Praca FRYZJER Kraków kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Kraków, powiat: m. Kraków, woj: małopolskie

Zakres obowiązków:
Strzyżenie, koloryzacja włosów, zabiegi pielęgnacyjne, dbanie o wizerunek zakładu fryzjerskiego, kontakt z klientem.

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 0.25

Zmianowość pracy: dwie zmiany

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 745 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: FRYZJER

Data zakończenia pracy: 10.01.2019

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie zawodowe, inne

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
Wykształcenie średnie (fryzjerstwo), 8 lat doświadczenia zawodowego, umiejętność techniki strzyżenia, koloryzacji włosów, certyfikat potwierdzający znajomość technik strzyżenia i koloryzacji marki Camille Albane oraz certyfikat ukończenia akademii brazilian blowout

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie