / nabór staż 50+ RPO
kontakt przez PUP - 2016-04-21 - Pabianice (łódzkie)

KASJER - SPRZEDAWCA DZIAŁ ALKOHOLE - od 1 850 PLN

Obsługa klientów zgodnie ze standardami firmy oraz aktywna sprzedaż produktów.Obsługa kasy fiskalnej.Dokonywanie rozliczeń finansowych po zakończonej pracy łącznie z zabezpieczeniem utargów.Budowanie i umacnianie relacji z klientami.Dbanie o estetyczny wygląd, właściwą ekspozycję towarów.Dbanie o porządek na stanowisku pracy.
kontakt przez PUP - 2016-03-22 - Maciejowice (mazowieckie)

POMOCNIK MECHANIKA - od 2 000 PLN

-pomoc przy naprawie samochodów
kontakt przez PUP - 2017-01-20 - Świebodzin (lubuskie)

oferta w ramach dofinansowania wynagrodzenia po 50 r.: sprzedaż towarów w sklepie, koordynacja zamówień towarów, realizacja płatności dla dostawców, kontrola rozliczeń z dostawcami i odbiorcami
kontakt przez PUP - 2016-04-08 - Piła (wielkopolskie)

PRACOWNIK SPRZĄTAJACY - od 1 850 PLN

Sprzątanie przydzielonych powierzchni w budynkach.
kontakt przez PUP - 2016-02-22 - Kielce (świętokrzyskie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

zgodnie z programem stażu
kontakt przez PUP - 2017-02-08 - Krzyż Wielkopolski (wielkopolskie)

KUCHARZ - od 1 850 PLN

Gotowanie i przyrzadzanie posiłków
kontakt przez PUP - 2016-04-15 - Skawa (małopolskie)

ROBOTNIK BUDOWLANY - od 1 850 PLN

do uzgodnienia
kontakt przez PUP - 2016-08-05 - Sanok (podkarpackie)

ŚLUSARZ - 997,4 PLN

Obsługa maszyn produkcyjnych, wykonywanie prac ślusarskich, analiza rysunku technicznego
kontakt przez PUP - 2016-08-31 - Chojne (łódzkie)

SPRZEDAWCA - od 1 900 PLN

obsługa klienta, sprzedaż odzieży
kontakt przez PUP - 2016-03-03 - Częstochowa (śląskie)

MURARZ-TYNKARZ K/M - od 2 400 PLN

jw.
kontakt przez PUP - 2016-01-18 - Warszawa (mazowieckie)

TŁUMACZ - od 2 080 PLN

Tłumacz
kontakt przez PUP - 2017-01-13 - Kraśnik (lubelskie)

PRACOWNIK PRODUKCJI - od 2 000 PLN

ZBROJENIE RAFFROLLO, ZBROJENIE ŻALUZJI, SZTANCOWANIE SZYN, WYCINANIE MATERIAŁU,PRZEKŁADANIE SZNURKÓW, WYKONYWANIE WZORNIKÓW, CIĘCIE, WYCINANIE NA STOLE LASEROWYM, OBSŁUGA MASZYN PRODUKCYJNYCH, PRACE MANUALNE;WYMAGANIA: WYKSZTAŁCENIE PODSTAWOWE, UMIEJĘTNOŚCI MANUALNE, PRECYZJA, ZRĘCZNOŚĆ, DYSPOZYCYJNOŚĆ, UMIEJĘTNOŚĆ WYKONYWANIA WZORNIKÓW DEKORACYJNYCH, OBSŁUGA SPECJALISTYCZNYCH MASZYN PRODUKCYJNYCH (SZTANCARKA, WYCINARKA, PILARKA, RAFFROLLO, STÓŁ LASEROWY)), MIN. 3 LATA DOŚWIADCZENIA NA STANOWISKU PRODUKCYJNYM W BRANŻY DEKORATORSKIEJ
kontakt przez PUP - 2017-05-16 - Szczecin (zachodniopomorskie)

PALACZ PIECÓW ZWYKŁYCH - od 1 850 PLN

obsługa kotła c.o.
kontakt przez PUP - 2016-01-08 - Pisz (warmińsko-mazurskie)

POMOCNIK BUDOWLANO - DROGOWY - 997,4 PLN

pomocnik budowlano - drogowy
kontakt przez PUP - 2017-02-14 - Barciany (warmińsko-mazurskie)