Praca FRYZJER Gorlice "FHU" Firma Handlowo Usługowa Jamro-Pyrz Dorota

Ul.Sienkiewicza 8, 38-300 Gorlice, powiat: gorlicki, woj: małopolskie

Zakres obowiązków: zabiegi fryzjerskie,

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku:
okres próbny do 3 miesięcy godziny pracy od 09:00 do 17:00 lub od 10:00 do 18:00

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: FRYZJER

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Gorlice

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: małopolskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: gorlicki

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Gorlice

Zawód: fryzjer*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Wymagany zawody dla kandydatów na to stanowisko pracy: Fryzjer* (wymagany staż - lata: 2)

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe

Nazwa pracodawcy: "FHU" Firma Handlowo Usługowa Jamro-Pyrz Dorota

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Gorlicach

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: Skierowanie

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: małopolskie

Powiat pracodawcy: gorlicki

Gmina pracodawcy: Gorlice

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Gorlice

Ulica pracodawcy: Ul.Sienkiewicza

Numer budynku pracodawcy: 8

Profil działalności pracodawcy: Usugi kosmetyczne oraz fryzjerskie.

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Gorlicach

Zawód wykonywany przez pracownika: fryzjer*

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 12.05.2016

Podobne oferty pracy

FRYZJER - od 875 PLN

Mycie włosów, obcinanie, modelowanie, farbowanie, trwała ondulacja
Dąbek Krzysztof Salon Fryzjerski VISAGE - 2015-12-03 - Gorzyce (śląskie)

ELEKTROMONTER (OFERTA PRACY PO STAŻU) - od 1 850 PLN

remonty i konserwacja maszyn
kontakt przez PUP - 2016-01-28 - Gorlice (małopolskie)

FRYZJER - od 1 850 PLN

strzyżenie, modelowanie, koloryzacja
STUDIO SPA IZABELA CZEKAŃSKA - 2016-03-07 - Toruń (kujawsko-pomorskie)

FRYZJER - 997,4 PLN

Fryzjer
kontakt przez PUP - 2016-10-10 - Jastrzębie-Zdrój (śląskie)

PRACOWNIK ROZBIORU MIĘS - od 2 500 PLN

rozbiór ćwierci, półtusz wołowych, wieprzowych, cielęcych
ANNA PIECUCH, WIESŁAW PIECUCH SPÓŁKA JAWNA FIRMA PRODUKCYJNO HANDLOWO USŁUGOWO "ANGELA" - 2017-01-26 - Męcina Wielka (małopolskie)

FRYZJER - do 2 080 PLN

Koloryzacja włosów , rozjaśnianie, tworzenie pasemek, balejaż, dekoloryzacja, strzyżenie damskie oraz męskie
Andoria Beata Kopras - 2017-02-14 - Gdańsk (pomorskie)

obsługa klienta z zakresu usług fryzjerskich
kontakt przez PUP - 2016-04-08 - Rościszewo (mazowieckie)

przygotowywanie stanowiska do pracy, przygotowywanie klienta do pracy, itd.
kontakt przez PUP - 2016-02-24 - Toruń (kujawsko-pomorskie)

SPAWACZ - od 2 000 PLN

ręczna lub ręczno - maszynowa obróbka metalu, wykonywanie i montowanie konstrukcji stalowych, kontrola stanu technicznego maszyn i urządzeń oraz jakość wykonywanych wyrobów. Spawanie met. TIG i elektrodą, dbałość o wysoką jakość pracy, przestrzeganie zasad BHP
P.U.P.H. " OTECH " Sp. z o.o. - 2016-10-18 - Gorlice (małopolskie)

FRYZJER - od 925 PLN

Strzyżenie, układanie i farbowanie. Duża ilość klientów rozmawiających w językach obcych: rosyjski, angielski (salon znajduje się w pobliżu uniwersytetów). Praca w niepełnym wymiarze, 1/2 etatu.
kontakt przez PUP - 2015-11-27 - Wrocław (dolnośląskie)

wg programu stażu
kontakt przez PUP - 2016-04-28 - Zabierzów (małopolskie)

strzyżenie damskie, męskie, dziecięce, koloryzacja, modelowanie włosów
AMD AGATA DUDKIEWICZ - 2016-05-06 - Kalinówka (lubelskie)

Strzyżenie damskie, męskie, modelowanie, stylizacje fryzur, koloryzacja, upięcia. Kontakt: Wioletta Sołtys tel. 698 140 394
STUDIO FRYZJERSKIE "WIOLA" WIOLETTA SOŁTYS - 2016-03-16 - Tokarnia (świętokrzyskie)

strzyżenie, koloryzacja, stylizacja
kontakt przez PUP - 2016-12-13 - Żory (śląskie)

