Praca FIZJOTERAPEUTA Biecz kontakt przez PUP

Stanowisko: FIZJOTERAPEUTA

Wynagrodzenie: 997,4 PLN

Zakres obowiązków: wg programu stażu

Data publikacji: 2016-07-07

Lokalizacja: Biecz (małopolskie)

Pracodawca: kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Biecz, powiat: gorlicki, woj: małopolskie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: FIZJOTERAPEUTA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Biecz

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: małopolskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: gorlicki

Zawód: fizjoterapeuta

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 5

Data zakończenia pracy: 31.12.2016

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Gorlicach

Michalusa 18, 38-300 Gorlice, powiat: gorlicki, woj: małopolskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: skierowanie

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: małopolskie

Powiat pracodawcy: gorlicki

Gmina pracodawcy: Gorlice

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Gorlice

Ulica pracodawcy: Michalusa

Numer budynku pracodawcy: 18

Profil działalności pracodawcy: fizjoterapia

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Gorlicach

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: fizjoterapeuta

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

Podobne oferty pracy

MURARZ-TYNKARZ - od 2 300 PLN

BUDOWA DOMÓW WOLNOSTOJĄCYCH, OD FUNDAMENTÓW DO WIEŃCÓW, PRACA W BRYGADACH, CZTERECH MURARZY -TYNKARZY JEDEN POMOCNIK, DYSPOZYCYJNOŚĆ W ZALEŻNOŚCI OD POGODY.Umowa o dzieło, wynagrodzenie za wybudowanie 10 domów do końca 2017r., kwoota 30.000 - za 1 sztukę co daje 6000 - dla jednej osoby (dom buduje brygada złożona z 5 osób: 4 murarzy i 1 pomocnik murarza)
kontakt przez PUP - 2017-02-15 - Wrocław (dolnośląskie)

POMOC KUCHENNA (203 REFDO30R.Ż.) - od 1 850 PLN

Refundacja kosztów wynagrodz. dla osób do 30r.ż.Pomoc przy przygotowaniu posiłków, przygotowywanie lokalu do otwarcia, sprzątanie, obsługa klienta.
kontakt przez PUP - 2016-08-16 - Józefów (mazowieckie)

SERWISANT- SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

naprawa sprzętu komputerowego, sprzedaż przez internet
kontakt przez PUP - 2016-06-07 - Poznań (wielkopolskie)

PRACOWNIK FIZYCZNY (Z) - do 2 060 PLN

Pracownik fizyczny
kontakt przez PUP - 2017-03-30 - Tarnów (małopolskie)

POMOC KUCHENNA - 997,4 PLN

Przejście instruktażu szkoleniowego z zakresu BHP i PPOŻ, zapoznanie z regulaminem pracy, zapoznanie z przepisami obowiązującymi u organizatora stażu. Instruktaż stanowiskowy.Sprawdzanie terminów przydatności do spożycia produktów. Zabezpieczenie produktów przez zepsuciem. Użytkowanie urządzeń do przechowywania żywności. Wykonywanie obróbki ręcznej,mechanicznej,termicznej.Dobieranie produktów do sporzadzania potraw.Panierowanie, obsmażanie,gotowanie. Przygotowywanie napojów alkoholowych i bezalkoholowych. Wykorzystywanie różnych technik dekorowania. Zapoznanie ze sprzętem i urządzeniami wykorzystywanymi w kuchni z zachowaniem zasad bezpiecznego użytkowania. Sprzatanie i mycie stanowiska pracy.
kontakt przez PUP - 2017-03-07 - Krzywda (lubelskie)

INSTRUKTOR NAUKI JAZDY - od 1 850 PLN

Szkolenie kandydatów na kierowców.
kontakt przez PUP - 2016-04-26 - Zamość (lubelskie)

SPRZEDAWCA-STAŻ - 997,4 PLN

Obsługa stoiska z odzieżą.
kontakt przez PUP - 2017-01-26 - Busko-Zdrój (świętokrzyskie)

DORADCA KLIENTA- STAŻYSTA - 997,4 PLN

program stażu
kontakt przez PUP - 2017-07-04 - Żółkiewka-Osada (lubelskie)

KIEROWCA SAMOCHODU CIĘŻAROWEGO - od 2 050 PLN

przewóz towarów w transporcie międzynarodowym
kontakt przez PUP - 2017-05-10 - Wólka Konopna (lubelskie)

