Praca FLORYSTA Brzesko kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Brzesko, powiat: brzeski, woj: małopolskie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków:
Układanie bukietów, kompozycji, wiązanek, pakowanie prezentów, dekoracja kościołów i sal, obsługa kasy fiskalnej. Staż w godz: 8:00-16:00. Oferta stażu skierowana do osób do 30 roku życia w ramach programu PO WER (osoby do 25 r.ż. mogą zostać objęte wsparciem w okresie 4 miesięcy od rejestracji).

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: FLORYSTA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Brzesko

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: małopolskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: brzeski

Czy jest to praca stała?: 1

Zawód: florysta*

Dokładniejszy opis oferty pracy: praca stała

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 6

Data zakończenia pracy: 14.12.2016

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe, inne

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: zdolności manualne

Wymagane uprawnienia / certyfikaty: dyspozycyjność

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Brzesku

Piłsudskiego 19, 32-800 Brzesko, powiat: brzeski, woj: małopolskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: Skierowanie

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: małopolskie

Powiat pracodawcy: brzeski

Gmina pracodawcy: Brzesko

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Brzesko

Ulica pracodawcy: Piłsudskiego

Numer budynku pracodawcy: 19

Profil działalności pracodawcy: sprzedaż detaliczna kwiatów

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Brzesku

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: florysta*

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 20.05.2016

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

Podobne oferty pracy

SPRZEDAWCA TELEFONICZNY/INTERNETOWY - od 15 PLN

aktywna, telefoniczna sprzedaż produktów chińskich, telefoniczne udzielanie klientom informacji o produktach, obsługa firmowej poczty elektronicznej w języku chińskim
kontakt przez PUP - 2016-08-18 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

LAKIERNIK SAMOCHODOWY - od 2 200 PLN

zgodnie ze stanowiskiem
kontakt przez PUP - 2016-09-29 - Słupsk (pomorskie)

PRACOWNIK SORTOWNI - 997,4 PLN

zgodnie z programem stażu
kontakt przez PUP - 2016-02-23 - Sadłowo (mazowieckie)

MONTER KONSERWATOR INSTALACJI I SPRZĘTU P.POŻ. - do 1 850 PLN

sprawadzanie stanu technicznego, konserwacja oraz montaż instalacji i sprzętu ppoż.
kontakt przez PUP - 2016-01-20 - Chorzów (śląskie)

SPECJALISTA OBSŁUGI KLIENTA - od 1 850 PLN

obsługa klienta, udzielanie informacji z zakresu SF, dbanie o czystość i wizerunek studia, obsługa urządzeń stacji treningowych
kontakt przez PUP - 2016-08-19 - Jaworzno (śląskie)

SPECJALISTA DO SPRAW ZAKUPÓW - od 6 000 PLN

tworzenie zamówień dot. zakupów dla filii UE oraz zapewnienie odpowiedniego dokumentowania i zatwierdzania zamówień, zgodnie z polityką firmy, - ocena ofert i negocjacja cen w celu osiągania najlepszych rezultatów, - tworzenie bazy danych podstawowych w celu zapewnienia właściwej dokumentacji, - wsparcie użytkowników biznesowych oraz wspomaganie PAM PSM i PCM w uzgadnianiu wynegocjowanych warunków z logiką systemu, - zapewnienie zgodności z praktykami PMI i wymaganiami dotyczącymi jakości.
kontakt przez PUP - 2016-02-18 - Kraków (małopolskie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

sprzedawca
kontakt przez PUP - 2016-09-02 - Myślice (pomorskie)

ASYSTENT SPECJALISTY DS. OBSŁUGI KLIENTA - 997,4 PLN

Pomoc w: realizowaniu planów sprzedażowych firmy poprzez utrzymywanie kontaktów ze stałymi partnerami biznesowymi i pozyskiwanie nowych klientów.
kontakt przez PUP - 2016-06-09 - Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)

SPRZEDAWCA - od 2 185 PLN

obsługa kasy fiskalnej, obsługa terminalu kart płatniczych, obsługa klienta, układanie towaru na półkach
kontakt przez PUP - 2016-04-29 - Świnoujście (zachodniopomorskie)

POMOC KUCHENNA - od 12 PLN

j.w.
kontakt przez PUP - 2016-01-22 - Warszawa (mazowieckie)

