Praca FARMACEUTA Ryki FARMAKOL S. J. Baduchowska, Gąska, Koktysz-Prez

PONIATOWSKIEGO 35, 08-500 Ryki, powiat: rycki, woj: lubelskie

Zakres obowiązków: sprzedaż leków

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: dwie zmiany

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: FARMACEUTA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Ryki

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: lubelskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: rycki

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Ryki

Zawód: farmaceuta

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Data zakończenia pracy: 24.10.2016

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: wyższe (w tym licencjat), inne

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko: doświadczenie zawodowe mile widziane

Nazwa pracodawcy: FARMAKOL S. J. Baduchowska, Gąska, Koktysz-Prez

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Rykach

Adres pracodawcy:
Kopernika 9, 08-500 Ryki, powiat: rycki, woj: lubelskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: cv

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: lubelskie

Powiat pracodawcy: rycki

Gmina pracodawcy: Ryki

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Ryki

Ulica pracodawcy: Kopernika

Numer budynku pracodawcy: 9

Profil działalności pracodawcy: Sprzedaż detaliczna wyrobów farmaceutycznych

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Rykach

Zawód wykonywany przez pracownika: farmaceuta