Praca FIZJOTERAPEUTA Prusiek kontakt przez PUP

Stanowisko: FIZJOTERAPEUTA

Wynagrodzenie: 997,4 PLN

Zakres obowiązków: do uzgodnienia

Data publikacji: 2016-03-04

Lokalizacja: Prusiek (podkarpackie)

Pracodawca: kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Prusiek, powiat: sanocki, woj: podkarpackie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: FIZJOTERAPEUTA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Prusiek

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: podkarpackie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: sanocki

Zawód: fizjoterapeuta

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 6

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: wyższe (w tym licencjat), inne

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Sanoku

Rymanowska 20A, 38-500 Sanok, powiat: sanocki, woj: podkarpackie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: cv

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: podkarpackie

Powiat pracodawcy: sanocki

Gmina pracodawcy: Sanok

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Sanok

Ulica pracodawcy: Rymanowska

Numer budynku pracodawcy: 20A

Profil działalności pracodawcy: działalność fizjoterapeutyczna

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Sanoku

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: fizjoterapeuta

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

Podobne oferty pracy

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

kontakt przez PUP - 2016-06-28 - Pasym (warmińsko-mazurskie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - od 1 850 PLN

Robotnik gospodarczy
kontakt przez PUP - 2016-02-19 - Andrespol (łódzkie)

POMOCNIK PAKOWACZA - od 2 000 PLN

Pomoc przy pakowaniu produktów wędliniarskich
kontakt przez PUP - 2017-02-14 - Ruda Śląska (śląskie)

TECHNIK MECHANIK - 997,4 PLN

staż na stanowisku technika mechanika
kontakt przez PUP - 2017-04-26 - Tuchola (kujawsko-pomorskie)

KASJER WALUTOWY - od 2 000 PLN

skup i sprzedaż walut obcych
kontakt przez PUP - 2017-10-03 - Złotów (wielkopolskie)

SPRZEDAWCA - od 1 900 PLN

obsługa klientów; obsługa lottomatu; przyjmowanie i zdawanie prasy; obsługa kasy fiskalnej; obsługa terminali do kart telefonicznych i płatniczych; zamawianie towaru wycena, wystawianie faktur; dokonywanie rozliczeń bankowych.
kontakt przez PUP - 2016-05-20 - Lubań (dolnośląskie)

MANIKIURZYSTKA - od 1 200 PLN

upiększanie dłoni, pielęgnacja paznokci, dbanie o stanowiska pracy, obsługa klienta pochopdzenia wietnamskiego pracownicy jak i pracodawcy są pochodzenia wietnamskiego
kontakt przez PUP - 2017-03-07 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

KUCHARZ KUCHNI BENGALSKIEJ - od 2 000 PLN

PRZYGOTOWYWANIE I PODAWANIE POTRAW, NAPOI I DESERÓW Z ZAKRESU KUCHNI BENGALSKIEJ.
kontakt przez PUP - 2016-10-03 - Skierniewice (łódzkie)

STOLARZ-MONTAŻYSTA SCHODÓW - od 2 500 PLN

wykonanie i mibtaż schodów na konstrukcjach betonowych i drewnianych
kontakt przez PUP - 2017-05-22 - Zielonki-Wieś (mazowieckie)

SPRZEDAWCA - KASJER - od 1 850 PLN

Wg umowy
kontakt przez PUP - 2016-02-23 - Słupca (wielkopolskie)

SPECJALISTA DO SPRAW SPRZEDAŻY - od 13 PLN

obsługa operacyjna klientów z krajów obszaru rosyjskojęzycznego, prowadzenie korespondencji mailowej i tłumaczenie ofert w języku rosyjskim, ukraińskim i angielskim, uczestnictwo w spotkaniach z klientami
kontakt przez PUP - 2017-04-14 - Pabianice (łódzkie)

ROBOTNIK BUDOWLANY - od 2 080 PLN

Proste prace budowlane
kontakt przez PUP - 2017-02-16 - Częstochowa (śląskie)

ŚLUSARZ - od 2 000 PLN

do uzgodnienia
kontakt przez PUP - 2017-06-01 - Radom (mazowieckie)

POMOC KUCHENNA - do 1 750 PLN

Obieranie ziemniaków, mycie warzyw, wykonywanie róznych prac na kuchni
kontakt przez PUP - 2015-12-09 - Gołdap (warmińsko-mazurskie)

