Praca FIZJOTERAPEUTA Plewiska INSTYTUT WIEDZY WALEOLOGICZNEJ Irena Galińska-Musioł

Grunwaldzka 519b/6, 62-064 Plewiska, powiat: poznański, woj: wielkopolskie

Zakres obowiązków:
Fizjoterapeuta - bio-energo-informatyczne oddziaływanie wzajemne i korekcja w organizie człowieka

Forma zatrudnienia: Umowa o dzieło

Zmianowość pracy: nie dotyczy

Wysokość wynagrodzenia brutto: 1 850 - 2 000 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku: brutto

Czy pracodawca szuka pracowników gotowych do pracy od zaraz?: 1

Nazwa stanowiska: FIZJOTERAPEUTA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Plewiska

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: wielkopolskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: poznański

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Komorniki

Zawód: fizjoterapeuta

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 1 850 - 2 000 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie zawodowe

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: JĘZYK ROSYJSKI - biegła znajomość

Wymagane uprawnienia / certyfikaty: JĘZYK ANGIELSKI

Wymagane uprawnienia / certyfikaty: JĘZYK UKRAIŃSKI - biegła znajomość

Wymagane uprawnienia / certyfikaty:
doświadczenie zawodowe (wymagany staż - lata: 5)

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
20-letnie doświadczenie zawodowe, umiejętności fizjoterapia, ekstrasens

Wymagania odnośnie stażu pracy: lata: 20

Nazwa pracodawcy:
INSTYTUT WIEDZY WALEOLOGICZNEJ Irena Galińska-Musioł

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Poznaniu

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: Cv

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych:
Preferowane formy kontaktu: telefon, Termin: telefoniczne umówienie spotkania

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: wielkopolskie

Powiat pracodawcy: poznański

Gmina pracodawcy: Komorniki

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Plewiska

Ulica pracodawcy: Grunwaldzka

Numer budynku pracodawcy: 519b/6

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Poznaniu

Zawód wykonywany przez pracownika: fizjoterapeuta

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 24.02.2016