Praca -FAKTURZYSTKA Ząbkowice Śląskie kontakt przez PUP

Miejsce pracy:
Ząbkowice Śląskie, powiat: ząbkowicki, woj: dolnośląskie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków: ZGODNIE Z WNIOSKUEdyta Pawlik - JD

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: -FAKTURZYSTKA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Ząbkowice Śląskie

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: dolnośląskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: ząbkowicki

Zawód: fakturzystka

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 6

Data zakończenia pracy: 01.11.2016

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie ogólnokształcące

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Ząbkowicach Śląskich

Powstańców Warszawy 7, 57-200 Ząbkowice Śląskie, powiat: ząbkowicki, woj: dolnośląskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: wniosek

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: dolnośląskie

Powiat pracodawcy: ząbkowicki

Gmina pracodawcy: Ząbkowice Śląskie

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Ząbkowice Śląskie

Ulica pracodawcy: Powstańców Warszawy

Numer budynku pracodawcy: 7

Profil działalności pracodawcy: Sprzedaż hurtowa odzieży i obuwia

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Ząbkowicach Śląskich

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: fakturzystka

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

Podobne oferty pracy

MECHANIK SAMOCHODOWY, - od 2 000 PLN

naprawa samochodów,
kontakt przez PUP - 2017-02-15 - Sławno (zachodniopomorskie)

DORADCA KLIENTA - 997,4 PLN

Wymagania: komunikatywność, zaangażowanie, nastawienie na osiągnięcie celu.
kontakt przez PUP - 2016-02-12 - Racibórz (śląskie)

TECHNIK INSTALATOR - od 1 850 PLN

montaż, naprawy , konserwacje systemów alarmowych i wizyjnych
kontakt przez PUP - 2016-03-14 - Jelenia Góra (dolnośląskie)

POZOSTALI STOLARZE MEBLOWI I POKREWNI - od 1 850 PLN

pomoc przy produkcji stelaży
kontakt przez PUP - 2016-08-30 - Radostów Drugi (łódzkie)

KOSMETYCZKA-PEDIKIURZYSTKA-2110 - od 1 750 PLN

wg wniosku
kontakt przez PUP - 2015-12-15 - Świdnica (lubuskie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

obsługa klienta, przyjmowanie i rozkładanie towaru, dbanie o czytość w miejscu pracy, sprzedaż obsługa kasy fiskalnej, komputerowe dorabianie farb samochodowych i przemysłowych
kontakt przez PUP - 2016-03-10 - Kluczbork (opolskie)

ŚLUSARZ - od 1 850 PLN

Obróbka i montaż elementów balustrad metalowych, szklanych, obróbka (szlifowanie, skręcanie itp)
kontakt przez PUP - 2016-04-27 - Łódź (łódzkie)

wg zakresu czynności
kontakt przez PUP - 2016-08-04 - Wałcz (zachodniopomorskie)

BROKER - od 15 PLN

pozyskiwanie danych i źródeł informacji na rynku wietnamskim, obsługa relacji z obecnymi i potencjalnymi klientami z Wietnamu, obsługa poczty firmowej w języku wietnamskim
kontakt przez PUP - 2016-12-21 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

PRACOWNIK FIZYCZNY - OPERATOR URZĄDZEŃ MECHANICZNYCH - od 1 850 PLN

zgodny z charakterystyką pracy
kontakt przez PUP - 2016-09-08 - Pieruchy (wielkopolskie)

REFERENT - 997,4 PLN

Sprawdzanie prawidłowości wyliczenia zobowiązań podatkowych; upinanie deklaracji do akt; wprowadzanie deklaracji do systemu POLTAX, CZM i programu FISKAS; archiwizacja dokumentów; pomoc w udzielaniu odpowiedzi do komorników sądowych oraz prowadzenie odpowiedniej ewidencji w zakresie korespondencji; opieczętowywanie kwitariuszy przychodowych; datowanie dowodów wpłat dołączonych do wyciągów bankowych; kopertowanie poczty.
kontakt przez PUP - 2016-05-17 - Brodnica (kujawsko-pomorskie)

CUKIERNIK - 997,4 PLN

Obsługiwanie maszyn oraz urządzeń stosowanych w produkcji wyrobów cukierniczych, magazynowanie surowców cukierniczych, sporządzanie półproduktów cukierniczych, sporządzanie gotowych wyrobów cukierniczych, dekorowanie wyrobów cukierniczych i przygotowanie ich do dystrybucji.
kontakt przez PUP - 2016-08-08 - Zblewo (pomorskie)

kontakt przez PUP - 2016-04-18 - Białystok (podlaskie)

