Praca FIZJOTERAPEUTA Aleksandrów kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Aleksandrów, powiat: łukowski, woj: lubelskie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków:
opieka nad osobami starszymi i niepełnosprawnymi, mycie, kapanie, słanie łóżek, układanie odzieży, pranie , prasowanie, podawanie posiłków, stymulowanie rozwoju i aktywizacja osób przebywających w domu pomocy przy wykorzystaniu metod , technik i narzędzi rehabilitacji lub terapii, pielęgnowanie dbanie o zdrowie i higienę osobistą osób chorych i niepełnosprawnych, mobilizowanie podopiecznych do aktywnego spędzania czasu wolnego rozwijanie zainteresowań, udzielanie pierwszej pomocy w sytuacjach zagrożenia zdrowia lub życia , kształtowanie pozytywnych relacji interpersonalnych

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: FIZJOTERAPEUTA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Aleksandrów

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: lubelskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: łukowski

Zawód: fizjoterapeuta

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 6

Data zakończenia pracy: 16.12.2016

Wymagany zawody dla kandydatów na to stanowisko pracy: Fizjoterapeuta

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie ogólnokształcące

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko: wykształcenie średnie lub wyższe

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Łukowie

Piłsudskiego 14, 21-400 Łuków, powiat: łukowski, woj: lubelskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: NIE DOTYCZY

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: lubelskie

Powiat pracodawcy: łukowski

Gmina pracodawcy: Łuków

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Łuków

Ulica pracodawcy: Piłsudskiego

Numer budynku pracodawcy: 14

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Łukowie

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: fizjoterapeuta

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 02.06.2016

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

Podobne oferty pracy

SEKRETARKA - 997,4 PLN

obsługa komputera - pisanie pod dyktando, układanie poczty sądowej, szycie i spinanie akt sądowych, przygotowanie akt na rozprawę, wysyłanie wezwań, sporządzanie pism, sporządzanie kserokopii dokumentów
kontakt przez PUP - 2016-04-27 - Świecie (kujawsko-pomorskie)

PRACOWNIK DZIAŁU OBSŁUGI KLIENTA - PRACOWNIK BIUROWY - od 1 850 PLN

kontakt z klientem, przygotowanie ofert handlowych, wystawianie faktur
kontakt przez PUP - 2016-07-08 - Kościan (wielkopolskie)

SPRZEDAWCA W STACJI PALIW - od 1 850 PLN

Zgodny z zajmowanym stanowsikiem pracy
kontakt przez PUP - 2016-02-17 - Lublin (lubelskie)

TECHNIK ADMINISTRACJI - 997,4 PLN

wg programu stażu
kontakt przez PUP - 2016-03-18 - Poznań (wielkopolskie)

HANDLOWIEC - od 2 000 PLN

Wyszukiwanie dostawców i odbiorców w Chinach i w Polsce, nawiązywanie i podtrzymywanie kontaktów handlowych, monitorowanie rynku, nadzór nad magazynem, sprzedaż hurtowa i detaliczna, raportowanie dla zarządu
kontakt przez PUP - 2016-10-18 - Piaseczno (mazowieckie)

SPRZEDAWCA W BRANŻY SPOŻYWCZEJ - STAŻ - 997,4 PLN

przyjmowanie towaru, obsługa klientów, obsługa kasy fiskalnej, towarowanie, dbanie o czystość i porządek
kontakt przez PUP - 2016-02-24 - Trzebinia (małopolskie)

REFERENT DS. KSIĘGOWYCH (172 REF. DO 30R.Ż.) - od 1 850 PLN

Oferta w ramach ref. kosztów wynagrodzenia do 30r.ż.Obsługa programów księgowych, wprowadzanie danych do programów komputerowych, księgowanie faktur.
kontakt przez PUP - 2016-07-14 - Otwock (mazowieckie)

PRACOWNIK FIZYCZNY - od 1 850 PLN

praca fizyczna
kontakt przez PUP - 2016-02-03 - Rudłowo (warmińsko-mazurskie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

Obsługa klienta, przyjmowanie, wykładanie towaru, dbanie o czystość w miejscu pracy.
kontakt przez PUP - 2016-02-16 - Jędrzejów (świętokrzyskie)

OPERATOR KOPARKO-ŁADOWARKI - od 1 850 PLN

obsługa ciężkiego sprzętu budowlanego
kontakt przez PUP - 2016-08-29 - Zambrów (podlaskie)

