Praca FRYZJER Słubice Zakład Fryzjerski D. Korbus

Stanowisko: FRYZJER

Wynagrodzenie: od 1 850 PLN

Zakres obowiązków: usługi fryzjerskie, czesanie , modelowanie, farbowanie itp.

Data publikacji: 2016-02-02

Lokalizacja: Słubice (lubuskie)

Pracodawca: Zakład Fryzjerski D. Korbus

Koprenika (bazar) 28, 69-100 Słubice, powiat: słubicki, woj: lubuskie

Zakres obowiązków:
usługi fryzjerskie, czesanie , modelowanie, farbowanie itp.

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: FRYZJER

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Słubice

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: lubuskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: słubicki

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Słubice

Zawód: fryzjer*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe, inne

Wymagania odnośnie stażu pracy: lata: 1

Nazwa pracodawcy: Zakład Fryzjerski D. Korbus

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Słubicach

KOŚCIUSZKI 10B/2, 69-220 Ośno Lubuskie, powiat: słubicki, woj: lubuskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: Skierowanie do pracy

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: lubuskie

Powiat pracodawcy: słubicki

Gmina pracodawcy: Ośno Lubuskie

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Ośno Lubuskie

Ulica pracodawcy: KOŚCIUSZKI

Numer budynku pracodawcy: 10B

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Słubicach

Zawód wykonywany przez pracownika: fryzjer*