Praca FLORYSTA Padew Narodowa kontakt przez PUP

Miejsce pracy:
Padew Narodowa, powiat: mielecki, woj: podkarpackie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków: florystastaż w godz. 8-16

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: FLORYSTA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Padew Narodowa

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: podkarpackie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: mielecki

Zawód: florysta*

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 6

Data zakończenia pracy: 06.09.2016

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe

wymagania_wymaganiaPozadane_wyksztalcenia_0: średnie zawodowe

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
Osoby w wieku 18-29 lat ( tj. do dnia poprzedzającego ukończenie 30 roku życia), które spełniają łącznie następujące warunki:- nie kształcą się w systemie stacjonarnym i nie szkolą,-nie uczestniczyły w okresie 4 tygodni przed przystąpieniem do projektu w szkoleniu finansowanym ze środków publicznych,- z ustalonym profilem pomocy II,- dodatkowo osoby w wieku 18-24 lata ( tj. do dnia poprzedzającego ukończenie 25 roku życia) na dzień przystąpienia do projektu pozostają w rejestrze osób bezrobotnych krócej niż 4 miesiące.Dla przedziału wiekowego 18 -24 lata czas pozostawania bez pracy nie krótszy niż 6 miesięcy,Dla przedziału wiekowego 25-29 lat czas pozostawania bez pracy nie krótszy niż 12 miesięcy.

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Tarnobrzegu

1 Maja 3, 39-400 Tarnobrzeg, powiat: m. Tarnobrzeg, woj: podkarpackie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: skierowanie

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: podkarpackie

Powiat pracodawcy: m. Tarnobrzeg

Gmina pracodawcy: Tarnobrzeg

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Tarnobrzeg

Ulica pracodawcy: 1 Maja

Numer budynku pracodawcy: 3

Profil działalności pracodawcy: sprzedaż wielobranżowa

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Tarnobrzegu

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: florysta*

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy