Praca FRYZJER DAMSKO - MĘSKI 1/2 ETATU Jaworzno PHU Krzysztof Cwynar Zakład Fryzjerski

Stanowisko: FRYZJER DAMSKO - MĘSKI 1/2 ETATU

Wynagrodzenie: od 875 PLN

Zakres obowiązków: wykonywanie wszystkich usług fryzjerskich

Data publikacji: 2015-11-30

Lokalizacja: Jaworzno (śląskie)

Pracodawca: PHU Krzysztof Cwynar Zakład Fryzjerski

Księdza Mroczka 70, 43-600 Jaworzno, powiat: m. Jaworzno, woj: śląskie

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 0.5

Zmianowość pracy: dwie zmiany

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 875 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: FRYZJER DAMSKO - MĘSKI 1/2 ETATU

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Jaworzno

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: śląskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Jaworzno

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Jaworzno

Zawód: fryzjer*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 875 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe

Wymagania odnośnie stażu pracy: lata: 2

Nazwa pracodawcy: PHU Krzysztof Cwynar Zakład Fryzjerski

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Jaworznie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: cv

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: śląskie

Powiat pracodawcy: m. Jaworzno

Gmina pracodawcy: Jaworzno

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Jaworzno

Ulica pracodawcy: Księdza Mroczka

Numer budynku pracodawcy: 70

Profil działalności pracodawcy: usługi fryzjerskie

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Jaworznie

Zawód wykonywany przez pracownika: fryzjer*

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 30.11.2015