Praca FRYZJER Kraków kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Kraków, powiat: m. Kraków, woj: małopolskie

Zakres obowiązków: Fryzjerstwo damsko-męskie, farbowanie, czesanie

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: FRYZJER

Data zakończenia pracy: 14.04.2019

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe, inne

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
Wykształcenie zasadnicze zawodowe - fryzjerstwo, umiejętności: strzyżenie damsko-męskie, farbowanie, czesanie

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie

Podobne oferty pracy

GRAFIK - od 1 850 PLN

przygotowywanie materiałów reklamowych, wizytówek, ulotek, strony internetowej, materiałów na portale społecznościowe
kontakt przez PUP - 2016-06-10 - Poznań (wielkopolskie)

OBSŁUGA SKLEPU - 997,4 PLN

-zapoznie się z towarem -przyjmowanie towaru-wykładanie towaru na półki -praca na stanowisku mięsnym- praca na stanowisku monopolowym-obsługa kasy fiskalnej
kontakt przez PUP - 2016-09-19 - Szubin (kujawsko-pomorskie)

PROTOKOLANT/KA - od 2 000 PLN

Protokołowanie rozpraw.Kontakt osobisty w godz. 7:30 do 15:30, pok. 319, III piętro.Sala E
kontakt przez PUP - 2016-10-21 - Wrocław (dolnośląskie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - do 1 850 PLN

wg zawodu
kontakt przez PUP - 2016-02-17 - Nowogród Bobrzański (lubuskie)

OPIEKUNKA DZIECIĘCA - 997,4 PLN

pomoc nauczycielce w organizacji i prowadzeniu pracy opiekuńczo - wychowawczej, uczestniczenie w wycieczkach i spacerach, otaczanie dziecka opieką w przedszkolu, czuwanie nad bezpieczeństwem dzieci w szatni
kontakt przez PUP - 2016-05-16 - Nowe (kujawsko-pomorskie)

MAGAZYNIER - od 1 850 PLN

j.w
kontakt przez PUP - 2016-02-29 - Warszawa (mazowieckie)

SPRZEDAWCA - do 2 000 PLN

Obsługa klientów, zamawianie towarów, przyjmowanie dostaw towarów, przygotowywanie towarów, przygotowywanie towaru do sprzedaży.
kontakt przez PUP - 2017-02-06 - Radocza (małopolskie)

KIEROWNIK DO SPRAW ROZWOJU - od 2 500 PLN

Poszukiwanie nowych rynków zbytu i kanałów dystrybucji, wprowadzanie nowych produktów z krajów bliskiego wschodu, bezpośredni kontakt z dostawcami i odbiorcami, koordynowanie pracy podległego zespołu, sporządzanie raportów dla zarządu. Praca na cały etat od poniedziałku do piątku w godzinach 7-15.
kontakt przez PUP - 2016-10-06 - Janki (mazowieckie)

PRACOWNIK BUDOWLANY - od 2 600 PLN

jw
kontakt przez PUP - 2017-02-10 - Warszawa (mazowieckie)

POMOC KSIĘGOWEGO - od 2 000 PLN

rozliczenia finansowe i podatkowe firm z US i ZUS
kontakt przez PUP - 2017-02-07 - Opole Lubelskie (lubelskie)

PRACOWNIK DS. OBSŁUGI SKLEPU INTERNETOWEGO - 997,4 PLN

Wykształcenie średnie, obsługa komputera, język angielski.
kontakt przez PUP - 2016-11-04 - Racibórz (śląskie)

MAGAZYNIER WYSOKIEGO SKLADOWANIA (12/12) - od 1 850 PLN

osoby zarejestrowane do 30 roku życia z ustalonym II profilem pomocy)
kontakt przez PUP - 2016-02-19 - Zabrze (śląskie)

POKOJOWA - 997,4 PLN

według programu stażu
kontakt przez PUP - 2016-08-03 - Kraków (małopolskie)

FRYZJER - od 1 850 PLN

strzyżenie, modelowanie, farbowanie, trwała ondulacja
Miterm Iwona Maciejewska - 2016-03-31 - Witkowo (wielkopolskie)

MAGAZYNIER - od 2 000 PLN

Przyjmowanie i wydawanie towaru, obsługa wózka widłowego. obsługa skanera.
kontakt przez PUP - 2017-02-01 - Łódź (łódzkie)