ASYSTENT NAUCZYCIELA PRZEDSZKOLA - od 1 750 PLN

pomoc nauczycielowi podczas prowadzenia zajec dydaktycznych i zabaw swobodnych dzieci, opieka nad dziećmi, organizacja posiłków, sprzątanie, zastępstwo w czasie njiobecności innego pracownika
kontakt przez PUP - 2015-12-04 - Skoczów (śląskie)

FRYZJER - od 1 850 PLN

fryzjerstwo damsko-męskie
kontakt przez PUP - 2016-04-12 - Radomsko (łódzkie)

PRACOWNIK SPRZATAJACY TERENY ZEWNĘTRZNE I WEWNĘTRZNE - od 1 850 PLN

utzrymanie czystosci na terenach zewnętrznych i wewnętrznych obiektów. Sprzatanie chodników, opróznianie koszy, obsługa maszyny czyszczącej, w zimie odśnieżanie traktorkiem
kontakt przez PUP - 2016-03-08 - Kraków (małopolskie)

122U - PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - 997,4 PLN

do uzgodnienia
kontakt przez PUP - 2016-01-27 - Skaryszew (mazowieckie)

OPERATOR WPROWADZANIA DANYCH - 997,4 PLN

wg stanowiska
kontakt przez PUP - 2016-02-26 - Ostrołęka (mazowieckie)

MONTER FASAD - od 1 200 PLN

Montaż fasad zewnętrznych, umiejętności Kz2
kontakt przez PUP - 2016-10-17 - Marki (mazowieckie)

oferta stażu: kontakt telefoniczny z klientem, odbiór poczty, obsługa kserokopiarki,
kontakt przez PUP - 2016-01-05 - Piła (wielkopolskie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

wyksz. zawodowe lub średnie, osoba zarejestrowana w PUP do 30 r/ż, miejsce pracy: Odolanów
kontakt przez PUP - 2016-02-11 - Odolanów (wielkopolskie)

MECHANIK MASZYN DROGOWYCH - od 13 PLN

Mechanik maszyn drogowych - budowa dróg na terenie miasta i powiatu częstochowskiego i województwa.
kontakt przez PUP - 2016-08-01 - Lubojenka (śląskie)

KUCHARZ KUCHNI ORIENTALNEJ - od 2 200 PLN

wykształcenie zawodowe; umiejętności znajomości kuchni orientalnej, uprawnienia aktualna książeczka Sanepidu; min. 2 letnie doświadczenie zawodowe na ww. stanowisku. Ogólny zakres obowiązków: sporządzanie dań kuchni orientalnej w tym kuchni arabskiej i syryjskiej. Miejsce wykonywania pracy - Lublin.
kontakt przez PUP - 2016-09-09 - Lublin (lubelskie)

TECHNIK PRAC BIUROWYCH - 997,4 PLN

zgodnie z programem stażu
kontakt przez PUP - 2016-01-19 - Poznań (wielkopolskie)

- zapoznanie się z przeppisami, wstepne szkolenie stanowiskowe;- nauka obsługi komputera;- nauka obsługi kasy fiskalnej;- nauka obsługi klienta;- nauka obsługi programu Subiekt GT;- dbałośc o prawidłową ekspozycję towaru;- nauka wykonywania czynności związanych z przyjęciem towaru.
kontakt przez PUP - 2016-03-01 - Chełmek (małopolskie)

staż
kontakt przez PUP - 2015-12-08 - Konin (wielkopolskie)

SPAWACZ - od 4 000 PLN

Spawanie instalacji technologicznych dla przemysłu. Spawanie rurociągów. Spawanie Tig141
kontakt przez PUP - 2016-08-26 - Siedlce (mazowieckie)

PRACOWNIK ZAPLECZA SPORTOWEGO- KONSERWATOR (Z) - do 1 850 PLN

Obsługa maszyn i urządzeń, dozowanie środków chemicznych do uzdatniania wody
kontakt przez PUP - 2016-06-22 - Tarnów (małopolskie)

PRACOWNIK BIUROWY (Z) - do 1 900 PLN

Pracownik biurowy
kontakt przez PUP - 2016-03-16 - Zbylitowska Góra (małopolskie)

staż w sklepie
kontakt przez PUP - 2016-02-18 - Cieszyn (śląskie)

Wybierz województwo

Oferty pracy z Indeed