POMOCNICZY ROBOTNIK BUDOWLANY - od 1 850 PLN

wykonywanie prac budowlano-wykończeniowych
kontakt przez PUP - 2016-08-23 - Goleszów (śląskie)

WOŹNY - od 1 860 PLN

dokonywanie napraw, malowanie pomieszczeń
kontakt przez PUP - 2016-07-05 - Gubin (lubuskie)

CIEŚLA - do 1 200 PLN

Wyksztalcenie zawodowe; wymagane doświadczenie zawodowe; budowa dachów; budowa domów z drewna; umowa o dzieło; miejsce pracy: obszar Polski;
kontakt przez PUP - 2016-07-19 - Gliwice (śląskie)

MALARZ BUDOWLANY - od 2 000 PLN

malarz
kontakt przez PUP - 2017-03-28 - Rypin (kujawsko-pomorskie)

PRACOWNIK OBSŁUGI KLIENTA ST(FP) - 997,4 PLN

organizowanie i wykonywanie prac biurowo0administracyjnychgromadzenie i rejestrowanie oraz prztwarzanie informacjisporzadzanie, przechowywanie i archiwizowanie dok.obsługa sprzętu biurowego\pomoc w prowadzeniu postępowań admin. w sprawach wpisywania zaproszeń do ewidencji
kontakt przez PUP - 2017-02-01 - Łódź (łódzkie)

LEKARZ WETERYNARII - 997,4 PLN

kontakt przez PUP - 2016-04-12 - Białystok (podlaskie)

POMOC ADMINISTRACYJNA - 997,4 PLN

- pomoc przy ocenie potrzeb remontowych i modernizacyjnych dróg, - pomoc w przygotowywaniu inwestycji do realizacji, - sporządzanie przedmiotów robót i kosztorysów inwestorskich
kontakt przez PUP - 2017-06-24 - Pszów (śląskie)

MECHANIK POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH - od 1 850 PLN

Naprawa, konserwacja oraz blacharstwo samochodowe
kontakt przez PUP - 2016-03-11 - Gronków (małopolskie)

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - od 2 000 PLN

sprzedaż towarów, promowanie firmy, zawieranie nowych umów sprzedażowych
kontakt przez PUP - 2017-01-26 - Kraśnik (lubelskie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - 997,4 PLN

robotnik gospodarczystaż w godz. 12.30-20.30, 13.00-21, staż również w niedziele i święta
kontakt przez PUP - 2016-09-23 - Tarnobrzeg (podkarpackie)

TECHNIK PRAC BIUROWYCH - 997,4 PLN

praca wg programu stażu
kontakt przez PUP - 2016-09-13 - Legnica (dolnośląskie)

POMOCNICZY ROBOTNIK BUDOWLANY - 997,4 PLN

Pomocniczego robotnika budowlanego
kontakt przez PUP - 2016-07-29 - Rabinówka (lubelskie)

ROBOTNIK PRZY HODOWLI ZWIERZĄT - od 2 000 PLN

dojenie krów, prace związane z hodowlą zwierząt
kontakt przez PUP - 2017-06-01 - Olszewo (warmińsko-mazurskie)

POMOCNICZY ROBOTNIK W GOSPODARSTWIE SADOWNICZYM - od 1 600 PLN

Cięcie sadu, zbiór i sortowanie owoców, sadzenie i wiązanie drzewek.
kontakt przez PUP - 2016-10-06 - Gośniewice (mazowieckie)

REFERENT DS ADMINISTRACYJNYCH - 997,4 PLN

zapoznanie z zakresem pracy sekretariatu, rejestracja pism (system elektroniczny), prowadzenie dokumentacji kancelaryjno - biurowej, redagowanie pism, przygotowanie dokumentów do archiwizacji, obsługa interesantów
kontakt przez PUP - 2017-02-15 - Oleśnica (dolnośląskie)

MAGAZYNIER- OPERATOR MASZYN - od 2 100 PLN

prace magazynowe, obsługa maszyn produkcyjnych- przewijarek folii
kontakt przez PUP - 2016-03-17 - Toruń (kujawsko-pomorskie)

POZOSTALI OPERATORZY MASZYN I URZĄDZEŃ DO OBRÓBKI DREWNA - do 1 850 PLN

Dobór surowca do przerobu, ocena jego przydatności, obsługa szlifierki i selekcja elementów.
kontakt przez PUP - 2016-09-15 - Kukowo (warmińsko-mazurskie)