Praca FIZJOTERAPEUTA Prabuty FUNDACJA WSPIERANIA SPOŁECZNOŚCI LOKALNYCH "SAPERE AUDE"

Stanowisko: FIZJOTERAPEUTA

Wynagrodzenie: 1 850 - 2 300 PLN

Zakres obowiązków: zajęcia indywidualne w zakresie fizjoterapii, prowadzenie dokumentacji

Data publikacji: 2016-03-01

Lokalizacja: Prabuty (pomorskie)

Pracodawca: FUNDACJA WSPIERANIA SPOŁECZNOŚCI LOKALNYCH "SAPERE AUDE"

GRUNWALDZKA 4, 82-550 Prabuty, powiat: kwidzyński, woj: pomorskie

Zakres obowiązków:
zajęcia indywidualne w zakresie fizjoterapii, prowadzenie dokumentacji

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: 1 850 - 2 300 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku: brutto

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: FIZJOTERAPEUTA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Prabuty

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: pomorskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: kwidzyński

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Prabuty

Zawód: technik fizjoterapii

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 1 850 - 2 300 PLN

Data zakończenia pracy: 30.06.2017

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie zawodowe, medyczne

wymagania_wymaganiaPozadane_wyksztalcenia_0: wyższe (w tym licencjat), medyczne

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko: mile widziane doświadczenie zawodowe

Nazwa pracodawcy:
FUNDACJA WSPIERANIA SPOŁECZNOŚCI LOKALNYCH "SAPERE AUDE"

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Kwidzynie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: pomorskie

Powiat pracodawcy: kwidzyński

Gmina pracodawcy: Prabuty

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Prabuty

Adres strony pracodawcy: http://www.fundacja.kwidzyn.pl

Ulica pracodawcy: GRUNWALDZKA

Numer budynku pracodawcy: 4

Profil działalności pracodawcy:
Działalność pozostałych organizacji członkowskich, gdzie indziej niesklasyfikowana. - pomoc psychologiczna i pedagogiczna dla dzieci z zaburzeniem psychicznym i ich rodzinDziałalność oświatowa i edukacyjnaKrzewienie idei kultury fizycznej i sportuOchrona i promocja zdrowiaSzerzenie idei społeczeństwa obywatelskiego oraz wspomaganie inicjatyw społeczności lokalnychKształtowanie postaw patriotycznych i świadomości europejskiejEliminowanie nierówności społecznych w zakresie dostępu do edukacji, informacji, ochrony zdrowia, pracyDziałalność charytatywna

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Kwidzynie

Zawód wykonywany przez pracownika: technik fizjoterapii