Praca ELEKTRONIK/ELEKTRYK/PRACE INSTALACYJNO-MONTAŻOWE Tarnowo Podgórne OTTO WORK FORCE Solutions SP. Z O.O.

Wierzbowa 17/19, 62-080 Tarnowo Podgórne, powiat: poznański, woj: wielkopolskie

Zakres obowiązków:
wykonywanie czynności konserwacyjno-remontowych przy układach automatyki i zasilania, usuwanie usterek oraz przeglądy maszyn i urządzeń zgodnie z ich dokumentacją techniczną, ustawianie linii produkcyjnej, prace pomocnicze na produkcji, prace porządkowe

Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie

Zmianowość pracy: nie dotyczy

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 15,5 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku: brutto/godz

Nazwa stanowiska: ELEKTRONIK/ELEKTRYK/PRACE INSTALACYJNO-MONTAŻOWE

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Tarnowo Podgórne

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: wielkopolskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: poznański

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Tarnowo Podgórne

Zawód: technik elektronik*

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 15,5 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe, elektryczne

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: umiejętność pracy w zespole

Wymagane uprawnienia / certyfikaty:
doświadczenie na podobnym stanowisku - mile widziane

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
Dodatkowo: sumienność, rzetelność, dobra organizacja czasu pracy, odpowiedzialność za powierzone mienie, dyspozycyjność do pracy zmianowej; uprawnienia energetyczne gr I do 1 kV; mile widziane doświadczenie na analogicznym stanowisku minimum 2 lata, wykształcenie minimum zawodowe o kierunku np. automatyka, elektryka

Nazwa pracodawcy: OTTO WORK FORCE Solutions SP. Z O.O.

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Poznaniu

GŁOGOWSKA 51/3, 60-737 Poznań, powiat: m. Poznań, woj: wielkopolskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: cv

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych:
Preferowane formy kontaktu: osobiście, Termin: kontakt osobisty, Godziny : 9-15

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: wielkopolskie

Powiat pracodawcy: m. Poznań

Gmina pracodawcy: Poznań

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Poznań

Ulica pracodawcy: GŁOGOWSKA

Numer budynku pracodawcy: 51

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Poznaniu

Zawód wykonywany przez pracownika: technik elektronik*