Praca FRYZJER Koszyce Salon Fryzjerski Kleopatra

Rynek 14, 32-130 Koszyce, powiat: proszowicki, woj: małopolskie

Zakres obowiązków:
wykonywanie usług fryzjerskich na samodzielnym stanowisku pracy

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: FRYZJER

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Koszyce

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: małopolskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: proszowicki

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Koszyce

Zawód: fryzjer*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Wymagany zawody dla kandydatów na to stanowisko pracy: Fryzjer* (wymagany staż - lata: 1)

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
[Umiejętność 1] : SAMODZIELNA PRACA NA STANOWISKU FRYZJER

Nazwa pracodawcy: Salon Fryzjerski Kleopatra

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Proszowicach

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: małopolskie

Powiat pracodawcy: proszowicki

Gmina pracodawcy: Koszyce

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Koszyce

Ulica pracodawcy: Rynek

Numer budynku pracodawcy: 14

Profil działalności pracodawcy: Salon fryzjerski

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Proszowicach

Zawód wykonywany przez pracownika: fryzjer*

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 11.12.2015

Podobne oferty pracy

FRYZJER - od 1 850 PLN

Strzyżenie, farbowanie , dekoloryzacja, zabiegi pielęgnacyjne
kontakt przez PUP - 2016-12-09 - Gorzów Śląski (opolskie)

FRYZJER - od 2 000 PLN

1. Usługi fryzjerskie: czesanie, koloryzacja, baleyage, ombre, modelowanie, upięcia, mycie głowy, masarz głowy.
kontakt przez PUP - 2016-04-08 - Poznań (wielkopolskie)

FRYZJER - od 875 PLN

Fryzjer*
Zakład Fryzjerski - Józefa Palacz - 2015-12-02 - Słopnice (małopolskie)

SPRZEDAWCA-KASJER - od 1 850 PLN

obsługa klienta, obsługa kasy fiskalnej
kontakt przez PUP - 2016-04-04 - Proszowice (małopolskie)

fryzjerstwo damsko męskie
"Akademia Stylu" Paulina Mitela - 2016-04-21 - Kraków (małopolskie)

wg stanowiska ( więcej informacji o ofercie pracy pod nr tel: 726 512 848 )
FRYZOMANIA Iwona Kowalska - 2017-03-20 - Wołów (dolnośląskie)

FRYZJER - 997,4 PLN

Fryzjer
kontakt przez PUP - 2016-04-19 - Grodków (opolskie)

Cięcie, farbowanie, modelowanie.
PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO-USŁUGOWE IRENA - IRENA NIEMIEC - 2016-09-09 - Kalisz (wielkopolskie)

FRYZJER - od 1 750 PLN

przyuczenie do zawodu fryzjera
kontakt przez OHP - 2016-08-19 - Zielona Góra (lubuskie)

wykonywanie usług fryzjerskich typu: strzyżenie damsko - męskie, farbowanie, baleyage, pasemka, trwała ondulacja oraz modelowanie i układanie fryzur okolicznościowych
Studio Fryzjerstwa PERFFECT - 2016-08-22 - Szczecin (zachodniopomorskie)

Strzyżenie damskie, męskie, dziecięce, koloryzacja, trwała ondulacja, keratynowe prostowanie, zabiegi pielęgnacyjne.
Salon Fryzjerski Natalia Marciniak - 2017-02-27 - Zduńska Wola (łódzkie)

wykonywanie zabiegów fryzjerskich
Salon Fryzjerski "AGATA" Agata Fałdyga - 2017-02-22 - Ryki (lubelskie)

FRYZJER - od 18 000 NOK

Wykonywanie zabiegów fryzjerskich, koloryzacji. Jeśli posiadasz doświadczenie w pielęgnacji skóry, zabiegach kosmetycznych, manicure, pedicure, woskowaniu czy przedłużaniu rzęs – będzie to dodatkowym atutem.WYMAGANIAWykształcenie:Zawodowe, certyfikat czeladniczyDoświadczenie zawodowe: WymaganeZnajomość języków: Język angielski lub norweski - poziom omuniaktywnyInne istotne wymagania:Doświadczenie w pielęgnacji skóry, zabiegach kosmetycznych, manicure, pedicure, woskowaniu czy przedłużaniu rzęs – będzie to dodatkowym atutem.
Saia Frisør A/S - 2016-11-29 - Norwegia (Norwegia)

