Praca FIZJOTERAPEUTA Ciechocinek kontakt przez PUP

Ciechocinek, powiat: aleksandrowski, woj: kujawsko-pomorskie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków: ..

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: FIZJOTERAPEUTA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Ciechocinek

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: kujawsko-pomorskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: aleksandrowski

Zawód: fizjoterapeuta

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 5

Data zakończenia pracy: 15.12.2016

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: podstawowe

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Aleksandrowie Kujawskim

Przemysłowa 1, 87-700 Aleksandrów Kujawski, powiat: aleksandrowski, woj: kujawsko-pomorskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: skierowanie

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: kujawsko-pomorskie

Powiat pracodawcy: aleksandrowski

Gmina pracodawcy: Aleksandrów Kujawski

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Aleksandrów Kujawski

Ulica pracodawcy: Przemysłowa

Numer budynku pracodawcy: 1

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Aleksandrowie Kujawskim

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: fizjoterapeuta

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

Podobne oferty pracy

SPRZĄTACZKA BIUROWA - od 1 850 PLN

sprzątanie pomieszczeń biurowych, sanitarnych, korytarz.dbanie o czystość terenu zewnętrznego łącznie z grabieniem i zamiataniem
kontakt przez PUP - 2016-08-11 - Łomianki (mazowieckie)

SPECJALISTA DO SPRAW REKRUTACJI PRACOWNIKÓW - od 1 200 PLN

zgodnie ze stanowiskiem, wykształcenie min. średnie, wiedza z zakresu prawa pracy, technik i procedur rekrutacyjnych, doświadczenie zawodowe: 1 rok doświadczenia w rekrutacji i selekcji pracowników, znajomość j. ukraińskiego, rosyjskiego w stopniu biegłym. Ogólny zakres obowiązków: planowanie i realizacja procesów rekrutacji pracowników z rynków Europy Wschodniej.
kontakt przez PUP - 2016-11-24 - Lublin (lubelskie)

PRACOWNIK SERWISU SPRZATAJĄCEGO - do 925 PLN

- cięzka praca fizyczna, - sumienność i uczciwość, - dobra organizacja pracy, - dyspozycyjność. Sprzątanie pokojów hotelowych, łazeinek, toalet, pomieszczeń socjalnych, sanitariatów itp. 20 godzin tygodniowo wg grafiku. Miejsce pracy: Hotel Orbis Wrocław, Sky Tower Wrocław.
kontakt przez PUP - 2016-05-16 - Wrocław (dolnośląskie)

KROJCZY - od 1 850 PLN

Wykrywanie elementów tkanin wg. szablonów
kontakt przez PUP - 2016-02-03 - Kraszewice (wielkopolskie)

KIEROWCA SAMOCHODU CIĘŻAROWEGO POWYŻEJ 3,5 TONY W TRANSPORCIE MIĘDZYNARODWYM - od 1 850 PLN

Kierowca samochodu ciężarowego powyżej 3,5 tony w transporcie międzynarodwym (Unia Europejska)
kontakt przez PUP - 2015-12-28 - Nowy Tomyśl (wielkopolskie)

KOSMETYCZKA - od 1 850 PLN

Wykonywanie zabiegów kosmetycznych
kontakt przez PUP - 2016-08-19 - Kalisz (wielkopolskie)

POMOCNIK CIASTKARZA - od 1 850 PLN

PRODUKCJA CIASTEK WG. SCISLE OKRESLONEJ RECEPTURY
kontakt przez PUP - 2016-10-27 - Kębło (lubelskie)

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - NADARZYN - od 2 200 PLN

odpowiedzialność za rozwój sieci sprzedaży, zawieranie kontraktów handlowych z klientami krajowymi i z Wietnamu, praca od poniedziałku do piątku w godz. 10-18
kontakt przez PUP - 2016-02-12 - Nadarzyn (mazowieckie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - do 1 850 PLN

- uprzątnięcie terenu firmy,- proste czynności budowlane
kontakt przez PUP - 2016-11-22 - Dąbrowa Górnicza (śląskie)

KSIĘGOWY - od 2 000 PLN

kontakt przez PUP - 2016-08-11 - Białystok (podlaskie)

SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY - 3 500 - 5 000 PLN

aktywne pozyskiwanie klientów, tworzenie ofert handlowych, negocjowanie warunków handlowych/umów
kontakt przez PUP - 2016-11-24 - Smolice (łódzkie)

PRACOWNIK DZIAŁU MARKETINGU - od 2 200 PLN

przygotowywanie ofert, kontakt telefoniczny z klientami
kontakt przez PUP - 2016-05-17 - Kraków (małopolskie)

TYNKARZ K/M - od 2 500 PLN

j.w.
kontakt przez PUP - 2015-12-11 - Warszawa (mazowieckie)

OPIEKUN W DOMU POMOCY SPOŁECZNEJ - 997,4 PLN

Wg programu stażu
kontakt przez PUP - 2016-02-15 - Kudowa-Zdrój (dolnośląskie)

