Praca FIZJOTERAPEUTA Żywiec kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Żywiec, powiat: żywiecki, woj: śląskie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków:
Zgodnie z programem stazu m.in:- praca indywidualna lub grupowa: rehabilitacja przyłózkowa, prowadzenie ćwiczeń usprawniających, wykonywanie zabieów fizykalnych, wykonywanie masażu klasycznego, aktywizacja pacjenta

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: FIZJOTERAPEUTA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Żywiec

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: śląskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: żywiecki

Zawód: fizjoterapeuta

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 5

Wymagany zawody dla kandydatów na to stanowisko pracy: Fizjoterapeuta

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie zawodowe, inne

Wymagane wykształcenie dla kandydatów: wyższe (w tym licencjat)

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Żywcu

Adres pracodawcy:
Łączna 28, 34-300 Żywiec, powiat: żywiecki, woj: śląskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: Skierowanie do pracodawcy

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: śląskie

Powiat pracodawcy: żywiecki

Gmina pracodawcy: Żywiec

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Żywiec

Ulica pracodawcy: Łączna

Numer budynku pracodawcy: 28

Profil działalności pracodawcy: dom pomocy społecznej

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Żywcu

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: fizjoterapeuta

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 23.11.2015

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

Podobne oferty pracy

PRACOWNIK BIUROWY - od 1 850 PLN

prace biurowe, wypełnianie dokumentów spedycyjnych
kontakt przez PUP - 2016-01-08 - Terespol (lubelskie)

KIEROWCA CIĄGNIKA ROLNICZEGO - od 1 850 PLN

Kierowanie ciągnikiem rolniczym, wykonywanie prac konserwacyjnych.
kontakt przez PUP - 2016-08-08 - Raków (świętokrzyskie)

KUCHARZ - od 1 850 PLN

Zgodnie z zawodem
kontakt przez PUP - 2016-03-21 - Rozogi (warmińsko-mazurskie)

DOZORCA - od 950 PLN

Dozorowanie obiektu, prace porządkowe.
kontakt przez PUP - 2016-10-07 - Sulejówek (mazowieckie)

ŚLUSARZ - od 1 850 PLN

- łączenie elementów metalowych mebli- prace przygotowawcze- ręczne prace ślusarskie
kontakt przez PUP - 2016-06-29 - Gilowice (śląskie)

KRAWIEC - od 1 850 PLN

do uzgodnienia
kontakt przez PUP - 2016-02-05 - Sanok (podkarpackie)

REFERENT DS. EKONOMICZNYCH - 997,4 PLN

zapoznanie się z organizacją pracy w zakładzie oraz ze stanowiskiem pracy; obsługa sekretariatu, przyjmowanie korespondencji wewnętrznej i zewnętrznej, pomoc przy pracy w dziale księgowości: segregowanie dokumentów, sprawdzanie faktur, wz
kontakt przez PUP - 2016-03-23 - Szabda (kujawsko-pomorskie)

TARTACZNIK (ART. 150F) - od 1 850 PLN

Przyjmowanie surowców tartacznych, wykonywanie obróbki wstępnej materiałów tartacznych, obsługa maszyn i urządzeń tartacznych
kontakt przez PUP - 2016-11-16 - Charlęż-Kolonia (lubelskie)

POMOCNIK PIEKARZA - od 1 850 PLN

Przygotowanie surowców piekarskich do produkcji. Przygotowywanie i przekazywanie pieczywa do wysyłki. Przestrzeganie zasad BHP.
kontakt przez PUP - 2016-07-21 - Dubeczno (lubelskie)

STOLARZ - od 1 750 PLN

obróbka drewna
kontakt przez PUP - 2015-11-25 - Białobrzezie (dolnośląskie)

ROBOTNIK BUDOWLANY - od 1 850 PLN

prace murarskie, szoachlowanir
kontakt przez PUP - 2016-09-27 - Malbork (pomorskie)

INSTRUKTOR TAŃCA SPORTOWEGO - do 1 850 PLN

Wykształcenie wyższe; doświadczenie wymagane; klasa mistrzowska; znajomość j. angielskiego; instruktor tańca sportowego dla grup turniejowych klasy "B" i "A"; miejsce pracy: Gliwice
kontakt przez PUP - 2016-01-27 - Gliwice (śląskie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - od 1 850 PLN

wykonywanie prac porządkowych, konserwacja zieleni
kontakt przez PUP - 2016-01-25 - Wińsko (dolnośląskie)

