Praca FRYZJER DAMSKO - MĘSKI Głogów Stoicki Piotr Studio Fryzjerskie i Kosmetyczne

Miejsce pracy:
67-200 Głogów, powiat: głogowski, woj: dolnośląskie

Zakres obowiązków: praca w salonie fryzjerskim

Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie

Zmianowość pracy: nie dotyczy

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku:
umowa zlecenie, mile widziane certyfikaty ze szkoleń w zakresie fryzjerstwa, obsługa kasy fiskalnej. Adres miejca pracy w Głogowie będzie do ustalenia po wynajęciu lokalu na terenie miasta.

Nazwa stanowiska: FRYZJER DAMSKO - MĘSKI

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Głogów

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: dolnośląskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: głogowski

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Głogów

Zawód: fryzjer*

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe, inne

Wymagania odnośnie stażu pracy: lata: 2

Nazwa pracodawcy: Stoicki Piotr Studio Fryzjerskie i Kosmetyczne

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Głogowie

Wojska Polskiego 22/1, 56-100 Wołów, powiat: wołowski, woj: dolnośląskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: -

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: dolnośląskie

Powiat pracodawcy: wołowski

Gmina pracodawcy: Wołów

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Wołów

Ulica pracodawcy: Wojska Polskiego

Numer budynku pracodawcy: 22

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Głogowie

Zawód wykonywany przez pracownika: fryzjer*