Obsługa klienta, recepcja, dbanie o porządek w miejscu pracy.
kontakt przez PUP - 2016-10-19 - Czchów (małopolskie)

Fryzjer damsko- męskiwykształcenie zawodowe- czeladnicze w zawodziedoświadczenie mile widziane
Zakład Fryzjerski -Stanisława Przybylska - 2016-04-13 - Ostrów Wielkopolski (wielkopolskie)

FRYZJER - 1 850 - 3 500 PLN

strzyżenie,modelowanie,koloryzacja,pielęgnacja
Centrum Urody "Luiza" Izabela Wasilewska - 2016-04-14 - Olsztyn (warmińsko-mazurskie)

Fryzjer
kontakt przez PUP - 2016-12-22 - Wawrzeńczyce (małopolskie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

Przygotowanie towarów do sprzedaży. Odpowiednie wyeksponowanie towarów w celu ich zareklamowania. Bieżące uzupełnienie towarów na półkach. Udzielanie klientom dodatkowych informacji na temat sprzedawanych produktów. Obsługa klienta w tym pakowanie towarów, przyjmowanie należności itp.). Dbanie o czystość i bezpieczeństwo miejsca pracy.
kontakt przez PUP - 2016-01-22 - Gorlice (małopolskie)

Strzyżenie, modelowanie, farbownie, pasemka, upięcie
kontakt przez PUP - 2016-08-29 - Koszalin (zachodniopomorskie)

FRYZJER - od 1 900 PLN

Fryzjerstwo damsko- męskie.
kontakt przez PUP - 2016-05-13 - Gdynia (pomorskie)

OPERATOR KOPARKI JEDNONACZYNIOWEJ - od 2 500 PLN

obsługa koparki jednonaczyniowej
kontakt przez PUP - 2017-01-13 - Bednarka (małopolskie)

FRYZJER - od 1 750 PLN

-strzyżenie-modelowanie-upinanie loków-trwała ondulacja-dbanie o czystość stanowiska
SALON FRYZJERSKI "MONIKA" MONIKA WIATR - 2015-11-27 - Skarżysko-Kamienna (świętokrzyskie)

FRYZJER - od 18 000 NOK

Wykonywanie zabiegów fryzjerskich, koloryzacji. Jeśli posiadasz doświadczenie w pielęgnacji skóry, zabiegach kosmetycznych, manicure, pedicure, woskowaniu czy przedłużaniu rzęs – będzie to dodatkowym atutem.WYMAGANIAWykształcenie:Zawodowe, certyfikat czeladniczyDoświadczenie zawodowe: WymaganeZnajomość języków: Język angielski lub norweski - poziom omuniaktywnyInne istotne wymagania:Doświadczenie w pielęgnacji skóry, zabiegach kosmetycznych, manicure, pedicure, woskowaniu czy przedłużaniu rzęs – będzie to dodatkowym atutem.
Saia Frisør A/S - 2016-11-29 - Norwegia (Norwegia)

obsługa klienta w salonie fryzjerskim
kontakt przez PUP - 2016-09-19 - Tomaszów Mazowiecki (łódzkie)

strzyżenie, czesanie i farbowanie włosów
kontakt przez PUP - 2016-04-11 - Świnoujście (zachodniopomorskie)

Obsługa klienta, strzyżenie, układanie, modelowanie włosów
Salon Fryzjersko-kosmetyczny Ewa Belka - 2016-05-09 - Nakło nad Notecią (kujawsko-pomorskie)

FRYZJER - do 1 850 PLN

strzyżenie, farbowanie, modelowanie włosów; sprzątanie zakładu
Salon Fryzjerski "TWÓJ STYL" Ewa Tchórz - 2016-02-02 - Lubawa (warmińsko-mazurskie)

ASYSTENT NAUCZYCIELA PRZEDSZKOLA (OFERTA PRACY PO STAŻU) - od 1 850 PLN

Pomaganie dzieciom w czynnościach samoobsługowych. Wykonywanie czynności przygotowawczych do zabaw i zajęć. Pomoc w dekoracji przedszkola, organizacji uroczystości przedszkolnych. Sprawowanie opieki nad dziećmi podczas zabaw, spacerów, wycieczek. Porządkowanie zabawek i pomocy dydaktycznych, pomoc w utrzymaniu czystości.
kontakt przez PUP - 2016-06-01 - Stróżówka (małopolskie)