Praca FRYZJER Cieszanów kontakt przez OHP

Miejsce pracy:
Cieszanów, powiat: lubaczowski, woj: podkarpackie

Zakres obowiązków:
Mycie włosów klientów, wykonywanie masażu głowy i stosowanie środków pielęgnacyjnych.Strzyżenie i modelowanie włosówKoloryzacja włosów, rozjaśnianie, balejaż, dekoloryzacjaTworzenie fryzur okolicznościowychDbałość o czystość w miejscu pracyKoloryzacja brwi henną

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku: wynagrodzenie minimalne

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: FRYZJER

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Cieszanów

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: podkarpackie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: lubaczowski

Zawód: fryzjer*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Wymagany zawody dla kandydatów na to stanowisko pracy: Fryzjer*

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe, inne

Wymagania odnośnie stażu pracy: lata: 1

Nazwa pracodawcy: kontakt przez OHP

Sposób aplikowania: kontakt przez OHP

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Młodzieżowe Centrum Kariery Cieszanów

Kościuszki 6, 37-611 Cieszanów, powiat: lubaczowski, woj: podkarpackie

Język aplikacji o pracę: polski

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych:
Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail

Typ podmiotu pracodawcy: OHP

Województwo pracodawcy: podkarpackie

Powiat pracodawcy: lubaczowski

Gmina pracodawcy: Cieszanów

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Cieszanów

Ulica pracodawcy: Kościuszki

Numer budynku pracodawcy: 6

Oferta zgłoszona przez: Młodzieżowe Centrum Kariery Cieszanów

Zawód wykonywany przez pracownika: fryzjer*