Praca FRYZJER Nowy Sącz kontakt przez PUP

Miejsce pracy:
Nowy Sącz, powiat: m. Nowy Sącz, woj: małopolskie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków:
Wykonywanie zabiegów fryzjerskich tj. strzyżenie włosów, mycia i pielęgnowania włosów, czesania, rozjaśniania, koloryzowania, regenerowania,strzyzenie włosów na sucho lub mokro za pomocą różnego rodzaju nożyczek oraz maszynek do strzyżenia

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: FRYZJER

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Nowy Sącz

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: małopolskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Nowy Sącz

Zawód: fryzjer*

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 6

Data zakończenia pracy: 15.11.2016

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe, inne

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: Czeladnik - fryzjer

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
Kreatywność, rozróżnianie barw, koordynacja wzrokowo-ruchowa

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę:
Powiatowy Urząd Pracy dla Powiatu Nowosądeckiego

Nawojowska 118, 33-300 Nowy Sącz, powiat: m. Nowy Sącz, woj: małopolskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: małopolskie

Powiat pracodawcy: m. Nowy Sącz

Gmina pracodawcy: Nowy Sącz

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Nowy Sącz

Ulica pracodawcy: Nawojowska

Numer budynku pracodawcy: 118

Profil działalności pracodawcy: usługi fryzjerskie

Oferta zgłoszona przez:

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: fryzjer*

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 28.04.2016

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

POZOSTALI ROBOTNICY BUDOWLANI ROBÓT WYKOŃCZENIOWYCH - do 800 PLN

WYKONYWANIE ROBÓT BUDOWLANYCH WYKOŃCZENIOWYCH - MURARSKICH, SZPACHLARSKICH, MALARSKICH, GLAZURNICZYCH, DOCIEPLEŃ; WYMAGANIA: WYKSZTAŁCENIE ZAWODOWE, UMIEJĘTNOŚĆ WYKONYWANIA ROBÓT WYKOŃCZENIOWYCH, 5 LAT DOŚWIADCZENIA W ZAWODZIE, BADANIA WYSOKOŚCIOWE POWYŻEJ 3 METRÓW; ROZKŁAD CZASU PRACY: 80 GODZIN MIESIĘCZNIE;
kontakt przez PUP - 2015-11-24 - Szczecin (zachodniopomorskie)

POMOC KUCHENNA - od 1 850 PLN

prace pomocnicze w kuchni
kontakt przez PUP - 2016-04-15 - Łaszczów (lubelskie)

CIEŚLA SZALUNKOWY - od 1 850 PLN

Samodzielny montaż szalunków systemowych różnego typu.
kontakt przez PUP - 2016-10-14 - Stalowa Wola (podkarpackie)

ASYSTENTKA DO SPRAW KSIĘGOWOŚCI - od 1 850 PLN

wg harmonogramu
kontakt przez PUP - 2016-08-11 - Kraków (małopolskie)

MANIKIURZYSTKA - 997,4 PLN

kontakt przez PUP - 2016-05-05 - Oborniki (wielkopolskie)

POMOC AGENTA UBEZPIECZENIOWEGO (S) - 997,4 PLN

Obsługa klienta, opracowywanie i przedstawianie klientowi ofert ubezpieczenia, przyjmowanie od klientów wniosków, obliczanie i ustalanie wysokości składek dla otrzymanych i przyjętych wniosków o ubezpieczenie, zawieranie umów ubezpieczenia, przyjmowanie składek z tytułu zawartych umów ubezpieczenia, sporządzanie i dostarczanie ubezpieczycielowi ustalonych przez niego informacji, dokumentów i sprawozdań, tworzenie raportów ze sporządzanych polis oraz raportów przyjmowanie gotówki.
kontakt przez PUP - 2016-05-11 - Lubcza (małopolskie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

zgodnie z programem stażu
kontakt przez PUP - 2016-07-14 - Szadek (łódzkie)

DORADCA KLIENTA - od 2 000 PLN

analizowanie potrzeb klienta;analizowanie rynku i wyszukiwanie dostępnych alternatywwybieranie wariantów,produktów lub usług,przygotowywanie ofert dla klienta;prezentowanie przygotowanej oferty i doradzanie klientowi;prowadzenie dokumentacji związanej z ofertami
kontakt przez PUP - 2016-06-02 - Częstochowa (śląskie)

BARISTA - od 1 850 PLN

Obsługa expresów do kawy i napojów gorących
kontakt przez PUP - 2016-05-12 - Kutno (łódzkie)

ASYSTENT PROJEKTANTA - 1 850 - 2 000 PLN

Projektowanie instalacji sanitarnych: c.o., wentylacji, wody, kanalizacji, gazu, przyłaczy zewnętrznych.
kontakt przez PUP - 2016-10-10 - Częstochowa (śląskie)

MAGAZYNIER - od 2 489 PLN

kontakt przez PUP - 2016-04-25 - Białystok (podlaskie)