GARMAŻER - do 925 PLN

PRODUKCJA WYROBÓW GARMAŻERYJNYCH; WYMAGANIA: WYKSZTAŁCENIE PODSTAWOWE, ZAWODOWE, UMIEJĘTNOŚĆ PRZYGOTOWYWANIA WYROBÓW GARMAŻERYJNYCH, KSIĄŻECZKA ZDROWIA DO CELÓW SANITARNO EPIDEMIOLOGICZNYCH, 3 LATA DOŚWIADCZENIA W ZAWODZIE; CZAS PRACY W ZALEŻNOŚCI OD ILOŚCI ZAMÓWIEŃ;
kontakt przez PUP - 2016-10-26 - Szczecin (zachodniopomorskie)

POMOC KUCHENNA - od 1 850 PLN

j.w.
kontakt przez PUP - 2016-01-29 - Warszawa (mazowieckie)

ASYSTENT NAUCZYCIELA - 997,4 PLN

1. Zapoznanie ze specyfikacją pracy w przedszkolu oraz uwarunkowaniami prawnymi, regulaminami i dokumentacją oraz obowiązującymi procedurami, harmonogramem dnia i tygodnia, rocznym rozkładem pracy.2. Obserwacja i współuczestnictwo w zabawach, czynnościach opiekuńczo- wychowawczych, zajęciach dydaktycznych, aktywności na świeżym powietrzu oraz zajęciach dodatkowych w poszczególnych grupach w przedszkolu.3. Uczestnictwo w formie obserwacji w module letnim zajęć przedszkolnych; współ przeprowadzenie zabaw i gier edukacyjnych; organizacja wycieczek i wyjść przedszkolnych; współuczestnictwo w zajęciach dowolnych w tym organizacyjnych, porządkowych i higienicznych zgodnie z programem pracy w danej grupie wiekowej, współuczestnictwo i organizacja aktywności na świeży powietrzu.4. Współprowadzenie zajęć dydaktycznych oraz zajęć dowolnych ( w tym także zajęć dodatkowych plastycznych, muzycznych, tanecznych, gimnastycznych) w wybranej grupie wiekowej; zapoznanie z charakterystyką pracy w każdej grupie wiekowej; czynna organizacja zajęć dowolnych i aktywności na świeżym powietrzu.5. Samodzielne wykonywanie czynności asystenta nauczyciela w najmłodszej grupie wiekowej doskonalenie umiejętności i uzupełnianie wiedzy.
kontakt przez PUP - 2016-03-04 - Banino (pomorskie)

POMOCNICZY ROBOTNIK BUDOWLANY - do 2 000 PLN

szalowanie,zbrojenie i betonowanie elementów żelbetowych
kontakt przez PUP - 2016-04-20 - Olsztyn (warmińsko-mazurskie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - od 1 850 PLN

prace porządkowe
kontakt przez PUP - 2016-02-04 - Szydłowiec (mazowieckie)

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - od 3 600 PLN

pozyskiwanie nowych klientóq, zleceń, współpraca z klientem, nadzór nad realizacją zleceń
kontakt przez PUP - 2016-02-16 - Ostróda (warmińsko-mazurskie)

AUTOMATYK - od 2 000 PLN

projektowanie i wykonawstwo automatyki
kontakt przez PUP - 2017-01-31 - Świętochłowice (śląskie)

ORGANIZATOR OBSŁUGI SPRZEDAŻY INTERNETOWEJ - 997,4 PLN

praca przy komputerzewprowadzenie produktów na strone internetowąpoznawanie produktów do sprzedaży
kontakt przez PUP - 2016-05-11 - Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)

KIEROWCA SAMOCHODU CIĘŻAROWEGO - od 1 850 PLN

Zgodny ze stanowiskiem
kontakt przez PUP - 2016-09-26 - Krupe (lubelskie)

CUKIERNIK - od 1 000 PLN

zgodne ze stanowiskiem pracy
kontakt przez PUP - 2017-02-14 - Mogilno (kujawsko-pomorskie)

PRACOWNIK BUDOWLANY - od 2 035 PLN

obsługa narzedzi budowlanych, przygotowywanie tynków do gipsowania, gładzi, malowanie
kontakt przez PUP - 2016-12-14 - Pabianice (łódzkie)

SEKRETARKA-PRACOWNIK BIUROWY - 997,4 PLN

ZGDONIE Z WNIOSKIEM
kontakt przez PUP - 2016-04-13 - Ząbkowice Śląskie (dolnośląskie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - 997,4 PLN

drobne prace remontowe i porządkowe, dbanie o tereny zielone, obsługa kosiarki
kontakt przez PUP - 2016-10-21 - Sławno (zachodniopomorskie)

Wspieranie nauczyciela w zajęciach edukacyjnych, pomoc uczniom niepełnosprawnym w wykonywaniu prostych czynności samoobsługowych np. z higieną osobistą, ubieranie, rozbieranie uczniów.
kontakt przez PUP - 2016-11-21 - Zamość (lubelskie)