PRACOWNIK BIUROWY - 997,4 PLN

wykonywanie prac biurowych, pomoc przy telefonicznym diagnozowaniu problemów techniczych zgłaszanych przez kierowców
kontakt przez PUP - 2016-06-07 - Sitaniec (lubelskie)

PRACOWNIK KUCHNI (STAŻ) - 997,4 PLN

przygotowywanie posiłków w restauracji KFC w Galerii Cuprum Arena
kontakt przez PUP - 2016-02-22 - Lubin (dolnośląskie)

ELEKTRYK - KONSERWATOR - od 3 000 PLN

utrzymanie obiektu centrum handlowego, drobne naprawy budowlane, nadzór nad pracą urządzeń elektrycznych.
kontakt przez PUP - 2016-04-06 - Zabrze (śląskie)

TECHNIK PRAC BIUROWYCH - 997,4 PLN

TECHNIK PRAC BIUROWYCH
kontakt przez PUP - 2016-02-18 - Bobrowniki (kujawsko-pomorskie)

MŁODSZY KUCHARZ - od 1 200,2 PLN

Przygotowywanie surowców, półproduktów, zamówień klientów, prace porządkowe
kontakt przez PUP - 2016-08-03 - Konstancin-Jeziorna (mazowieckie)

SPAWACZ - od 1 850 PLN

Spawanie konstrukcji metalowych
kontakt przez PUP - 2016-02-01 - Klimkówka (małopolskie)

SPRZEDAWCA - KASJER (STAŻ) - 997,4 PLN

Zgodnie z programem stażu
kontakt przez PUP - 2016-03-01 - Lubatówka (podkarpackie)

PRACOWNIK OGÓLNOBUDOWLANY - od 1 200 PLN

tynkowanie, malowanie, murowanie, gipsowanie, układanie płytek, kładzenie podłóg
kontakt przez PUP - 2016-09-28 - Józefosław (mazowieckie)

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - 997,4 PLN

Opieka nad klientami, pozyskiwanie kontraktów, reprezentacja firmy na powierzonym terenie.
kontakt przez PUP - 2016-05-09 - Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)

BARMAN - od 1 850 PLN

sprzedaż piwa, alkoholi, napojów
kontakt przez PUP - 2016-07-18 - Cieszyn (śląskie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

kontakt przez PUP - 2016-10-10 - Sierpc (mazowieckie)

STAŻ - TERAPEUTA ZAJĘCIOWY - 997,4 PLN

pon- pt 7.25-15
kontakt przez PUP - 2016-01-04 - Kup (opolskie)

STAŻ/PO WER/- MECHANIK / KONSERWATOR URZĄDZEŃ DŹWIGNICOWYCH - 997,4 PLN

naprawa urzadzeń podlegających UDT oraz urządzeń budowlanych, komunalnych i rolniczych itp.
kontakt przez PUP - 2016-07-14 - Gorzów Wielkopolski (lubuskie)

PRACOWNIK PRODUKCJI - od 1 750 PLN

realizacja produkcji (produkowane są podsufitki, panele drzwiowe i panele tylne siedzeń), kontrola jakościowa
kontakt przez PUP - 2015-12-02 - Tomaszów Mazowiecki (łódzkie)

DORADCA KLIENTA - SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

Zgodnie z Programem stażu m.in:- obsługa klienta- obsługa komputera- obsługa stanowiska kasowego- obsługa programu sprzedazowego PC Market 7
kontakt przez PUP - 2015-11-28 - Żywiec (śląskie)

OGRODNIK TERENÓW ZIELENI - od 925 PLN

zakładanie ogrodów i terenów zielonych
kontakt przez PUP - 2016-01-30 - Chojna (zachodniopomorskie)

KIEROWCA SAMOCHODU CIĘŻAROWEGO - od 3 500 PLN

- dowóz substratów do Biogazowni od rolników w woj. Podlaskim (max. 100 km od Sokółki) - wywóz osadu pofermentacyjnego z Biogazowni do rolników w woj. Podlaskim (max. 100 km od Sokółki)
kontakt przez PUP - 2016-02-29 - Sokółka (podlaskie)

KIEROWCA - od 2 500 PLN

- transport
kontakt przez PUP - 2016-05-23 - Żywiec (śląskie)

KASJER - SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

Przygotowywanie produktow do sprzedaży, inkasowanie należności za sprzedane produkty, wystawianie faktur, zawieranie transakcji sprzedaży
kontakt przez PUP - 2016-04-07 - Płock (mazowieckie)

Wybierz województwo

Oferty pracy z Indeed