Praca FORMIERZ TWORZYW SZTUCZNYCH Zalewo "ADEX" Marcin Warzechowski

Tartaczna 20/D, 14-230 Zalewo, powiat: iławski, woj: warmińsko-mazurskie

Zakres obowiązków: kosmetyka i obróbka laminatów

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: nie dotyczy

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Czy pracodawca szuka pracowników gotowych do pracy od zaraz?: 1

Nazwa stanowiska: FORMIERZ TWORZYW SZTUCZNYCH

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Zalewo

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: warmińsko-mazurskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: iławski

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Zalewo

Zawód: formierz wyrobów z kompozytów polimerowych

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: podstawowe

wymagania_wymaganiaDodatkowe_zawody_0: Formierz wyrobów z kompozytów polimerowych

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
Umiejetność pracy w zespole,mile widziane doświadczenie jako formiarz tworzyw sztucznych. Kontakt telefoniczny w celu umówienia sie na spotkanie 667-978-763 Warzechowski Marcin

Nazwa pracodawcy: "ADEX" Marcin Warzechowski

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Iławie

1 Maja 8B, 14-200 Iława, powiat: iławski, woj: warmińsko-mazurskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: cv

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: warmińsko-mazurskie

Powiat pracodawcy: iławski

Gmina pracodawcy: Iława

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Iława

Ulica pracodawcy: 1 Maja

Numer budynku pracodawcy: 8B

Nazwisko osoby zgłaszającej: Marcin Warzechowski

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Iławie

Zawód wykonywany przez pracownika: formierz wyrobów z kompozytów polimerowych

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 10.03.2016