Praca FRYZJER DAMSKO - MĘSKI Police Pracownia Fryzjersko - Kosmetyczna "PRESTIGE" Ewa Trościanko

Stanowisko: FRYZJER DAMSKO - MĘSKI

Wynagrodzenie: od 900 PLN

Zakres obowiązków: wykonywanie usług fryzjerskich typu: strzyżenie damsko - męskie, farbowanie, baleyage, pasemka, trwała ondulacja oraz modelowanie i układanie fryzur okolicznościowych

Data publikacji: 2015-11-30

Lokalizacja: Police (zachodniopomorskie)

Pracodawca: Pracownia Fryzjersko - Kosmetyczna "PRESTIGE" Ewa Trościanko

Bankowa 7b/u2, 72-010 Police, powiat: policki, woj: zachodniopomorskie

Zakres obowiązków:
wykonywanie usług fryzjerskich typu: strzyżenie damsko - męskie, farbowanie, baleyage, pasemka, trwała ondulacja oraz modelowanie i układanie fryzur okolicznościowych

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu: 0.5

Zmianowość pracy: dwie zmiany

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 900 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Czy pracodawca szuka pracowników gotowych do pracy od zaraz?: 1

Nazwa stanowiska: FRYZJER DAMSKO - MĘSKI

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Police

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: zachodniopomorskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: policki

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Police

Zawód: fryzjer*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 900 PLN

Wymagany zawody dla kandydatów na to stanowisko pracy: Fryzjer*

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe, inne

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów:
wykształcenie zasadnicze zawodowe o kierunku fryzjer potwierdzone świadectwem czeladniczym (wymagany staż - lata: 1)

Wymagane uprawnienia / certyfikaty:
umiejętność samodzielnego wykonywania czynności fryzjerskich (wymagany staż - lata: 1)

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
minimum 3 lata doświadczenia zawodowego na wyżej wymienionym stanowisku

Wymagania odnośnie stażu pracy: lata: 3

Nazwa pracodawcy:
Pracownia Fryzjersko - Kosmetyczna "PRESTIGE" Ewa Trościanko

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Policach

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne:
cv, świadectwo czeladnicze potwierdzające kwalifikacje zawodowe w rzemiośle, świadectwo pracy

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: zachodniopomorskie

Powiat pracodawcy: policki

Gmina pracodawcy: Police

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Police

Adres strony pracodawcy: www.prestige-police.pl

Ulica pracodawcy: Bankowa

Numer budynku pracodawcy: 7b

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Policach

Zawód wykonywany przez pracownika: fryzjer*