Praca FRYZJER (IŁOWA) Iłowa ZAKŁAD FRYZJERSKI IŁOWA

Żeromskiego 32, 68-120 Iłowa, powiat: żagański, woj: lubuskie

Zakres obowiązków: Fryzjerstwo damosko - męskie

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: FRYZJER (IŁOWA)

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Iłowa

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: lubuskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: żagański

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Iłowa

Zawód: fryzjer*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Data zakończenia pracy: 15.06.2016

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe, inne

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko: czeladnik, pożądane doświadczenie zawodowe

Nazwa pracodawcy: ZAKŁAD FRYZJERSKI IŁOWA

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Żaganiu

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV lub skierowanie z PUP

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych:
Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, Godziny : 10:00 - 17:00

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: lubuskie

Powiat pracodawcy: żagański

Gmina pracodawcy: Iłowa

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Iłowa

Ulica pracodawcy: Żeromskiego

Numer budynku pracodawcy: 32

Profil działalności pracodawcy: Zakład Fryzjerski

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Żaganiu

Zawód wykonywany przez pracownika: fryzjer*