INŻYNIER BUDOWNICTWA - BUDOWNICTWO OGÓLNE - od 1 880 PLN

Współudział przy opiniowaniu i uzgadnianiu planów zagospodarowania przestrzennego, uzgadnianie projektówbudowlanych, bieżące śledzenie zmian i poprawek w normach i przepisach, kontrola obiektów będących w trakcie realizacji
kontakt przez PUP - 2016-02-08 - Suwałki (podlaskie)

PRACOWNIK BUDOWLANY - MONTER ELEWACJI WRAZ Z DOCIEPLENIEM ŚCIAN - od 1 000 PLN

prace ogólnobudowlane, wykonywanie nowych elewacji wraz z dociepleniem ścian budynków
kontakt przez PUP - 2016-11-09 - Dąbrowa Górnicza (śląskie)

LABORANT - od 2 767,31 PLN

wykonywanie prac laboratoryjnych tj. pobieranie i przygotowywanie próbek laboratoryjnych, sporządzanie odczyników i preparatów, wstępne obliczanie wyników i analiz, posługiwanie się sprzętem laboratoryjnym i aparaturą badawczo - pomiarową.
kontakt przez PUP - 2016-09-21 - Gorzkowice (łódzkie)

POMOC KUCHENNA - do 12 PLN

Mycie naczyń kuchennych i stołowych prace porządkowe, praca przy wydaniu posiłków itp.
kontakt przez PUP - 2016-04-13 - Ciechocinek (kujawsko-pomorskie)

KUCHARZ - 997,4 PLN

przygotowywanie posiłków
kontakt przez PUP - 2016-01-13 - Strzelce Wielkie (małopolskie)

KSIĘGOWY - od 2 000 PLN

Samodzielna księgowa.Samodzielne prowadzenie pełnych ksiąg handlowych firmy, sporządzanie sprawozdań finansowych i deklaracji podatkowych.
kontakt przez PUP - 2016-10-13 - Kraków (małopolskie)

FRYZJER - od 2 000 PLN

wykształcenie zawodowe fryzjer, doświadczenie konieczne
Zakład Fryzjerski JUSTYNA Pluta Justyna - 2017-02-21 - Krotoszyn (wielkopolskie)

MONTER INSTALACJI TELEINFORMATYCZNYCH (STAŻ) - 997,4 PLN

montowanie instalacji teleinformatycznych, urządzeń radiowych, anten, konfiguracja
kontakt przez PUP - 2016-09-06 - Obora (dolnośląskie)

SPRZEDAWCA -STAŻ WRPO (II) - 997,4 PLN

staż - obsługa klienta, wprowadzxanie danych z faktuir na kolektor danych, przyjęcie towaru i sprawdxzanie zgodności z fakturą dostawy, sprawdzanie dat przydatności do spożycia, kontrola zgodnie z systemem HACCP, kontrola wydawanych towarów zgodnie z systemem FEFO i FIFO, utrzymanie czystości na stanowisku pracy. Wymagane badanie do celów sanitarno-epidemiologicznych.
kontakt przez PUP - 2016-07-11 - Ostrów Wielkopolski (wielkopolskie)

ARCHITEKT WNĘTRZ - od 2 103 PLN

opracowanie dokumentacji projektowej
kontakt przez PUP - 2016-01-12 - Myślenice (małopolskie)

POMOC ADMINISTRACYJNA - 997,4 PLN

według wniosku
kontakt przez PUP - 2016-06-29 - Świdnica (dolnośląskie)

SPAWACZ - od 1 850 PLN

spawanie
kontakt przez PUP - 2016-07-13 - Borzytuchom (pomorskie)

POMOC NAUCZYCIELA - od 1 850 PLN

zgodny
kontakt przez PUP - 2016-05-18 - Grudziądz (kujawsko-pomorskie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

zgodnie z wnioskiem
kontakt przez PUP - 2016-04-05 - Dębowa Góra (łódzkie)

GLAZURNIK - od 2 500 PLN

j.w.
kontakt przez PUP - 2016-03-08 - Warszawa (mazowieckie)

PRACOWNIK ADMINISTRACYJNY - 2 100 - 2 800 PLN

Wystawianie faktur, księgowanie dokumentów, inne prace biurowe.
kontakt przez PUP - 2016-04-04 - Warszawa (mazowieckie)

POMOC BIUROWA - 997,4 PLN

-przygotowywanie dokumentacji w sprawie wytaczania pozwów alimentacyjnych-przygotowywanie zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa wszelkiej korespondencji z gminami w sprawach dotyczących przyjęcia do placówki opiekuńczo-wychowawczej dziecka,przyjęcia do rodziny zastępczej dziecka oraz warunków jego pobytu i wysokości wydatków poniesionych na jego opiekę i wychowanie -kserowanie dokumentów, przygotowanie korespondencji do wysyłki-inne zadania zlecone przez Dyrektora
kontakt przez PUP - 2017-01-18 - Wodzisław Śląski (śląskie)

MECHANIK SAMOCHODOWY - od 1 850 PLN

mechanika i diagnostyka pojazdów samochodowych
kontakt przez PUP - 2016-08-08 - Żuławki (pomorskie)