FIZJOTERAPEUTA - od 1 850 PLN

wykonywanie zabiegów fizjoterapeutycznych
kontakt przez PUP - 2016-05-27 - Łowicz (łódzkie)

SPRZĄTACZKA - od 1 850 PLN

SPRZĄTANIE SAL LEKCYJNYCH, SAL SPORTOWYCH, TOALET, KORYTARZY SZKOLNYCH, GABINETÓW ADMINISTRACJI SZKOLNEJ;WYMAGANIA: WYKSZTAŁCENIE PODSTAWOWE, ZAWODOWE, PRACA W ZESPOLE, DOBRA ORGANIZACJA PRACY, DOŚWIADCZENIE NA PODOBNYM STANOWISKU
kontakt przez PUP - 2016-08-29 - Szczecin (zachodniopomorskie)

STOLARZ - od 2 000 PLN

paca w zakładzie stolarskich
kontakt przez PUP - 2017-07-25 - Złotów (wielkopolskie)

ELEKTROMECHANIK POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH - do 2 000 PLN

Obsługa zestawu do diagnostyki samochodów i naczep we współpracy z komputerem.
kontakt przez PUP - 2017-06-22 - Sierzchowo (kujawsko-pomorskie)

STARSZY SPECJALISTA DS. PROGRAMOWANIA - od 7 200 PLN

Analiza projektu, architektury aplikacji, przygotowywanie i analizowanie algorytmów, tworzenie i wykorzystywanie struktur danych, tworzenie i modyfikowanie kodu aplikacji w wybranym języku i środowisku programowania, kontakt z klientem zewnętrznym z wykorzystaniem języka niemieckiego i angielskiego.Oferta również dla osób z orzeczeniem o niepełnosprawności
kontakt przez PUP - 2015-12-14 - Wrocław (dolnośląskie)

STOLARZ - od 1 850 PLN

Obróbka ręczna i mechaniczna drewna, montaż gotowych wyrobów, obsługa narzędzi stolarskich, tj. szlifierek taśmowych, frezarek, strugarek, czupiarek itp.
kontakt przez PUP - 2016-08-12 - Tomaszów Lubelski (lubelskie)

SPRZEDAWCA W BRANŻY PRZEMYSŁOWEJ - od 1 000 PLN

Prowadzenie obsługi klienta w zakresie sprzedaży art.przemysłowych , przygotowywanie oferty handlowej oraz prezentowanie jej klientom,pozyskiwanie i obsługa nawych klientów , doradztwo,udzielanie informacji w zakresie doboru rozwiązań technicznych,osiąganie postawionych celów sprzedażowych , realizowanie płatności gotówkowych i bezgotówkowych z wykorzystaniem kasy fiskalnej oraz wystawianie paragonów i faktur,przyjmowanie należności i prowadzenie rozliczeń finansowych oraz zabezpieczenie utargu przed kradzieżą , wykonywanie czynności pomocniczych przy pakowaniu ,wydawaniu oraz odbiorze towaru z punktu sprzedaży art.przemysłowych .
kontakt przez PUP - 2017-01-30 - Rzeszów (podkarpackie)

PRACOWNIK GOSPODARCZY - od 2 000 PLN

prace remontowo-porządkowe
kontakt przez PUP - 2017-08-22 - Kętrzyn (warmińsko-mazurskie)

OCZYSZCZACZ KONSTRUKCJI STALOWYCH - 997,4 PLN

czyszczenie powierzchni z rdzy i zgorzelin; wygładzanie spoiw za pomocą szlifierek z ciętkim wałkiem; usuwanie starej farby za pomocą płomienia; usuwanie brudu i resztek farby, tłuszczów za pomocą maszyn do czyszczenia hydrodynamicznego;
kontakt przez PUP - 2017-02-10 - Dzierzgoń (pomorskie)

DOZORCA - od 2 000 PLN

Opieka nad obiektem.
kontakt przez PUP - 2017-04-13 - Matczyn (lubelskie)

PRACOWNIK GOSPODARCZY - 997,4 PLN

wykonywanie prac konserwatorskich
kontakt przez PUP - 2017-05-15 - Śmielin (kujawsko-pomorskie)

OPERATOR DRUKARKI TAMPONOWEJ - od 2 000 PLN

Nanoszenie wzorów metodą tampodrukową.
kontakt przez PUP - 2017-09-29 - Jasło (podkarpackie)

MURARZ - od 2 000 PLN

Prace budowlane
kontakt przez PUP - 2017-04-04 - Korzeniew (wielkopolskie)