Praca FRYZJER DAMSKI Lublin DANUTA FILOZOF

Stanowisko: FRYZJER DAMSKI

Wynagrodzenie: od 875 PLN

Zakres obowiązków: Wykonywanie czynności związanych z fryzjerstwem damskim.Wykształcenie zawodowe; Mile widziane doświadczenie na stanowisku fryzjera.

Data publikacji: 2015-12-30

Lokalizacja: Lublin (lubelskie)

Pracodawca: DANUTA FILOZOF

HARNASIE 11, 20-857 Lublin, powiat: m. Lublin, woj: lubelskie

Zakres obowiązków:
Wykonywanie czynności związanych z fryzjerstwem damskim.Wykształcenie zawodowe; Mile widziane doświadczenie na stanowisku fryzjera.

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 0.5

Zmianowość pracy: dwie zmiany

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 875 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Czy pracodawca szuka pracowników gotowych do pracy od zaraz?: 1

Nazwa stanowiska: FRYZJER DAMSKI

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Lublin

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: lubelskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Lublin

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Lublin

Zawód: fryzjer*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 875 PLN

Data zakończenia pracy: 08.03.2016

Wymagany zawody dla kandydatów na to stanowisko pracy: Fryzjer*

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe, inne

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
Mile widziane doświadczenie na stanowisku fryzjera.

Nazwa pracodawcy: DANUTA FILOZOF

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Miejski Urząd Pracy w Lublinie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: lubelskie

Powiat pracodawcy: m. Lublin

Gmina pracodawcy: Lublin

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Lublin

Ulica pracodawcy: HARNASIE

Numer budynku pracodawcy: 11

Oferta zgłoszona przez: Miejski Urząd Pracy w Lublinie

Zawód wykonywany przez pracownika: fryzjer*

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 30.12.2015