Praca FRYZJER DAMSKO- MĘSKI Biała Podlaska BARBARA JACKIEWICZ FRYZJER DAMSKO-MĘSKI

Stanowisko: FRYZJER DAMSKO- MĘSKI

Wynagrodzenie: od 1 850 PLN

Zakres obowiązków: wykonywanie wszystkich usług związanych z fryzjerstwem

Data publikacji: 2016-06-01

Lokalizacja: Biała Podlaska (lubelskie)

Pracodawca: BARBARA JACKIEWICZ FRYZJER DAMSKO-MĘSKI

Narutowicza 14, 21-500 Biała Podlaska, powiat: m. Biała Podlaska, woj: lubelskie

Zakres obowiązków:
wykonywanie wszystkich usług związanych z fryzjerstwem

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: FRYZJER DAMSKO- MĘSKI

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Biała Podlaska

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: lubelskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Biała Podlaska

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Biała Podlaska

Zawód: fryzjer*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Data zakończenia pracy: 31.08.2016

Wymagany zawody dla kandydatów na to stanowisko pracy: Fryzjer*

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe

Wymagane wykształcenie dla kandydatów: średnie zawodowe

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
wykształcenie fryzjerskie lub kurs fryzjerski, mile widziane doświadczenie zawodowe na w/w stanowisku

Nazwa pracodawcy: BARBARA JACKIEWICZ FRYZJER DAMSKO-MĘSKI

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Białej Podlaskiej

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: cv

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: lubelskie

Powiat pracodawcy: m. Biała Podlaska

Gmina pracodawcy: Biała Podlaska

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Biała Podlaska

Ulica pracodawcy: Narutowicza

Numer budynku pracodawcy: 14

Profil działalności pracodawcy: Fryzjerstwo i pozostałe zabiegi kosmetyczne

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Białej Podlaskiej

Zawód wykonywany przez pracownika: fryzjer*