Praca FIZJOTERAPEUTA Świerki "Auto Części" Krzysztof Markiewicz, Dom Seniora w Górach Sowich

Stanowisko: FIZJOTERAPEUTA

Wynagrodzenie: od 1 850 PLN

Zakres obowiązków: rehabilitacja, zabiegi i masaże

Data publikacji: 2016-06-29

Lokalizacja: Świerki (dolnośląskie)

Pracodawca: "Auto Części" Krzysztof Markiewicz, Dom Seniora w Górach Sowich

Miejsce pracy:
57-400 Świerki 86, powiat: kłodzki, woj: dolnośląskie

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: dwie zmiany

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowo-premiowy ze staw. mies

Czy pracodawca szuka pracowników gotowych do pracy od zaraz?: 1

Nazwa stanowiska: FIZJOTERAPEUTA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Świerki

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: dolnośląskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: kłodzki

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Nowa Ruda

Zawód: fizjoterapeuta

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie zawodowe, inne

Nazwa pracodawcy:
"Auto Części" Krzysztof Markiewicz, Dom Seniora w Górach Sowich

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Kłodzku

Wyspiańskiego 2J, 57-300 Kłodzko, powiat: kłodzki, woj: dolnośląskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: skierowanie z PUP

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: dolnośląskie

Powiat pracodawcy: kłodzki

Gmina pracodawcy: Kłodzko

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Kłodzko

Ulica pracodawcy: Wyspiańskiego

Numer budynku pracodawcy: 2J

Profil działalności pracodawcy: handel handel

Nazwisko osoby zgłaszającej: Krzysztof Markiewicz

Adres składania dokumentów aplikacyjnych na to stanowisko:
57-431 Przygórze 247, powiat: kłodzki, woj: dolnośląskie

Gmina pracodawcy: Nowa Ruda

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Przygórze

Numer budynku pracodawcy: 247

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Kłodzku

Zawód wykonywany przez pracownika: fizjoterapeuta

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 29.06.2016

Podobne oferty pracy

ROBOTNIK GOSPODARCZY - od 1 850 PLN

Robotnik gospodarczy
kontakt przez PUP - 2016-06-01 - Nowa Ruda (dolnośląskie)

FIZJOTERAPEUTA - od 1 000 PLN

wykonywanie zabiegów wg zleceń, terapia grupowa, przyłózkowa, usprawnianie mieszkańców
kontakt przez PUP - 2017-07-27 - Świecie (kujawsko-pomorskie)

KUCHARZ - do 2 100 PLN

przygotowywanie posiłków dla gości hotelu, gotowanie zup, smażenie mięs, przygotowywanie surówek
HOTEL MIRJAN KONRAD OLSZEWSKI SPÓŁKA KOMANDYTOWO-AKCYJNA - 2017-01-24 - Lądek-Zdrój (dolnośląskie)

FIZJOTERAPEUTA - od 2 000 PLN

wykonywanie zabiegów fizjoterapeutycznych, obsługa recepcji
kontakt przez PUP - 2017-08-02 - Kętrzyn (warmińsko-mazurskie)

KIEROWCA CIĄGNIKA ROLNICZEGO - od 2 000 PLN

kierowanie pojazdem
ADAM SZOPA FIRMA "SALUS" - 2017-01-16 - Kłodzko (dolnośląskie)

BRYGADZISTA - od 13 PLN

Utrzymanie oznakowania drogowego,,prace remontowe, ślusarskie wykonywane w terenie.
JERZY GRACZYK "ZAGÓRZE" ZAKŁAD WIELOBRANŻOWY USŁUGOWO PRODUKCYJNO HANDLOWY - 2016-02-08 - Kłodzko (dolnośląskie)

SERWISANT - od 1 750 PLN

obsługa ,montaż, odbieranie telefonów, prowadzenie statystyk, naprawa wymiana podzespołów.
F.H.U. "LUXTAR" MARIUSZ TARNOWSKI - 2015-12-03 - Bystrzyca Kłodzka (dolnośląskie)

