Praca FRYZJER Kłomnice kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Kłomnice, powiat: częstochowski, woj: śląskie

Zakres obowiązków:
Świadczenie usług fryzjerskich, tj.: mycie włosów, nakłdadanie odżywek, masaże głowy, strzyżenie, cięcie damskie i męskie, farbowanie, modelowanie, stylizacja fryzur, upięcia, baleyage, trwała ondulacja, cięcia geometryczne i układanie fryzur okolicznościowych.

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: FRYZJER

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Kłomnice

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: śląskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: częstochowski

Zawód: fryzjer*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Data zakończenia pracy: 15.08.2018

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie zawodowe, inne

Wymagane wykształcenie dla kandydatów: zasadnicze zawodowe, inne

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
Wymagane zdolności wizualne i manualne, nawiązywanie kontaktów.

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Częstochowie

Szymanowskiego 15, 42-217 Częstochowa, powiat: m. Częstochowa, woj: śląskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: skierowanie

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: śląskie

Powiat pracodawcy: m. Częstochowa

Gmina pracodawcy: Częstochowa

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Częstochowa

Ulica pracodawcy: Szymanowskiego

Numer budynku pracodawcy: 15

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Częstochowie

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: fryzjer*

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 17.08.2016

Podobne oferty pracy

TYNKARZ K/M - od 2 500 PLN

j.w.
kontakt przez PUP - 2016-04-22 - Warszawa (mazowieckie)

DEKARZ - od 1 850 PLN

wyksz. zawodowe, mile widziane doświadczenie, osoba zarejestrowana w PUP na dzień 23.03.2016, poniżej 30 r/ż, profil II
kontakt przez PUP - 2016-03-30 - Ostrów Wielkopolski (wielkopolskie)

OPERATOR MYJNI - 997,4 PLN

zapoznanie z przepisami BHP i PPOŻ, obsługa klientów, nauka obsługi kasy fiskalnej, robienie raportów dziennych i miesięcznych, zamawianie towaru, nauka obsługi maszyn, mycie samochodów, czyszczenie tapicerki, pranie dywanów, przygotowywanie narzędzi do wykonywania usługi
kontakt przez PUP - 2016-04-06 - Łuków (lubelskie)

ASYSTENT NAUCZYCIELA PRZEDSZKOLA STAŻ FP - 997,4 PLN

Asystent nauczyciela przedszkola STAŻ FP
kontakt przez PUP - 2016-02-18 - Września (wielkopolskie)

POMOC DEKARZA - od 1 925 PLN

pomoc przy montażu pokryc dachowych
kontakt przez PUP - 2015-12-01 - Hermanów (łódzkie)

PRACOWNIK OGÓLNOBUDOWLANY - od 3 000 PLN

prace budowlane i pomocnicze na budowie
kontakt przez PUP - 2016-10-25 - Pukarzów (łódzkie)

DORADCA KLIENTA - od 1 850 PLN

obsługa klienta,przyjmowanie telefonów, prace biurowe
kontakt przez PUP - 2016-11-10 - Lublin (lubelskie)

ASYSTENT DS. ADMINISTRACJI - 997,4 PLN

Nauka/pomoc w:- rejestr poczty przychodzącei i wychodzącej -Opis i rejestracja dokumentów wewnętrznych i faktur- przekazanie faktur do opisu merytorycznego
kontakt przez PUP - 2016-05-13 - Gdynia (pomorskie)

POMOC KUCHENNA - 997,4 PLN

Pomoc kuchenna
kontakt przez PUP - 2016-08-17 - Brzeg (opolskie)

REFERENT DS. KSIĘGOWOŚCI - od 1 850 PLN

segregowanie, kompletowanie, sprawdzanie dokumentów, przygotowanie do księgowości,
kontakt przez PUP - 2016-07-01 - Kraków (małopolskie)

POMOCNIK ELEKTRYKA - 997,4 PLN

pomoc w instalacjach elektrycznychpomoc w instalacjach teletechnicznychmontaż oświetleniamontaż rozdzielnic
kontakt przez PUP - 2016-05-06 - Dobrcz (kujawsko-pomorskie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

obsługa klienta
kontakt przez PUP - 2016-11-28 - Głogów (dolnośląskie)

MAGAZYNIER - 1 850 - 2 500 PLN

Przyjmowanie i wydawanie towarów na magazynie
kontakt przez PUP - 2016-10-05 - Nowy Targ (małopolskie)

KOSMETOLOG - do 1 850 PLN

Praca w studio urody
kontakt przez PUP - 2016-08-22 - Katowice (śląskie)

PAKOWACZ RĘCZNY- CZYNNOŚCI ZWIĄZANE Z PAKOWANIEM OBUWIA - od 13 PLN

PAKOWANIE, SORTOWANIE, OKLEJANIE OBUWIA
kontakt przez PUP - 2016-11-03 - Polkowice (dolnośląskie)

DEKARZ - od 3 000 PLN

prace dekarskie
kontakt przez PUP - 2016-10-17 - Ludwinów (świętokrzyskie)

ZBROJARZ BUDOWLANY K/M - od 2 650 PLN

jw.
kontakt przez PUP - 2016-07-04 - Warszawa (mazowieckie)

PRACOWNIK BIUROWY - 997,4 PLN

prace biurowe,obsługa komputera
kontakt przez PUP - 2016-03-10 - Braniewo (warmińsko-mazurskie)

SZWACZKA - od 1 850 PLN

szycie ubrań młodzieżowych i damskich
kontakt przez PUP - 2016-10-13 - Głowno (łódzkie)

PRACOWNIK GOSPODARCZY- STAŻYSTA - 997,4 PLN

obsługa , konsewacja maszyn i narzędzi ogrodniczych oraz prace porządkowe.
kontakt przez PUP - 2016-01-28 - Szczepanowice (małopolskie)

LOGISTYK SKLEPU - do 2 100 PLN

Obsługa logistyczna w strefach magazynowych, w tym adresowanie, przewożenie i wydawanie towaru z magazynu, profesjonalna obsługa zamówień klienta, w tym: terminowe przygotowanie i wydanie zamówienia klienta, który odbiera zamówienie w sklepie, przygotowanie i załadunek dostawy/transportu zamówienia klienta dostarczanego do domu klienta, przeprowadzanie bieżących inwentaryzacji, sprawny przebieg procesu reklamacji, dbanie o bezpieczeństwo towaru i ludzi zgodnie z procedurami LMP.
kontakt przez PUP - 2015-12-02 - Gdańsk (pomorskie)

RECEPCJONISTKA - 997,4 PLN

Wykształcenie zawodowe/średnie.
kontakt przez PUP - 2016-12-16 - Szonowice (śląskie)

MECHANIK MASZYN BUDOWLANYCH I SAMOCHODÓW CIĘŻAROWYCH - od 2 500 PLN

naprawa samochodów ciężarowych i maszyn budowlanych
kontakt przez PUP - 2016-02-15 - Suchodół (mazowieckie)

KOSMETYCZKA - od 1 750 PLN

umiejętność przedłużania paznokcimetodą akrylową i żelową , maicure, pedicure, zaniego kosmetyczne na twarz i ciało.
kontakt przez PUP - 2015-12-01 - Kartuzy (pomorskie)