Praca FIZJOTERAPEUTA/MASAŻYSTA Nowogrodziec kontakt przez PUP

Miejsce pracy:
Nowogrodziec, powiat: bolesławiecki, woj: dolnośląskie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków:
planowanie rehabilitacji pacjentom po wypadkach komunikacyjnych, sportowcom: wykonywanie technik rehabilitacji i masażu, sprzatanie gabinetu

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: FIZJOTERAPEUTA/MASAŻYSTA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Nowogrodziec

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: dolnośląskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: bolesławiecki

Zawód: fizjoterapeuta

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 4

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie ogólnokształcące, medyczne

wymagania_wymaganiaPozadane_wyksztalcenia_0: wyższe (w tym licencjat), medyczne

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko: oferta stażu

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Bolesławcu

Obrońców Helu 10, 59-700 Bolesławiec, powiat: bolesławiecki, woj: dolnośląskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: umowa

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: dolnośląskie

Powiat pracodawcy: bolesławiecki

Gmina pracodawcy: Bolesławiec

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Bolesławiec

Ulica pracodawcy: Obrońców Helu

Numer budynku pracodawcy: 10

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Bolesławcu

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: fizjoterapeuta

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy