Praca FREZER CNC Trzebnica BASIT Sp. z o.o.

1-go Maja 3B, 55-100 Trzebnica, powiat: trzebnicki, woj: dolnośląskie

Zakres obowiązków: Obsługa maszyn.

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: dwie zmiany

Wysokość wynagrodzenia brutto: do 4 000 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: FREZER CNC

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Trzebnica

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: dolnośląskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: trzebnicki

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Trzebnica

Zawód: frezer

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: do 4 000 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe, inne

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: znajomość rysunku technicznego

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko: Mile widziane dosiwadczenie minimum 5 lat.

Nazwa pracodawcy: BASIT Sp. z o.o.

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Trzebnicy

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych:
Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: dolnośląskie

Powiat pracodawcy: trzebnicki

Gmina pracodawcy: Trzebnica

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Trzebnica

Ulica pracodawcy: 1-go Maja

Numer budynku pracodawcy: 3B

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Trzebnicy

Zawód wykonywany przez pracownika: frezer

Podobne oferty pracy

FREZER CNC - od 1 850 PLN

obsługa frezarek CNC, obsługa maszyn elektroerozyjnych;wymagania:doświadczenie w narzędziowni lub branży metalowej, wiedza w zakresie technologii wykonawstwa form wtryskowych, tłoczników, wykrojników, sprawność fizyczna i manualna, samodzielność
GAMET S.A. - 2016-04-21 - Toruń (kujawsko-pomorskie)

KUCHARZ - KUCHNIA WIETNAMSKA - do 2 000 PLN

Przygotowywanie dań kuchni wietnamskiej i chińskiej.
kontakt przez PUP - 2016-09-15 - Trzebnica (dolnośląskie)

POMOCNIK STOLARZA - 2 500 - 3 500 PLN

Ogólna praca w stolarni.
STOLARSTWO - ROMAN ZAJĄC - 2017-03-03 - Budzicz (dolnośląskie)

SPRZEDAWCA Z UMIEJĘTNOŚCIĄ SZYCIA - do 2 200 PLN

Obsługa kasy fiskalnej, wykładanie towaru.
Drawa Spółka z o. o. (Bricomarche Trzebnica) - 2016-11-28 - Trzebnica (dolnośląskie)

FREZER CNC - od 2 500 PLN

Obsługa frezarki CNC
Przedsiębiorstwo Projektowo - Produkcyjne IDEAPRO Sp. z o.o. - 2016-04-14 - Nowa Sól (lubuskie)

ASYSTENT DS ZAPEWNIENIA JAKOŚCI - do 1 750 PLN

Kontrola i doskonalenie procesu produkcyjnego oraz wyrobu gotowego, sporządzanie dokumentacji kontrolnej, pomoc przy opracowaniu, wdrażaniu koncepcji nowych produktów.
Zakłady Wyrobów Cukierniczych "MIŚ" Sp. z o.o - 2015-11-19 - Oborniki Śląskie (dolnośląskie)

KIEROWCA C+E - do 3 600 PLN

Krajowy transport drogowy rzeczy.
ZPB Kaczmarek Spółka Akcyjna - 2017-01-12 - Wszemirów (dolnośląskie)

OGRODNIK TERENÓW ZIELENI - do 2 200 PLN

Pielęgnacja terenów zielonych. Miejsce wykonywania pracy - Małuszyn.
Grupa Pos-Bet Sp.zo.o. - 2016-05-31 - Małuszyn (dolnośląskie)

POMOC KUCHENNA - 1 850 - 2 200 PLN

Proste prace kuchenne.
CESKA BESEDA S.C. - 2016-07-06 - Trzebnica (dolnośląskie)

POKOJOWA - do 1 950 PLN

Pokojowa będzie odpowiedzialna za pomoc w zapewnieniu higieny, czystości i porządku w pokojach hotelowych oraz w pomieszczeniach ogólnodostepnych zgodnie z wymogami i standardami hotelu.
Usługi Gastronomiczne i Noclegowe Leszek Mroczkowski - 2016-10-04 - Trzebnica (dolnośląskie)

SPECJALISTA DO SPRAW KADR I PŁAC - od 2 500 PLN

obsługa kadrowo-płacowa pracowników firmy, sporządzanie dokumentacji kadrowej, sporządanie i rozliczanie umów cywilno-prawnych, prowadzenie akt osobowych zgodnie z obowiązującymi przepisami, rozliczanie i nadzór nad ewidencją czasu pracy, naliczanie wynagrodzeń (w tym ZUS, US)
TARCZYŃSKI SPÓŁKA AKCYJNA - 2016-08-08 - Ujeździec Mały (dolnośląskie)

KLEJARZ - 2 300 - 2 700 PLN

Nanoszenie kleju na elementy z pianki poliuretanowej. Miejsce wykonywania pracy: Prusice.
Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Piotr Sopoliński - 2016-09-21 - Prusice (dolnośląskie)

MECHANIK POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH - 2 500 - 3 500 PLN

Naprawy bieżące pojazdów ciężarowych.
Truck-Box - 2016-01-19 - Księginice (dolnośląskie)