FIZJOTERAPEUTA - od 2 500 PLN

Wykonywanie zabiegów z zakresu kinezyterapii, fizykoterapii, terapii manualnej, masażu leczniczego i metod fizjoterapeutycznych w procesie leczenia zachorowanego i profilaktyki, dokonywanie diagnostyki, kwalifikacji, planowanie zajęć indywidualnych i grupowych, prowadzenie dokumentacji
Stowarzyszenie Pomocy Socjalnej GAUDIUM et SPES Dom Pomocy Społecznej "Miłosierny Samarytanin" - 2017-05-22 - Grabie (małopolskie)

DORADCA KLIENTA - od 2 775 PLN

Doradztwo techniczne w zakresie oferowanego asortymentuBieżąca obsługa klienta (dyspozycje, faktury, obsługa urządzeń)Bieżąca obsługa magazynowaKontrola należnościNawiązywanie kontaktów z klientamiWymagania:Wykształcenie min. średnieZnajomość branży – budowlana / wykończeniowaZnajomość obsługi komputeraKomunikatywnośćOferujemy:umowa o pracęwynagrodzenie składające się z podstawy oraz prowizji od sprzedażymożliwość rozwoju zawodowego
PRZEDSIĘBIOTSTWO HANDLOWO-USŁUGOWE "TĘCZA" S.C. D. FRYDRYK P.FRYFRYK - 2016-02-03 - Kłodzko (dolnośląskie)

KELNER/BARMAN - od 1 850 PLN

obsługa klientów, wydawanie posiłków, przygotowywanie napojów zimnych i goracych, obsługa kasy fiskalnej
"DOM NA WZGÓRZU" Halina Kristman - 2016-03-31 - Gajów (dolnośląskie)

FIZJOTERAPEUTA - 900 - 1 000 PLN

Wykonywanie zabiegów z kinezyterapii, fizykoterapii i masażu.
NZOZ EWA-MED CENTRUM REHABILITACYJNE EWA GARDASZEWSKA-MAŁECKA - 2015-12-01 - Zbąszynek (lubuskie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

Wg programu stażu
kontakt przez PUP - 2016-03-09 - Polanica-Zdrój (dolnośląskie)

ASYSTENT SPRZEDAŻY - 997,4 PLN

kontakt przez PUP - 2016-01-19 - Kłodzko (dolnośląskie)

FIZJOTERAPEUTA - od 1 850 PLN

Fizjoterapia
kontakt przez PUP - 2016-10-19 - Kraków (małopolskie)

RECEPCJONISTA HOTELOWY - od 2 000 PLN

Obsługa gości i dbanie o komfort wypoczynku, * Doradzanie gościom w zakresie atrakcji turystycznych okolic, * Obsługa maila, prowadzenie rozmów telefonicznych, * Prace biurowe: nadawanie listów i paczek, obsługa faktur, * Bieżący monitoring systemu rezerwacji i porządkowanie rezerwacji. Mile widziane doświadczenie w pracy w branży hotelarskiej/gastronomicznej lub turystycznej39. Umiejętności i uprawnienia: * Znajomość języka niemieckiego lub angielskiego pozwalająca na komunikację z gośćmi, *Aktualna książeczka zdrowia, * Chęć i zaangażowanie w obsługę gościa i pracę zespołową,
"Hotel FRYDERYK" Sp. z o. o. - 2016-10-18 - Duszniki-Zdrój (dolnośląskie)

PRACOWNIK GOSPODARCZY - od 2 000 PLN

pielęgnacja terenów zielonych, pastwisk, drobne prace naprawcze i budowlane
ARKADIA Jolanta Telakowska - 2017-06-02 - Ścinawka Górna (dolnośląskie)

NAUCZYCIEL INFORMATYKI W SZKOLE PODSTAWOWEJ - od 420 PLN

nauczenie - prowadzenie lekcji , zajęć komputerowych klas I - IV
Publiczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia "Stara Łomnica Dzieciom" - 2016-08-05 - Stara Łomnica (dolnośląskie)

FIZJOTERAPEUTA - od 2 770 PLN

Wykonywanie zabiegów fizjoterapeutycznych dla dzieci i dorosłych osób z niepełnosprawnością
OŚRODEK REHABILITACYJNO EDUKACYJNO WYCHOWAWCZY W JEZIERNIKU - 2016-10-21 - Jeziernik (pomorskie)

