Praca FLORYSTA Dęblin Studio Kwiatowe Magdalena Rutkowska

Stanowisko: FLORYSTA

Wynagrodzenie: od 925 PLN

Zakres obowiązków: komponowanie wiązanek, wyjazd po towar, rozwożenie do klientów

Data publikacji: 2016-04-25

Lokalizacja: Dęblin (lubelskie)

Pracodawca: Studio Kwiatowe Magdalena Rutkowska

Ul. Warszawska 14, 08-530 Dęblin, powiat: rycki, woj: lubelskie

Zakres obowiązków:
komponowanie wiązanek, wyjazd po towar, rozwożenie do klientów

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu: 0.5

Zmianowość pracy: dwie zmiany

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 925 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: FLORYSTA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Dęblin

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: lubelskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: rycki

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Dęblin

Zawód: florysta*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 925 PLN

Data zakończenia pracy: 25.05.2016

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko: Prawo jazdy kat. B, własny samochód

Wymagania odnośnie stażu pracy: lata: 0, miesiące: 6

Nazwa pracodawcy: Studio Kwiatowe Magdalena Rutkowska

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Rykach

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: cv

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: lubelskie

Powiat pracodawcy: rycki

Gmina pracodawcy: Dęblin

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Dęblin

Ulica pracodawcy: Ul. Warszawska

Numer budynku pracodawcy: 14

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Rykach

Zawód wykonywany przez pracownika: florysta*