Obsługa maszyn CNC, programowanie, ustawianie maszyny, dobór narzędzi - na podstawie rysunków, dokumentacji technologicznej, uzbrajanie maszyn w niezbędne narzędzia, dobór parametrów skrawania, prawidłowa realizacja procesu na obrabiarkach, dbałość o utrzymanie właściwego stanu technicznego maszyn i narzędzi.
Korporacja Przemysłowa FORMIT Sp. z o.o. - 2016-03-31 - Grudziądz (kujawsko-pomorskie)

SEKRETARKA - do 1 850 PLN

Obsługa urządzeń biurowych, wysyłanie korespondencji
FREEKIDS s.c. A. Gąsiorek, Z. Andruszewski - 2016-11-24 - Zawonia (dolnośląskie)

FREZER CNC - od 3 500 PLN

1) obsługa i programowanie maszyn CNC (frezarka)2) dbałość o terminową realizację zleceń produkcyjnych3)obsługa urządzeń pomiarowo kontrolnych
TALEX Sp. z o.o. Spółka Komadytowa - 2017-01-31 - Borzytuchom (pomorskie)

SPRZEDAWCA- KASJER - do 1 850 PLN

Obsługa klienta, obsługa kasy fiskalnej, dokładanie towaru.
Sklep Spożywczo-Przemysłowy Irena Działowy - 2015-12-17 - Trzebnica (dolnośląskie)

OBOROWY - do 2 000 PLN

Wszelkie prace związane z obsługa krów.
PROAGRO Spółka z o.o . - 2016-12-27 - Skokowa (dolnośląskie)

KASJER HANDLOWY - do 1 970 PLN

Obsługa kasy fiskalnej i terminala kart płatniczych.
Drawa Sp.z o.o. - 2016-05-25 - Trzebnica (dolnośląskie)

1.OPERATOR WYKRAWARKI 2.OPERATOR PRASY KRAWĘDZIOWEJ 3.OPERATOR ZGRZEWARKI - 13,8 - 16,67 PLN

produkcja modułowych ogrodzeń frontowych, obsługa wykrawarki, obsługa prasy krawędziowej, obsługa zgrzewarki oraz cięcie, szlifowanie, wiercenie i czyszczenie metali
PLAST-MET SYSTEMY OGRODZENIOWE Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością Spółka Komandytowa - 2017-02-07 - Trzebnica (dolnośląskie)

ELEKTRYK AUTOMATYK - do 1 850 PLN

Prefabrykowanie rozdzielni automatyki przemysłowej.
LUKAS CHIP Łukasz Porowski - 2016-09-13 - Trzebnica (dolnośląskie)

FREZER CNC - od 4 000 PLN

Obróbka skrawaniem metalu, obsługa frezarki CNC. Praca dwuzmianowa w godz. 6.00-22.00 od poniedziałku do piątku w Rybarzowicach.
PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-USŁUGOWO-HANDLOWE "JUKA-MET" EXPORT, IMPORT JERZY I KAZIMIERZ KUBICA SPÓŁKA JAWNA - 2016-05-06 - Rybarzowice (śląskie)

PRACOWNIK MAGAZYNOWY - do 1 850 PLN

Prace magazynowe, kontrola jakości.
FIRMA KULIK sp.j - 2016-03-21 - Trzebnica (dolnośląskie)

EKSPOZYTOR TOWARU - 2 000 - 2 600 PLN

Ekspozycja towaru na stoiskuwarzywnym
PPHIU CZERWINSKI IRENEUSZ CZERWIŃSKI - 2016-05-09 - Oborniki Śląskie (dolnośląskie)

LEKTOR JĘZYKA HISZPAŃSKIEGO - 25 - 30 PLN

Przygotowanie i prowadzenie zajęc w grupach i indywidualnych, prowadzenie dziennika zajęc.
Centrum Języków Obcych "New Lingua"R. Górecka, M.Krysiak - 2016-08-11 - Trzebnica (dolnośląskie)

NAUCZYCIEL MATEMATYKI 14/18 - do 2 265 PLN

Nauczanie matematyki w kl. IV-VI Szkoły Podstawowej
Zespół Szkolno-Przedszkolny w Szewcach - 2016-11-22 - Szewce (dolnośląskie)

NAUCZYCIEL PRZEDSZKOLA - 2 000 - 2 220 PLN

Realizacja podstawy programowej. Opieka nad dziećmi od 3 do 5 lat.
Centrum Rozwoju Dziecka i Rodzica "Bajka" Agnieszka Jaśniewicz-Kołodziejczyk - 2017-01-17 - Kryniczno (dolnośląskie)

KIEROWCA SAMOCHODU DOSTAWCZEGO DO 3,5 T W RUCHU MIĘDZYNARODOWYM - do 1 850 PLN

Rozwożenie towarów na terenie UE
kontakt przez PUP - 2016-10-21 - Trzebnica (dolnośląskie)

PRACOWNIK PRODUKCJI - 1 850 - 2 200 PLN

Porcjowanie produktu, pakowanie, zgrzewanie na magazynach, prace przy zaopatrzeniu.
Flott Sp. z o.o. - 2016-02-25 - Kryniczno (dolnośląskie)