RECEPCJONISTA - od 1 000 PLN

Przyjmowanie gości hotelowych, obsługa urządzeń biurowych, dbanie o porządek na stanowisku pracy, wystawianie faktur, prowadzenie grafiku wolnych pokoi, pozyskiwanie nowych klientów.
P.P.H.U. "CASTLE" S.C. J. Stopyra, B. Stopyra - 2017-03-28 - Bystrzyca Kłodzka (dolnośląskie)

FIZJOTERAPEUTA - od 3 100 PLN

wykonywanie grupowych i indywidualnych zabiegów rehabilitacyjnych na sali gimn., basenie, gabinetach, prowadzenie dokumentów pacjentów, kontrolowanie efektywności procesu fizjoterapii
Zespół Sanatoryjno-Szpitalny Rehabilitacji Narządu Ruchu GWAREK - 2017-05-26 - Goczałkowice-Zdrój (śląskie)

Fizjoterapeuta
kontakt przez PUP - 2017-04-04 - Jarosław (podkarpackie)

FIZJOTERAPEUTA - do 3 000 PLN

Wykształcenie wyższe kier. fizjoterapia (tytuł licencjata lub magistra); opieka medyczna w domu pacjenta; miejsce pracy: Gliwice
TOMASZ ZAŁĘCKI NIEPUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ "SILOE" - 2017-02-16 - Gliwice (śląskie)

WYCHOWAWCA W PLACÓWKACH OŚWIATOWYCH, WYCHOWAWCZYCH I OPIEKUŃCZYCH - od 2 000 PLN

Praca z dziećmi - opieka i wychowanie, kontakt z żywnością. Wykształcenie wyższe pedagogiczne, mile widziane doświadczenie zawodowe, dobra sprawność fizyczna, zaświadczenie o niekaralności, dyspozycyjność, znajomość języka angielskiego.
kontakt przez PUP - 2016-10-10 - Kłodzko (dolnośląskie)

MONTER - od 1 850 PLN

ręczne montowanie wyrobów z metalu lub innych materiałów, wymagane zdolności manualne
Twentebelt Personnel Sp. z o.o. - 2016-07-13 - Kudowa-Zdrój (dolnośląskie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - od 2 800 PLN

pielęgnowanie zieleni, utrzymanie porządku i czystości
MT AGENCJA PRACY TYMCZASOWEJ BIURO POŚREDNICTWA PRACY MAREK SELEDEC - 2017-05-24 - Nowa Ruda (dolnośląskie)

PRACOWNIK BUDOWLANY - od 1 850 PLN

prace ogólnobudowlane, tynkowanie, naprawa dachu, mile widziane prawo jazdy kat B
MARIAN JABŁOŃSKI Wykonywanie konstrukcji i pokryć dachowych - 2016-11-08 - Kłodzko (dolnośląskie)

REFERENT - 997,4 PLN

wg.programu stażu
kontakt przez PUP - 2017-05-19 - Kłodzko (dolnośląskie)

SPECJALISTA DO SPRAW KADR - 2 000 - 3 500 PLN

Prowadzenie pełnej dokumentacji kadrowo-płacowej, wsparcie procesów rekrutacyjnych, sporządzanie, raportów związanych z kosztami wynagrodzeń, kontrola i koordynacja ewidencji, rozliczenie czasu pracy, urlopów, zwolnień lekarskich itp., znajomość zagadnień podatkowych związanych z zatrudnieniem, przygotowywanie sprawozdań ZUS, PIT, GUS, PFRON, rozliczanie delegacji krajowych i zagranicznych, obsługa programów kadrowo-płacowych, przygotowywanie raportów, zestawień w zakresie kadr i płac, zaświadczeń dla pracowników.
TESSA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - 2017-05-19 - Bystrzyca Kłodzka (dolnośląskie)

KSIĘGOWY - od 2 000 PLN

ANALIZA BIEŻĄCYCH DOKUMENTÓW SPRZEDAŻY, KOSZTOWYCH, UBEZPIECZENIOWYCH, PRZYGOTOWYWANIE ZESTAWIEŃ
HOTEL MIRJAN KONRAD OLSZEWSKI SPÓŁKA KOMANDYTOWO-AKCYJNA - 2016-10-24 - Lądek-Zdrój (dolnośląskie)

utrzymanie czystości na obiekcie
JAREXS PLUS SPÓŁKA Z OGRANICZONA ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - 2016-02-29 - Nowa Ruda (dolnośląskie)