Praca FRYZJER DAMSKO-MĘSKI Kielce Zakład Fryzjerski Damsko-Męski "EWA"E.Jandała

Os. Na Stoku 51B, 25-900 Kielce, powiat: m. Kielce, woj: świętokrzyskie

Zakres obowiązków: w/g potrzeb

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku: wynagrodzenie do uzgodnienia w/g kwalifikacji.

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Czy pracodawca szuka pracowników gotowych do pracy od zaraz?: 1

Nazwa stanowiska: FRYZJER DAMSKO-MĘSKI

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Kielce

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: świętokrzyskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Kielce

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Kielce

Zawód: fryzjer damski

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe, inne

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
Doświadczenie zawodowe, sumienność, odpowiedzialność, motywacja do pracy.Umiejętności fryzjerskie.

Nazwa pracodawcy: Zakład Fryzjerski Damsko-Męski "EWA"E.Jandała

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Miejski Urząd Pracy w Kielcach

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne:
wskazany kontakt tel; 668-126-077 lub osobisty wraz z CV

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych:
Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, Godziny : 10.00 - 16.00

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: świętokrzyskie

Powiat pracodawcy: m. Kielce

Gmina pracodawcy: Kielce

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Kielce

Ulica pracodawcy: Os. Na Stoku

Numer budynku pracodawcy: 51B

Oferta zgłoszona przez: Miejski Urząd Pracy w Kielcach

Zawód wykonywany przez pracownika: fryzjer damski

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 04.05.2016