Praca FRYZJER Chełm Zakład Fryzjerski - Malawka Małgorzata

Stanowisko: FRYZJER

Wynagrodzenie: od 1 750 PLN

Zakres obowiązków: strzyżenie,koloryzacja, modelowanie włosów, zabiegi pielęgnacyjne na włosy

Data publikacji: 2015-12-02

Lokalizacja: Chełm (lubelskie)

Pracodawca: Zakład Fryzjerski - Malawka Małgorzata

Miejsce pracy:
Pocztowa 2b, 22-100 Chełm, powiat: m. Chełm, woj: lubelskie

Zakres obowiązków:
strzyżenie,koloryzacja, modelowanie włosów, zabiegi pielęgnacyjne na włosy

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: dwie zmiany

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 750 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku: brutto

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Czy pracodawca szuka pracowników gotowych do pracy od zaraz?: 1

Nazwa stanowiska: FRYZJER

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Chełm

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: lubelskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Chełm

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Chełm

Zawód: fryzjer*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 750 PLN

Wymagany zawody dla kandydatów na to stanowisko pracy: Fryzjer* (wymagany staż - lata: 1)

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: umiejętności fryzjerskie

wymagania_wymaganiaPozadane_wyksztalcenia_0: średnie zawodowe, inne

wymagania_wymaganiaPozadane_wyksztalcenia_1: średnie ogólnokształcące, inne

wymagania_wymaganiaPozadane_wyksztalcenia_2: zasadnicze zawodowe, inne

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
-1-2 lata stażu pracy lub doświadczenia zawodowego jako fryzjer,-pierwszy kontakt tel. 500 23 50 35 w celu ustalenia spotkania z pracodawcą

Wymagania odnośnie stażu pracy: lata: 1

Nazwa pracodawcy: Zakład Fryzjerski - Malawka Małgorzata

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Chełmie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: telefon

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: lubelskie

Powiat pracodawcy: m. Chełm

Gmina pracodawcy: Chełm

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Chełm

Ulica pracodawcy: Pocztowa

Numer budynku pracodawcy: 2b

Profil działalności pracodawcy: fryzjerstwo i pozostałe zabiegi

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Chełmie

Zawód wykonywany przez pracownika: fryzjer*

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 02.12.2015