FRYZJER - do 2 080 PLN

Koloryzacja włosów , rozjaśnianie, tworzenie pasemek, balejaż, dekoloryzacja, strzyżenie damskie oraz męskie
Andoria Beata Kopras - 2017-02-14 - Gdańsk (pomorskie)

strzyżenie, modelowanie, upinanie, czesanie, dobór kolorystyki w zależności od typu urody
kontakt przez PUP - 2016-10-19 - Pielgrzymka (dolnośląskie)

Fryzjer
kontakt przez PUP - 2016-09-09 - Częstochowa (śląskie)

wyposażenie lub doposażenie stanowiska pracy dla skierowanego bezrobotnego
kontakt przez PUP - 2016-10-10 - Ostrołęka (mazowieckie)

Praca w salonie fryzjerskim zgodnie z grafikiem. Praca równiez z dziećmi
kontakt przez PUP - 2016-09-15 - Częstochowa (śląskie)

DOZORCA/ PRACOWNIK OCHRONY - od 7 PLN

Miejsce pracy: Stręgoborzyce. Ochrona obiektu, dozór, prace fizyczne.Zmianowość oraz rodzaj umowy do uzgodnienia z pracodawcą.
kontakt przez PUP - 2016-01-11 - Proszowice (małopolskie)

FRYZJER - od 1 000 PLN

fryzjer damsko-męski, stylistka, brober
RIGAN Irena Szłapka - 2017-02-22 - Puszczykowo (wielkopolskie)

Zgodny z programem stażu
kontakt przez PUP - 2016-11-14 - Puławy (lubelskie)

FRYZJER - od 925 PLN

do uzgodnienia z pracodawcą .Kontakt osobisty Atelier Rzeszów ul. Fredry 8/6 od poniedziałku do piątku w godz 9-18
LIMINOWICZ SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - 2016-03-01 - Rzeszów (podkarpackie)

KIEROWCA CIĄGNIKA SIODŁOWEGO - od 4 000 PLN

wykonywanie dostaw samochodem ciężarowym
Gospodarstwo Rolno Warzywne Skup i Sprzedaż Ryszard Kita - 2016-12-01 - Obrażejowice (małopolskie)

FRYZJER - do 1 850 PLN

STRZYŻENIE MĘSKIE I DAMSKIE,MODELOWANIE, KOLORYZACJA
kontakt przez PUP - 2016-03-17 - Ciechocinek (kujawsko-pomorskie)

prace fryzjerskie w pełnym zakresie
Salon Fryzjerski Irena Pogorzelska - 2016-02-10 - Suwałki (podlaskie)

fryzjer damsko-męski.
MARIETA WALCZAK SALON FRYZJERSKI MARIETA - 2017-02-17 - Chojnice (pomorskie)

Usługi fryzjerskie, strzyżenie damskie, męskie, modelowanie, farbowanie
Piotr Skórak P.H.U. KONKURENT - 2016-10-18 - Wólka Cycowska (lubelskie)

wykształcenie zawodowe fryzjerskie, doświadczenie mile widziane
Zakład Fryzjerski JUSTYNA Pluta Justyna - 2015-11-23 - Krotoszyn (wielkopolskie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - od 2 000 PLN

dbanie o prawidłowy stan techniczny obiektu, kontrolowanie sprawności sprzętów mieszczących się w hotelu, prace naprawcze, podstawowe prace z zakresu hydrauliki i elektryki, drobne prace remontowe, prace porządkowe wokół obiektu, rozpoznawanie i diagnozowanie wszelkich usterek.
Hotel Św. Norberta - 2016-10-27 - Hebdów (małopolskie)