CIEŚLA - do 1 200 PLN

budowa, konserwacja i naprawa konstrukcji ciesielskich,wykonywanie w budynkach murowanych ,monolitycznych i prefabrykowanych drewnianych elementó budowlanych
kontakt przez PUP - 2016-02-26 - Przasnysz (mazowieckie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

układanie towarówna półkach krojenie wędlin, metkowanie towarów
kontakt przez PUP - 2016-03-03 - Lublin (lubelskie)

POKOJOWA - od 2 000 PLN

jw.
kontakt przez PUP - 2016-11-28 - Warszawa (mazowieckie)

SPRZĄTACZKA BIUROWA - 997,4 PLN

sprzataczka biurowa
kontakt przez PUP - 2016-06-22 - Krojczyn (kujawsko-pomorskie)

OPIEKUNKA - 997,4 PLN

Zakres obowiązków zgodnie z programem stażu
kontakt przez PUP - 2016-03-10 - Łosice (mazowieckie)

SPRZĄTACZKA BIUROWA - do 1 850 PLN

ZAMIATANIE I MYCIE PODŁÓG, MYCIE I CZYSZCZENIE POMIESZCZEŃ I URZĄDZEŃ SANITARNYCH, MYCIE OKIEN, WYCIERANIE KURZU, MYCIE DRZWI, LAMPERII, SPRZĄTANIE CIĄGÓW KOMUNIKACYJNYCH, PASTOWANIE I POLEROWANIE PODŁÓG, ODKURZANIE WYCIERACZEK I WYKŁADZIN, DBANIE O PORZĄDEK - KLATKA SCHODOWA I OBEJŚCIE, DBANIE O POWIERZONY SPRZĘT, WŁAŚCIWE ZABEZPIECZENIE ŚRODKÓW CZYSTOŚCI I ŚRODKÓW HIGIENICZNYCH; WYMAGANIA: WYKSZTAŁCENIE PODSTAWOWE, BADANIA WYSOKOŚCIOWE POWYŻEJ 3 METRÓW, MILE WIDZIANA ZNAJOMOŚĆ JĘZYKA POLSKIEGO, ANGIELSKIEGO I NIEMIECKIEGO;
kontakt przez PUP - 2016-10-21 - Szczecin (zachodniopomorskie)

PRACOWNIK BUDOWLANY - od 1 850 PLN

prace ogólnobudowlane
kontakt przez PUP - 2016-08-04 - Dąbrowa Tarnowska (małopolskie)

HYDRAULIK - do 1 100 PLN

wykształcenie zawodowe hydrauliczne, staz pracy 2 lata na w/w stanowisku, kompletny kurs systemów KAN-Therm, uprawnienia do pracy na wysokości, osoba odpowiedzialna za demontaż instalacji C.O. starych systemów, wykonywanie instalacji KAN-THERM w brygadach 3-5 osobowych ukraińsko języcznych bez nadzoru na podstawie zlecenia
kontakt przez PUP - 2016-06-07 - Ząbki (mazowieckie)

MAGAZYNIER - 997,4 PLN

Magazynier
kontakt przez PUP - 2016-07-12 - Tomaszów Lubelski (lubelskie)

prace porządkowe oraz poprawa stanu infrastruktury drogowej i komunalnej na terenie gminy
kontakt przez PUP - 2016-03-24 - Dorohusk (lubelskie)

STAŻ - SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

ekspozycja towaru zgodnie z obowiązujacym planogramem, gospodarowanie towarami, obsługa kasy fiskalnej, profesjonalna obsługa klienta, obsługa urządzeń będących na wyposażeniu firmy
kontakt przez PUP - 2016-05-04 - Katowice (śląskie)

PRACOWNIK FIZYCZNY - od 1 850 PLN

Wykonywanie ogrodzeń betonowych.
kontakt przez PUP - 2016-05-30 - Zaklików (podkarpackie)

POZOSTALI PRACOWNICY OBSŁUGI BIUROWEJ - od 925 PLN

obsługa komputera, podliczanie i wyprowadzanie kartotek finansowych, podliczanie analityk Spółek, bieżące prace biurowe
kontakt przez PUP - 2016-11-16 - Radzyń Podlaski (lubelskie)

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - od 1 900 PLN

reprezentowanie firmy w kontaktach z klientami, budowanie wizerunku firmy na rynku, tworzenie kampanii sprzedażowych i prpmocyjnych, pozyskiwanie nowych klientów dla firmy, budowanie i utrzymywanie pozytywnych relacji biznesowych z klientami firmy, budowanie bazy klientów, realizowanie planów sprzedazowych, przygotowywanie ofert handlowych, prowadzenie rozmów handlowych z klientami, udział w targach branżowych, przygotowywanie raportów z wykonywanych działań, analizowanie działań konkurencji w celu udoskonalenia oferty handlowej
kontakt przez PUP - 2015-12-30 - Rzeszów (podkarpackie)