Praca FORMIERZ Siemonia RENATA GORGOŃ Piekarnia

Miejsce pracy:
1 Maja, 42-595 Siemonia, powiat: będziński, woj: śląskie

Zakres obowiązków: formowanie pieczywa

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: trzy zmiany

Wysokość wynagrodzenia brutto: do 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: FORMIERZ

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Siemonia

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: śląskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: będziński

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Bobrowniki

Zawód: pozostali piekarze, cukiernicy i pokrewni

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: do 1 850 PLN

wymagania_wymaganiaDodatkowe_wyksztalcenia_0: brak lub niepełne podstawowe

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko: prawo jazdy kat. B,

Nazwa pracodawcy: RENATA GORGOŃ Piekarnia

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Piekarach Śląskich

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne:
Kontakt telefoniczny lub osobisty (po urzednim kontakcie telefonicznym)

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: śląskie

Powiat pracodawcy: będziński

Gmina pracodawcy: Bobrowniki

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Siemonia

Ulica pracodawcy: 1 Maja

Profil działalności pracodawcy: Produkcja pieczywa

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Piekarach Śląskich

Zawód wykonywany przez pracownika: pozostali piekarze, cukiernicy i pokrewni