Praca FRYZJER DAMSKO - MĘSKI Stare Kurowo Salon Fryzjerski "HONORATA" Honorata Sieradzka

Stanowisko: FRYZJER DAMSKO - MĘSKI

Wynagrodzenie: od 1 850 PLN

Zakres obowiązków: strzyżenie damsko - męskie, farbowanie, modelowanie

Data publikacji: 2016-08-26

Lokalizacja: Stare Kurowo (lubuskie)

Pracodawca: Salon Fryzjerski "HONORATA" Honorata Sieradzka

KOŚCIUSZKI 49, 66-540 Stare Kurowo, powiat: strzelecko-drezdenecki, woj: lubuskie

Zakres obowiązków:
strzyżenie damsko - męskie, farbowanie, modelowanie

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: FRYZJER DAMSKO - MĘSKI

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Stare Kurowo

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: lubuskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: strzelecko-drezdenecki

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Stare Kurowo

Zawód: fryzjer*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: brak lub niepełne podstawowe

wymagania_wymaganiaDodatkowe_uprawnienia_0: Stylizacja paznokci

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko: Mile widziane doświadczenie zawodowe

Nazwa pracodawcy: Salon Fryzjerski "HONORATA" Honorata Sieradzka

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Strzelcach Krajeńskich

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV, skierowanie

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych:
Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, Godziny : 10:00 - 17:00

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: lubuskie

Powiat pracodawcy: strzelecko-drezdenecki

Gmina pracodawcy: Stare Kurowo

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Stare Kurowo

Ulica pracodawcy: KOŚCIUSZKI

Numer budynku pracodawcy: 49

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Strzelcach Krajeńskich

Zawód wykonywany przez pracownika: fryzjer*