SPRZEDAWCA W BRANŻY MIĘSNEJ - od 1 750 PLN

Porcjowanie, ważenie oraz pakowanie mięsa i wędlin w naszym sklepie. Obsługa klienta, obsługa kasy.
kontakt przez PUP - 2015-12-07 - Łódź (łódzkie)

ASPIRANT PRACY SOCJALNEJ - od 1 850 PLN

zajmowanie się zagadnieniami dotyczącymi rodzin zastępczych
kontakt przez PUP - 2016-03-30 - Radzyń Podlaski (lubelskie)

TŁUMACZ PRZEZ TELEFON - od 25 PLN

tłumaczenie rozmów z klientami z Indii, obsługa poczty w języku hindi i angielskim, dbanie o relacje z klientami z Indii
kontakt przez PUP - 2016-11-23 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

SPRZEDAWCA - od 1 000 PLN

j.w.
kontakt przez PUP - 2016-02-24 - Warszawa (mazowieckie)

STAŻ - REJESTRATORKA MEDYCZNA - 997,4 PLN

umawianie pacjentów do lekarza, obsługa programu informatycznego do rejestracji wizyt, prowadzenie bieżącej ewidencji pisemnej, przygotowywanie dokumentacji madycznej, wydawanie wyników badań, współpraca z pozostałym zespołem
kontakt przez PUP - 2016-04-19 - Chorzów (śląskie)

FARBIARZ - od 1 850 PLN

Brak
kontakt przez PUP - 2016-01-18 - Zgierz (łódzkie)

ELEKTROMONTER - od 1 850 PLN

wg stanowiska
kontakt przez PUP - 2016-12-19 - Ostrołęka (mazowieckie)

PROJEKTANT-KONSTRUKTOR ODZIEŻY - 997,4 PLN

projektant-konstruktor odzieży
kontakt przez PUP - 2016-06-14 - Orzesze (śląskie)

OPERATOR MASZYNY DO BELOWANIA PIANKI ORAZ PRACE FIZYCZNE(NR 3972) - od 1 850 PLN

obsługa maszyny do belowania pianki oraz prace fizyczne
kontakt przez PUP - 2016-06-07 - Otorowo (kujawsko-pomorskie)

STAŻ - REFERENT DS ROZLICZEŃ - 997,4 PLN

pon- pt 7-15
kontakt przez PUP - 2016-02-17 - Opole (opolskie)

PRACOWNIK SPRZĄTAJĄCY - od 1 850 PLN

sprzątanie hal, pomieszczeń socjalnych i sanitarnych
kontakt przez PUP - 2016-04-13 - Dąbrowa Górnicza (śląskie)

MAGAZYNIER - 997,4 PLN

przyjmowanie i wydawanie towarów, uczestnictwo w czynnościach reklamacyjnych w zakresie wad jakościowych lub braków, nadwyżek ilościowych, udział w inwentaryzacjach, zdawczo-odbiorczych, wyjaśnianie przyczyn powstania różnic w stanach magazynowych
kontakt przez PUP - 2016-02-29 - Toruń (kujawsko-pomorskie)

KELNER - 997,4 PLN

d
kontakt przez PUP - 2016-10-14 - Lubin (kujawsko-pomorskie)

SPECJALISTA DS. ROZLICZEŃ SZKOLEŃ SPECJALIZACYJNYCH - od 375 PLN

praca w weekendy przy obsłudze szkoleń finansowanych ze środków publicznych, organizacja szkoleń oraz ich rozliczanie zgodnie z wymogami stron zamawiających
kontakt przez PUP - 2016-09-01 - Poznań (wielkopolskie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

Obsługa kasy fiskalnej, obsługa klienta
kontakt przez PUP - 2016-05-09 - Jawor (dolnośląskie)

POMOCNIK PIEKARZA - od 1 850 PLN

zapoznanie się z zasadami bhp i ppoż., zakładem pracy i systemem pracy; zapoznanie się z systemem produkcyjnym wyrobów półsłodkich i słodkich; zapoznanie się z maszynami do wyrobu ciast, formowania ciast; zapoznanie się z towarami do produkcji wyrobów słodkich i półsłodkich; zapoznanie się z produkcją ciast; zapoznanie się z maszyną do krojenia pieczywa; pomoc i nauka krojenia pieczywa; pomoc przy wypiekaniu gotowych produktów; pomoc przy wyrabianiu ciast wg ustalonych receptur; pomoc przy pakowaniu i segregowaniu wyrobów gotowych
kontakt przez PUP - 2016-11-03 - Dębno (zachodniopomorskie)