STOLARZ - STAŻ (FP) - 997,4 PLN

staż - przygotowanie materiału do obróbki, obsługa obrabiarek do drewna, pił taśmowych, tarczowych, strugarki, wiertarki, przeżynanie, struganie, klejenie, oklejanie, montowanie, wykończenie, obróbka ręczna i maszynowa drewna, okuwanie wyrobów stolarskich, wykonywanie elementów i przedmiotów o charakterze galanterii. Praca w hałasie i w pyle od drewna.
kontakt przez PUP - 2016-01-29 - Janków Przygodzki (wielkopolskie)

PILARZ - od 1 850 PLN

W RAMACH REFUNDACJI KOSZTÓW WYPOSAŻENIA LUB DOPOSAŻENIA STANOWISKA PRACYPROGRAM DLA OSÓB W WIEKU 30-50 LAT
kontakt przez PUP - 2016-03-14 - Gryfice (zachodniopomorskie)

KOORDYNATOR PIECZY ZASTĘPCZEJ - do 1 850 PLN

wg zawodu
kontakt przez PUP - 2016-04-08 - Zielona Góra (lubuskie)

MONTER INSTALACJI SANITARNYCH - 997,4 PLN

Monter instalacji sanitarnychOferta stażu - przeznaczona dla osób bezrobotnych do 30 roku życia - zarejestrowanych w Powiatowym Urzędzie Pracy w Nakle nad Notecią.
kontakt przez PUP - 2016-03-04 - Szubin (kujawsko-pomorskie)

PRACOWNIK GOSPODARCZY - od 1 750 PLN

sprzątanie sklepu maszyną myjącą
kontakt przez PUP - 2015-11-30 - Olsztyn (warmińsko-mazurskie)

TECHNIK INFORMATYK - 997,4 PLN

Staż na stanowisku technika informatyka;
kontakt przez PUP - 2016-03-01 - Bytom (śląskie)

AUTOMATYK - 997,4 PLN

kontakt przez PUP - 2016-03-16 - Starachowice (świętokrzyskie)

MECHANIK SAMOCHODOWY - od 1 850 PLN

naprawa pojazdów mechanicznych, weryfikowanie ustarek. Praca w wymiarze 1 etatu, jednozmianowa, w godz. 8-16, w Chwaszcynie. Mile widziane doświadczenie na ww. stanowisku i wykształcenie zawodowe.
kontakt przez PUP - 2016-04-26 - Chwaszczyno (pomorskie)

KIEROWCA CIĄGNIKA ROLNICZEGO - OPERATOR - od 1 850 PLN

Odśnieżanie dróg gminnych.Koszenie łąk i pastwisk.Transport płodów rolnych.
kontakt przez PUP - 2016-03-09 - Wielopole Skrzyńskie (podkarpackie)

OPERATOR MASZYN - od 1 850 PLN

- kontrola jakościowa produktu, - ewidencja wykonywanych zadań, - gratowanie, - kompletowanie, pakowanie produktów.
kontakt przez PUP - 2016-02-29 - Wrocław (dolnośląskie)

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - od 1 100 PLN

zbiór informacji handlowej, analiza rynku, kontakty z kontrahentami chińskimi, sprzedaż, zaopatrzenie, doradztwo
kontakt przez PUP - 2016-12-13 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

PRACOWNIK MAGAZYNU - od 1 850 PLN

Obsługa klienta, wydawanie i przyjmowanie towaru, wystawianie dokumentów magazynowych itp.
kontakt przez PUP - 2016-02-19 - Brodnica (kujawsko-pomorskie)

KRAWIEC - od 16 PLN

szycie skór do mebli tapicerowanych
kontakt przez PUP - 2016-05-05 - Radomsko (łódzkie)

FRYZJER-STYLISTA - 997,4 PLN

strzyżenie, stylizacja, farbowanie, szkolenia
kontakt przez PUP - 2016-01-21 - Żory (śląskie)

MONTER STOLARKI BUDOWLANEJ - od 1 850 PLN

montaż i obróbka stolarki budowlanej u klienta, rozładunek i załadunek okien, drzwi, bram i rolet.
kontakt przez PUP - 2016-03-03 - Piotrków Trybunalski (łódzkie)

SPRZEDAWCA - do 1 850 PLN

Obsługa klientów.
kontakt przez PUP - 2016-06-09 - Wielkie Oczy (podkarpackie)