Praca FORMIERZ ODLEWNIK Końskie Warsztat Odlewniczy Jan Ludwikowski

Zielona 10, 26-200 Końskie, powiat: konecki, woj: świętokrzyskie

Zakres obowiązków: formierz odlewnik

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 2 400 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Akordowy

Czy pracodawca szuka pracowników gotowych do pracy od zaraz?: 1

Nazwa stanowiska: FORMIERZ ODLEWNIK

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Końskie

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: świętokrzyskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: konecki

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Końskie

Czy jest to praca stała?: 1

Zawód: formierz odlewnik

Dokładniejszy opis oferty pracy: praca stała

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 2 400 PLN

Wymagany zawody dla kandydatów na to stanowisko pracy:
Formierz odlewnik (wymagany staż - lata: 0, miesiące: 6)

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe

Wymagania odnośnie stażu pracy: lata: 0, miesiące: 6

Nazwa pracodawcy: Warsztat Odlewniczy Jan Ludwikowski

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Końskich

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: osobiście

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: świętokrzyskie

Powiat pracodawcy: konecki

Gmina pracodawcy: Końskie

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Końskie

Ulica pracodawcy: Zielona

Numer budynku pracodawcy: 10

Profil działalności pracodawcy:
odlewnia żeliwa (włazy, studzienki, odlewy piecowe, ozdobne i ogrodowe)

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Końskich

Zawód wykonywany przez pracownika: formierz odlewnik

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 02.12.2015